0 oy
369 göst.
Diğer kategorisinde (16,131 puan) tarafından
Bu muzonun niyeti ne kızlar.  Bende bunu akıllı masum sanardim ne yapmaya çalışıyor.

Bide bu nalanin babasi o ne öyle ya gizli sakli cana ile buluşmalar falan. Ne yapmaya çalışıyor **** oldum adama

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Kim kime dum Duma oldu valla orda amca bile kudurdu :D

(16,131 puan) tarafından
Aynen ya. Bu diziler kitaptan uyarlanıyor ama senaristler ille türk kurguculugunu gösterecek
tarafından
İlla aldatma olacak illa yoksa olmiyor
-Reklam-
0 oy
(42 puan) tarafından
Muzo kafayı yemiş nalanın babası kötü bişey yapmıyor bence ya Bi oyun yada öğüt veriyor 
(16,131 puan) tarafından
Ama neden gizli saklı. Kendi başını yakacak
(42 puan) tarafından
Bence oyun oynuyor kadına belki de nalana zarar veriyor diye yakınlaşıyor olabilir
0 oy
tarafından
Aman türk fizilerine *** katmasalar olmaz
(16,131 puan) tarafından
Aynen aynen
0 oy
tarafından
Muzonun hayriyi azarlamasina cok uzuldum yaa gicik sey hayriyi cok sevyorum çok datlı 
(16,131 puan) tarafından
Evet bende orada sinir oldum
(961 puan) tarafından
Ay nesini seviyorsun evli kadına farklı gözle bakıp, kocası yaklastıkça sinir olan bi adam. Allahın krosu, yobazı, evli kadını bastan asagı inceleyen ahlaksız bi adam
(603 puan) tarafından
Oh be benim gibi düşünen biri daha. Elin evli kadınına göz dikecek biz de buna aşk diyeceğiz. Muz desen kardeşinin karısına. Ahlaksız bir dizi. Asla izlenmesi hak etmiyor. Böyle böyle normalleştieyorlar ahlaksızlığı
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Çok saçmaladılar artk izlemiyorum 
(16,131 puan) tarafından
Klasik turk dizileri iste
0 oy
tarafından
Nalanın kıvırcık arkadaşı varya Nalan onla muzo nun arasını yapmaya çalıştı kızda muzoyu istemedi muzo da duydu yalandan nalana benim kız arkadaşım var dedi mecburen Bi kız bulup sevgilisi gibi tanıştırmak zorunda kaldı
(16,131 puan) tarafından
O da bula bula eskort birini buldu
tarafından
Oda kardeşinin yattığı birisi çıktı
(2,778 puan) tarafından
Uzatmasada bıraksaydı  bari  uzadikca karisiyo
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Yakında adil inecek aşağıya korseler boş kaldı:))
0 oy
tarafından
Kimin eli kimin cebinde belli değil , artk camdaki kız da baydı 
0 oy
(119,602 puan) tarafından
eee hani nalan diziden ayriliyodu
0 oy
tarafından
Muzo hadi Nalan ın arkadaşı ile tanışmak istemediği için yalan söyledi yalan yalanı doğurdu

Peki bu Adil amca ya ne oldu ya adam saman altından su yürütüyor 
0 oy
tarafından
Bence muzo nalana aşık gibi geliyor bana ya lizofren falan çıkçak o gibi 
tarafından
Zaten nalanı seviyor muzo hemde üzülüyor ona kardeşinin yediği annelerin bildiği için
0 oy
tarafından
Günümüz zamanında aldatmalar vs.artiyor ama bu eskilerde az değilmiş gerçek bı hayat hikayesinden uyarlandigina göre aşkı memnuda öyle eskidende az değilmiş bunlar ve şuan camdaki kızı izliyom Çukurova reklamda :D :D :D 
0 oy
tarafından
Aman işte entrika,heyecan eklemeye çalışıyorlardır. Ben hem konu çok dağıldı hemde bebek izletmiyo diye izlemiyorum artik

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 251 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 239 göst.
21 Ocak 2022 Aile kategorisinde Rumeysahanim (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 472 göst.
7 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 845 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,752 soru

11,428,695 cevap

34,988 kullanıcı

...