0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Geçen aydan beri kaç kere cam sildim sonra keşfettim klima suyundan kirlendigini 2 üst komsumdan geliyordu o hortumunu yeniledi hala akıyor meğer 1 üst komsumdan da geliyormuş ama onun hortumdan değil dışarı taktıkları kısımdan. Yaptıranlar cami sileyim hergün cam mi silcem dedim bı turlu de yaptırmadı kar. Artık dışarı gözükmeyecek nerdeyse  silsem ertesi gün aynısı oluyo. Bebekle karnımı zor doyuruyom zaten. Sinirlerim bozuluyo bı daha söyleyecek yaptırın artık diye:angry:

5 Cevaplar

0 oy
(634 puan) tarafından
Kış günü olabilir böyle şeyler sinirlenecek büyütecek ne var sakin ol gece gece kafana taktiğin şeye bak
tarafından
Gündüz bebeği camdan bakitayim dedim. Kirden dışarıyı göremedik başka bı kiri var klima suyu sanki isli yağlı gibi. Bugün silsem yarın aynısı olacak diye yaptırmalarını bekledim sinirler geldi ister istemez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kışın hergun cammi silinir yavrum yarim saat sonrasinin garantisi yok yagmur aniden bastiriyo toz tufan ucuyo petek acmiyolar demek klima aciyolar belki yaptircak paralari yok 
tarafından
Peteklerimiz bu sene bağlandığı için daha kullanıma açılmadı. Bu kır başka artık dışarı bakınca görünmeyecek nerdeyse
tarafından
İdare ediver nolacak belki durumlari yok yavru sen idare edecen o edecek yoksa apartmanda huzur olmaz gecimsizlik olur
0 oy
(119,461 puan) tarafından
bu havada zaten surekli yagmur var normal
tarafından
Yok canım bu klima suyu daha bı değişik kirli. Sildigim bez yağlı gibi bı kir oluyo karası cikmiyo bezden
0 oy
(316 puan) tarafından
Daha bugün sildim camları biraz güneş göreyim hemen silerim çünkü dayanamam öyle pis kirli görmeye yazda olsa kışta olsa yağmur yagmasa hemen silerim
tarafından
Bende kaç kez sildim ertesi gün aynısı oluyo sürekli damladigi için. Yaptıranlar öyle sileyim dedim ha bugün ha yarın yaptıran yok bebekle zaten isim yetismiyo

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 97 göst.
8 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birprensannesiiii (1,156 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 156 göst.
0 oy
9 cevap 202 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 339 göst.
8 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...