0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum yine bronsit oldu yazdan beri bi iyilesemedik ciğerleri aşırı dolmuş filmin de belli oluyor bronşite çam kozalağı pekmezi yada şurubu iyi geliyor dendi yarın almayı düşünüyorum kullanan faydasını gören var mı oğlum prematüre doğdu ciğerleri tam gelismemisti o yüzden yatkınlığı olabilir dedi doktor o yüzden denemek istiyorum

4 Cevaplar

0 oy
(659 puan) tarafından
Bebegimde denemedik ama eşim çok sigara içtigi için aşırı öksürüyor o kullanıyor mesela faydasını gördügünüde söylüyor
tarafından
Evet onu da okudum denemek istiyorum bıldırcın yumurtası aldım ama o daha etkiliymis koyu kıvamlı mı peki kullandığı yoksa su gibi mi
(659 puan) tarafından
Sudan bir tık koyu pekmezi eşimin kullandıgı macunuda var ama onun barkodunu sorgulatdık orijinal değilmiş pekmezi ise güvenilir bir yerden getirtiyoruz
(293 puan) tarafından
Pekmezi nerden getirtyrsnz acaba
(659 puan) tarafından
Kırıkkaleden canım
tarafından
Sahtesi çok varmış Evet,güvendiğimiz yer vardı oda 1 ay sonra elimde olur dedi bakalım aktardan alicaz mecbur şifa olur insallah
-Reklam-
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Ben öksürüyorum onu da içtim ama hâlâ geçmedi gerçi benim denemediğim kalmadı ama bünyem böyle galiba bilmiyorum, yine de işe yarayacağını düşünüyorum. Çok geçmiş olsun. 
tarafından
Oğlum da öyle ben evden kaynaklı olduğunu düşünüyorum giriş katta oturuyorum küf sorunu var ondan şık hasta oluyor insAllah şifa olur
(4,589 puan) tarafından
Inşaallah. Allah şifa versin.
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Kac yasinda 1 kasik pekmez biraz iliksu ve kara biber karistir 2 dakika kadar beklet icir sabak aksam cok iyi oyle iglestirdim kizimi 
tarafından
3 yaşına giricek karabiber zeytinyağı sürdüm sırtına karabiber acı ya biraz içmeye bilir baya ilerlemiş çünkü hemde grip oldu ikisi aynı anda zorluyor baya
(1,046 puan) tarafından
Tamam halamn kizida 3 yasindaydi oda verdi benim kide bronsit olmistu
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Çok çok faydalı bir şey ama gerçekten hakiki yapanı bulursan benim annem yapıyor bak gibi tatlı değil avımsı biraz birde biraz boğuyor insanı bebeğin küçükse doktora sormanı tavsiye ederim ağır çünkü ben bile içerken zorlanıyorum bazen.

Faydası da var annem astım hatasıydı ilaçlar kullanıyordu şimdi evden uzakta olduğunda yıkanır da öyle kullanıyor yoksa ilaç kullanmıyo çam kozalağı balı sayesinde atlattı❤️
tarafından
3 yaşın da az bişey veririm çok ilerlemiş çünkü ben virüs olduğum dönem duymustum ciğerleri temizlediğini hakiki zeytin yağı filan aldığımız yere sorduk elimiz de yok 1 ay sonra gelicek dedi sorduk mecbur aktardan alicam yarın insAllah şifa olur kullanan herkese

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 278 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 251 göst.
0 oy
2 cevap 228 göst.

381,146 soru

11,410,370 cevap

34,949 kullanıcı

...