0 oy
378 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gece 2 kez ogluma kalkiyorum sabah 6 da eşime kahvalti veriyorum sonra bi yatyorum gozumu acamiyorum  bebegm uyaniyor o uyanmazsa aksama kadar yatarim bebegm icin zar zor kalkiyorum 

Geceleri ise 1 bucuk gibi yatyorum şuan bile bebegm yatti beñ yatamiyorum napcm ben ya

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anason falan ic bende uyuyamiyom bu ara
tarafından
Askom iyi geceler balim opuyorum ikinizide keremi daha cok :)❤️❤️❤️
tarafından
Sevda bana ozel at bakim kendinide kuzeyide
(119,149 puan) tarafından
ozelden atilmiyi kendimi nooooo
tarafından
Ne fayda ne zaman girsem hep uyanık xhehxhshd
tarafından
Baykus gibi gariyim dert babasi oldum burda yeminle sksnnsn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız yat uyu niye uyumuyorsun ki
tarafından
Yatamiyorum valla
0 oy
(800 puan) tarafından

Aha bu ben:D tek fark bebem yok:D

Büyür bu günlerde geçecek unutucaksin bile:happy:

tarafından
Kiz ben kendimi. Bildim bileli uyuyamiyorum ama bebegm kuccukken hep.uykum gelirdi.buyudu uyku gitti
0 oy
(4,146 puan) tarafından

Bende öyleyim hamileyim düzenli ol düzenli ye düzenli uyu diyolar ben zombi gibi 3 e 4 e kadar ayaktayım ee sabah uyanıyorum lavaboya falan gidip gelip tekrar uzanıyorum Bi daha dalıyorum 11 12 uyanıyorum uykumu hala alamamısım kahvaltıyı da geç yapıyorum ebe de vicdan yaptırdı geçen çocuk aç kalır öyle sen uyuyorsun ama o uyanık diye ne yapayım ama erken kalkınca da önce iş güç yapıyorum elimde değil hemen yiyemiyorum öyle bu da benim dramım işte :D

tarafından
Aman kiz.ebede halt etmiş o bebek senden alir ne alirsa jhic takma

Valla bebegim oldu ilk 7 ay falan uyku duzeni yoktu sonra duzene girdi şukur

Şimdide benim duzen bozldu
(4,146 puan) tarafından
Valla herkes uyu bu zamanları çok arayacaksın diyor ama bende gece uykusu zaten az gündüz de öyle içi bayılıp uyuyup kalan hamilelerden olmadım çocuk doğunca da hepten zombi gibi gezerim artık :)
tarafından
Aynen kiz.sende o uyudukca uyursun zaten karni tok olunca en az 2 saat uyur
(4,146 puan) tarafından
İnsallah canım hayırla Bi doğsun da bakalım insallah
tarafından
Insalalh kuzum
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bende öyleyim ama keyif yapiyrm valla sabahta kalkamıyorum islerimde aksıyor tabiki
tarafından
Oruc tutuyorum ben o yuzden pek iş yapmiyorum

Sabah kahvalti oglumla eşime

Mutfagi toparliyorum supuruyorum siliyorum yemegimi.koyuyorm ocaga

Sonra camasirimi asiyorum balkonu supuruyorum

Salona geciyorum koltuklari silip orayida supuruyorum.
Yatak odama geciyorum orayi toplayip supuruyorum

Wc banyo yikiyorum

Boyle geciyo gunlerim
(2,671 puan) tarafından
Kız Masallah yapıyorsun işte ben yetistiremiyrm inan sabahta kaç tane alarm ayalarliyrm. Kalkamaiyrm bebeğim uyanıyor öyle sesi geliyor gözlerimi zar zor aciyrm işlerim hep aksıyor mesela oğlumu şua. Yatiriyrm ben uyanık kalırım 2-3e kadar dizi film izlerim gün içinde hiçbir aktivitem yok gece yapmaya calisyrm :-):-)
tarafından
Allah allah kiz niye yetişemiyon cokmu oturuyon tv basinda:) ben oturmam mesela kalkar kalmaz tempo
(2,671 puan) tarafından
Evet otururum valla çok oyalanirim sadece misafir gelince etkenden iş pasta bieter :-):-)
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Ayy bende bu ara uyuyamiyorum ya herkesi uyutuyom 3 e kadar oturuyorum tek neden boyleyim
tarafından
Sabahta.oglum kalkp tepeme dikiliyor mama diye valla sarhos gibi dolaniyorum
0 oy
(1,763 puan) tarafından

