0 oy
415 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (417 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

40 çıktiktan ne kadar zaman sonra ağdanızı yaptınız ve ne kadar süre sonra ilişki oldu yada doktorlar ne önerdi valla ikisindende korkuyorum :'( ilk sezeryan doğumum...

Afedersin ama elbet bunların gerçekleşeceği gün olcak 

Benim bi de hamilelik çok riskli idi 9 ay boyunca hic iliski onerilmedi abbooo bide dogum sonrasi 1 bucuk ay 10 bucuk ayy ben dusunemiyorum siz dusunun

4 Cevaplar

0 oy
(771 puan) tarafından
40 çıktığı zaman oldu ilişki   ağda konusu hemen torpardim için 30 günlük Ken felen o işimi göre biliyordum ama herkez de değişkenlik gosterir
(417 puan) tarafından
Kuzum bende toparlandım cok sukur agri filan yokta ne biliyim simdi ilk ameliyat olunca tedirgin oluyor insan bilirsin ameliyat yerimi elleyince bile daha hissizlik var sanki brnim karnim degilmis gibi dikis yerinin hemen altinda agda vurulunca bisey olurmu diyr dusundum o beni korkuttu...bi de ilişki konusu karinda ağrı olurmi diye :(
(771 puan) tarafından
Fazla zorlimiyacaksin tabiki yada biraz daha bekliyeçekiniz  artık ama  bi zaman sonra düzene girer  merak etme
-Reklam-
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Hic hatirlamiyorum valla :ermm:

0 oy
(440 puan) tarafından
Ayy bende senin gibi 6 aylıkta ilişki yasak oldu taki doğum yapana kadar ve bebeğim 2bucuk aylık oldu ağdaya gittim ama altı kısmını kuaför de aldım dikiş yerinide hafif ce jilet vurdum şimdede 3 aylık olduk ilişkiye girdim seni korkutmak istemem cnm ama çokk acılar çektim ve açıldığı içinde biraz kanam oldu ve panik oldum ablamı aradım allahtan içimi rahatlattı ve ikincide kanama gelmedi şükür şimdi normal halime döndüm 
(440 puan) tarafından
Anlamdm cnmm
(417 puan) tarafından
Normap dogummuydu kanama oldu
(440 puan) tarafından
Hayır cnm sezeryan ilişki yaşarken biraz kanam geldi açıldığı için
(417 puan) tarafından
Rahimdemi kanama oldu
(440 puan) tarafından
Evet cnm hiç ilişki yaşama dıgımız. İçin dar olmuştu ve ilişki yaşarken açılma oldu ve eski halime döndüm şükür evet rahim den gelyr
0 oy
(274 puan) tarafından

Benim gebeligimde yasak yoktu ama biz 8 ay uzak durduk dogum yapalida 3 ay oldu hala bisi yok istek sifir zorlasamda mumkun degil korkuyorumda sanki hormonlarim alinmis gibi bu hafta dr gidicem bu boyle olmaz 11 ay oldu :angel: eşim bikac kez lafini yapti ama durumumu anlattim bidahada acmadi konu 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 362 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Humrayy (760 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 321 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bsmrr (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 122 göst.
23 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
6 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bebekle_00 (29 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,912 cevap

34,832 kullanıcı

...