0 oy
473 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (4,277 puan) tarafından
Ben girmedim  hiç  girmeyide hiç düşünmüyorum Utanıyorum ondan galiba siz girdinizmi yada girermisiniz

52 Cevaplar

0 oy
(3,505 puan) tarafından
Ben hiç gitmedim gitmeyi de düşünmüyorum 
-Reklam-
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Hamam değil de kaplıcaya gittim çok 
0 oy
(930 puan) tarafından
Küçüklügüm orda geçti diyebilirim her hafta giderdi bizimkiler sülalecek ve ben hiç sevmem sıcak şimdi soguk hava olsa ılık suda yıkanan biriyim psikolojik 
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Ben çok girdim :)
0 oy
(800 puan) tarafından
Aslında hamam pek iyi değil cnm 

Hem hijen  olarak hemde dinen 
0 oy
tarafından
Yaa hiç gitmek nasip olmadı sonra duydum şeytanın evimis Hamam hiç gitmem hereldee
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Büyük oğluma doğum yaptim sezaryen le oğlum 5 gün kuvezde kalacaktı dedim oğlumu almadan cikmam hastaneden  eşim dediği seni hamama götüreyim banyo yaptırayım neyse karnımı tuta tuta gittim hamama biz girdik ben soyundum  eşim beni yikayacak hop yabanci bir kadin girdi ne dediğini de anlamıyoruz meğer o orda calisiyormuş başka birini cagirdi eşim  kadin diyormuşki  eşimle bana siz yatın ben sizi yikayim  ☺ masaj yapayim  eşim zorla cikartti kadini dikislerimi gosterdik de anladi çıktı 
0 oy
(306 puan) tarafından
Bizim burda oylat var duymuşsunuzdur teyzeler altınlarını takip takip gelip giriyorlar :)) ben gittim fakat girmedim çünkü çok kalabalıktı 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bayılırım hamama hele havuzlusu harika olur. Giyer mayomu giderim bunda utanacak ne var
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kızılcahamam a kadar gittik üniversitede kızlarla havuza girdik döndük hiç girmedim merak ediyorum 
(4,277 puan) tarafından
Bizde gittik kızılcahamama eltilerim kaynanam eşim felan hep girdiler ben girmedim arabada bekledim:)
(2,323 puan) tarafından
Hahahah kız neden arabada bekledin
(4,277 puan) tarafından
Ne bileyim utandım girmedim arada park vardı yakında oraya gittim:)
(2,323 puan) tarafından
Anladım canımm :)
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Küçükken kaplıcaya giderdik dedem teyzem götürürdü bizi annem uşaklı babam afyonlu severiz kaplıca vs izmir'de yasiyoruz burda annem hep gider hamama benide götürürdü devamlı şimdi kızım oldu gitmem zor ama çok rahatlatıyor insanı ..

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 871 göst.
18 Aralık 2020 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 401 göst.
5 Kasım 2019 Aile kategorisinde Mutlulugum6 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,026 göst.
27 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,202 göst.