Bende oyleyim cnm her gun gune baslarken bugun erken uyuyacagm snra kalkamiyorum diyorum ama yatmiyorum sabahta kalkinca o saate yatsan simdi 1 saat 45 dakika daha fazla uyumustun snra pisman oluyorsun uyumadigina diyip kendime kiziyorum oyle bie kisir dongunun icindeyim:D

tarafından
Valla bende yatamiyorum yaa
0 oy
(2,673 puan) tarafından
Aynı dert bende de var. Nasıl yola koyacağız uyku düzenimizi
tarafından
Bilmiyorumki bebegm sabah uyanmazsa valla yatarim öglen ezanina kadar
(2,673 puan) tarafından
Bende öyleyim. Gece bı kac defa kalkıyor. Erkenden eşime kalkıyorum sonra zar zor uykuya dalıyorum. Bebeğim kalkınca kalkıyorum. Ama kalk yat yapınca da daha çok uykum oluyor gün içinde
tarafından
Aynen aynen kalk.yat insani yoruyor
0 oy
(43 puan) tarafından
Aynı ben kardeş vallahi ben bu gece 2 3 de yatarım ama sabaha kadar kalkarım bebeden dolayı sabahta kocaya 
tarafından
Aman ne tuhafiz kiz.biz
(43 puan) tarafından
Aman bacım normal insan kaldimiki bu devirde :D şartlar normal değil aslinda
tarafından
Hormonlarimizla oynadilar
0 oy
(1,358 puan) tarafından
ayni sorun bendede var sabah 6 kizi servise veriyom kahvalti felan geri uyuyorum 9 oglan gidiyor ben bi yatiyom 11 12 kucuk uyanmasa uyurum bende
tarafından
Ah bu kucukler:) mama.diye.bagryo tepemde
(1,358 puan) tarafından
benimkide meemmmee diye agliyorr
0 oy
(119,149 puan) tarafından
sen bi soyle eski nickin neydi
0 oy
tarafından
Gündüz kendini uykusuz bırak gece uyarsın 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Ben bebeğimi ve kizlari uyuttum hepsini kocayı bile burda takılıyorum işte uykum gelmiyor 7 de okula yollayacam kızlarımı 
0 oy
(213 puan) tarafından
Aha ben valla ben :))
0 oy
(3,663 puan) tarafından
Bende çocuklardan uyuyamıyorum sabaha kadar da kızım elli kere kalkıyor sabahta hiç kalkasim gelmiyor bu sefer
0 oy
tarafından
Aynı ben. Benim bebek sürekli emmeye uyaniyo bazen saatte bı bazen yarım saatte bı. Uyusam da verim alamıyorum. Sabah uyaniyom sersem gibi :/ bebeğim gözünü açmadan emip uyuduğu için o uykusunu almış oluyo ben sersem gibi
0 oy
(12,894 puan) tarafından
Gecelerj geç yatıyorsun 12 yi geçirme bence 
0 oy
(564 puan) tarafından
Aynı bende öyleyim ya. Bebeğim uyuyor şu an ben uyuyamıyorum 3 yaşında kızım var sabah erken uyanıyor allahtan annem yanımda o bakıyor ben de bebeğim uyanana kadar yatıyorum sabah. 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 349 göst.
0 oy
8 cevap 143 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 352 göst.
7 Eylül 2019 Aile kategorisinde oglusummm (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu