0 oy
712 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bizde kanunlar şöyle listeyi ona veriyorum her şeyi eksiksiz hatta fazla fazla getirir. Mesela bir şey eksikse benim almam gereken pijama atlet vs isterim ama fazla isteyemem 100 TL verir bende eksik olanı alıyorum ama para artırma konusunu yapamıyordum. 1  haftadır kumbara yaptım bütün bozuklari koyuyordum 30 TL para olmuştu kayinbabam da sağolsun 60 TL atmış kumbarama haberim yoktu mutfak rafında görmüş kumbara dediğimde cam kavanoz kızlar hep bozuk olduğu için 50 TL göründe gözlerim pörtledi bir ara vahih yoluyla para gönderdiler sandım eşim dedi babam attı diye ben içerdeydim onlar sigara içiyordu mutfakta kısacası sevindim 100 TL param oldu her şey o kadar pahalı ki bir kuruş birikmiyordu artık birikiyor hedefim 1300 TL çeyrek aldım kaldı 1200 TL kızlar ❤️

25 Cevaplar

0 oy
(4,661 puan) tarafından
Benim eşimde bütün parayı bana verir kira fatura yarı evin masrafını karşılar birikim şart söylemesi ayıp 3 ayda 7 bin birikti ayda 2 bin atıyorum kredi borcumuz bitse hep bize kalurda dua etme olur biter inşallah küçük büyük toplamak isteyen topluyor
-Reklam-
0 oy
(5,892 puan) tarafından
Bende 5krş kumbarası var evde 5 10 kuruş 50 kuruş 1 lira ne bulursam atıyorum 1 sene olcak daha kırmadım :) çünkü büyük demir olandan aldım daha tam dolmadı iyice dolunca açarım :) akmasada damlar diye düşünerek yaptım :) 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Kumbara çok iyi canım brnde yaptım herif 2 defa patltti şuan tutamiyrm ama Tutucam sayemde bircynu ödemişti senede 2bim anca toplamistik
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bende biriktiriyordum snra hep birseye ihtiyac olunca hemen ordan geri aliyordum 2 ay once su 3 litrelik buyuklukte kumbara aldim demir acilmayandan 800 tl filan oldu 2022 sonunda patlamayi dusunuyorum bakalim.bereketi bol olsun cnm 
0 oy
(1,542 puan) tarafından
Bende biriktirmeyi dusunuyorum artik canim. Aylarca bozukluklari attim. Ustune 50 tl koyup kizima bebek arabasi almistik gecen sene. En azindan bir rahatlik gibi oluyo

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 286 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 330 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,621 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,745 göst.
1 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 427 göst.

380,617 soru

11,396,010 cevap

34,913 kullanıcı

...