0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (1,464 puan) tarafından
Kızlar Eylül ayında düşük yaptım. Bu ay korunmayı bıraktık. Vitaminlere başladım. Ama salgın var malum. Belki hamileyimdir diye ilaçda içmek pek istemiyorum. Boğazlarım şişti.  Sıcak şeyler içmeye yumuşatmaya çalışıyorum.Evde nasıl atlatabilirim ben bunu?

7 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Terleyerek terle atabilirsin hastaligi ancak canim
-Reklam-
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Zencefil bal limon karıştır iç canım çok iyi gelir 

Tuzlu gargara yap 

Boğazını başörtü ile sar sıcak tut 

Ihlamur iç 

Nane limon iç boğaz ağrısı gribe çevirebiliyor 

Karabiberli tavuk çorbası iç çok etkilidir 

Ve vitamin al birde bol su hemen geçer
(1,464 puan) tarafından
Teşekkür ederim deniycem
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Sıcak şeyler içmeye devam et havluyu ısıt ütüyle felan boğazına koy yazmayla hep sarılı bırak bir bardak suya bir kaç damla limon damlat iç 
0 oy
tarafından
1 bardak ılık suyun içine 1 yemek kaşığı elma sirkesi koy canm iç onu rahatlarsn 
0 oy
(1,454 puan) tarafından
2 gündür bende öyleydim dün akşam 2 bardak peşpeşe bal limon sıcak suyla içtim . Bende gebeyim bu ise yarıyor bu sabah daha iyim gün içinde tekrarlicam dene istersen .  Yada soğan doğra üstüne 2 yemek kaşığı bal dok 3 sat dursun sulancak sabah öğle akşam suyundan 1 er yemek kaşığı ic
0 oy
(350 puan) tarafından
Turpu rendele az bı suyunu sık. Rendeledigin turpu bir tulbentin içine sarma sarar gibi yay . Boğazına sar. Biraz acı biber gibi yakar ama çok dua edersin bana
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Sıcak bal şerbetinin içine bir kaşık sirke ve bir kaşık limon suyu köy sabah akşam iç birazda tarçın ekle birebir hemen geciyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 95 göst.
0 oy
1 cevap 66 göst.
0 oy
5 cevap 108 göst.
5 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
9 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melikke1903 (486 puan) tarafından soruldu

378,249 soru

11,321,239 cevap

34,765 kullanıcı

...