0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (867 puan) tarafından
Kizlar ya sonuçlar açıklandı 5 dersten en iyisi 15. Digerleri berbat. Sizlerin nasil ve eger iyi puanlar aldiysaniz ne olur bana da yontemi soyleyin finallerde kurtarayim.(İLAHIYAT)

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hangi bölümü okuyorsun cnm 
(867 puan) tarafından
İlahiyat
tarafından
Teşekkür ederim canım zor mu peki üniye girmeden önce sınav yapılıyor mu az bilgi versene ben bi sınavım kaldı da İnşAllah bende üni kayıt yapcam sosyal hizmetler istiyorum bakalım
(867 puan) tarafından
Yani Normal universite sinavlarina giriyorsun istedigin acik ogrerim bolumunu yaziyirsun. Yani ilahiyat dersleri zor diger bölümleri bilemem. Tabii ki çok calismak lazim. Iste ben de onu soryorum aslinda calisan bana yontrmi soylesin diye
-Reklam-
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Çıkmış soruları çöz ondan çıkıyordu sınavlarda birde özetleri iyi oku bunlarla geçtim bitirdim okulu
(2,501 puan) tarafından
Yok kız 2 çocuk var o zamn hamileydim bitirmeye yakın şimdi  5 aylık  zor 2 yılik bitirdim hayatın bize neler sunacağı belli olmaz o yüzden diplomam dursun diye aldım birde staj yaptığım yer para verceksek sana olmaz kabul etmeyiz seni dedi ebnde istemiyorum dedim stajımi yapayım yeter ondan önce 2 yıl muhasebe kazandım örgün 1 yıl gitim okulu bıraktım pişman oldum o yüzden de okudum aslinda
(867 puan) tarafından
Hmm anladım. Pekii var mi gelecege yönelik eğitimle ilgili bir planin
(2,501 puan) tarafından
Rehabilitasyon merkezinde çalışmak istiyorum bölümüm o  özelden çalışabilirim ama hiç deyemim yok alirlarmi bilmiyorum
(867 puan) tarafından
Denenekte sormakta fayda var canim ya
(2,501 puan) tarafından
Aynen ama ümidim yok

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 77 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Almila ahmet (520 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 130 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yineyenidenbennn (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
14 Ocak 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Celen1212 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ❤Prensesannesi❤ (4,552 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...