0 oy
219 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Topuklarım cok catlak beyaz fln kızlar nasıl pürüzsüz yaparım ayaklarımı ponza taşı hiçbişey yaramıyor ne kullanırım krem VS taş törpü ürün tavsiyesi nerden aldınız yazarsanız denerim bide corap terliksiz durmak etkiler mi hiç giymiyorumda 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayak maskesi al canim netten ölü derileri soyuyor
tarafından
Valla yapıyorum canım birşey olmuyor
tarafından
Canım gratis te varmı önerceğin
tarafından
https://ty.gl/quxvbjn86h canım bu benim ama burdan alma indirime giriyor 30 a düşüyor Gratis ye var mı bundan biomiyorum netten alıyorum bendr
tarafından
Bi bakim netten gratise canım
tarafından
Bak canim vardır belki
-Reklam-
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Ben şey duymustum vazelin sürüp ayagina poşet gecirip uyu sabaha hepsi soyulurmus
tarafından
Yapim onu bugün
0 oy
tarafından
Lapitak topuk catlak bakım kremi 1 haftada bebek gibi oldu ayagim
tarafından
Faydası oluyor mu cidden gecen alacaktım aman dedim vazelin sür oda nemlendirir onun haricinde topuk törpüsü fln kullanıyomusun yada ponza taşı
tarafından
Ayaklara özel bi krem canim benim ayaklarimi görsen çatlaklar yuzunden yorgana battaniyeye takılır acırdı.bunu kullandim gece yatmadan corap giydim ustune 1 haftada bebek ayagi gibi oldu yine kulkaniyorum bunu ve ayak bakim kremini
tarafından
Tmm onada bakarım kuzum cok saolll
0 oy
(1,581 puan) tarafından
Çorapsız gezmemek gerekiyor kesinlikle. Ponza yaptıktan sonra Ayak soyucu maske yapın. Birkaç gün sonra soyulacaktır ayağınız. Soyulsun, ölü deri gitsin. Sonra IDM marka kullanıyorum ben ayak bakım maskesi yapın. 20 dk dursun ayağınızda. Sonra çorabınızı geçirin ve sıfırlanmış bebek gibi bir ayakla hayatınıza devam edin. :)
tarafından
Ayak spyucu maske gratis te varmı önerebilceğin bana yakın tek o varda IDM ne sıfırlasam daha corap sız durmam :)) terlik yetmez mi peki yazın asla giyemem çorap
(1,581 puan) tarafından
Yazın idare edin ama kışın giyin mutlaka. Gratis'te ayak maskesi var galiba ama soyucu özellikte olanlardan ben bulamamıştım yine siz bakın isterseniz. Ben trendyoldan almıştım, Missha markası. Başka birkaç maske daha çıktı sonradan. IDM ayak maskesini de pediküre gittiğim yerde uyguluyorlardı ben memnun kalıp eve de aldım. Trendyol'dan aldım onu da yine. Bir de bu bakımdan sonra her banyodan çıktığınızda krem sürüp çorap giyerseniz eskisi gibi olmaz.
0 oy
(603 puan) tarafından
Kuzum çorapsız dolanma evin içinde 2 3 güne bir sıcak suya sirke limon yap yarım saat beklet topuk taşıyla ölü derileri temizle ayak bakım kremini al eczaneden sür kremle bi kaç saat çorap giy çok etkili bir de haftada bir zeytinyağı bal sür bi kaç saat kalsın yıka 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 226 göst.
14 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 148 göst.
4 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek Batur (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.

396,412 soru

11,857,839 cevap

35,955 kullanıcı

...