0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (5,392 puan) tarafından
Yaa keşke gitmeseydim idrarımda iki gundur yanma kaşıntı olıyrıdu travazol kırem fitil alacaktm eczeneden eşim de daha yenı maaş aldı normlde devlet hastanesi çok uğraştryrı dye randevu falan vermezler dye özele gttık 165 muane ücreti doktor kan ve idrar testi de istedı onada 165   40 tl de ilaç  aldı mecbur açtık çorbada içtik dışarda gidiş geliş te taksiye bındık :( bebek durmuyor dye eşim donmuşa bndrmıyor çok karabalık olıyrı işte anlayacanız bi dünya para gtı :( bide eşim işe gtmıyor hftaya ameliyat olcak para tuzağı yeminle verdikleride 3 tane ilaç 

14 Cevaplar

+1 oy
(366 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum sana para tuzağından başka bişey değil mecburen gidiyoz randevu bulamıyinca 
-Reklam-
+1 oy
(850 puan) tarafından
İyi de ne bekliyorsunuz ki özeller böyle evet. Size olması gerekenden farklı ilaç veremez ki
(5,392 puan) tarafından
Ben farklı ilaç versin demedim ki 3 ilaç için okdr masraf insnaın zoruna gdyro
(850 puan) tarafından
Verdikleri de 3 ilaç demişsiniz ya
(5,392 puan) tarafından
Yani kırem fitili eczane den kendım alsydm demek istedım
0 oy
(119,481 puan) tarafından
ucuza ne var bacim ben saglik icin harcanana acimiyom
(5,392 puan) tarafından
Üzüldüm cnm neblm çok abartılı ücret alyorlar
(119,481 puan) tarafından
abarti degilki bacim bi markete o hastanenin aldiginin 3 katini veriyoz normal az bile almislar nerdeyse hani ucuza sakiz bile yok
(5,392 puan) tarafından
Yaa orası doğru zateb de neblm sağlık ocagnda ücretsiz keşke gtmeseydım  maf edıyro lar insansı yaa
0 oy
(1,053 puan) tarafından
Bizde de öyle 2 gün önce gittim 160 tllik muayene 215 TL olmuş üstüne detaylı ultrasona girdim 550 TL ordan 200 TL ilaca verdim daha burnumdan getirdi elimizde avucumuzda birşey kalmadı 
(5,392 puan) tarafından
Ben blseydım sadece bi kırem fitil alacaktım bikere yıne gtmştm durup durpken büyük tuvalet talili allalım dedı ne alaka dedım onada ayrı bi para kız bıne yaaa 400 tl ye yakın harcama oldı bugun
(1,053 puan) tarafından
Onlar yürümeden bile para alıyorlarmış o ne öyle değiştir bence hastaneyi benim ilk gittiğimden illallah etmiştim bıraktım buda yine para tuzağı ama ilki gibi olamaz
(5,392 puan) tarafından
Kız burda fiyat lar hepsi aynı
(1,053 puan) tarafından
Nerede ki bu hastane ben Sakaryadayım eşim anca ek iş bulsun çalışsın ki öyle tam geçinelim valla
(5,392 puan) tarafından
Ben istanbul Pendik de otryorum imkanım olsa bnde çlşırdım bebeğe bakacak kmse yok
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Artık her şey öyle cidden çok üzücü hiçbir şey ucuz değil :(
(5,392 puan) tarafından
Ayy ben bdaha gtmem vala eczane gıder ilacımı alır gelırım daha iyi
0 oy
(659 puan) tarafından
Bizde geçen gün acile gittik gögüsüm ağrıyordu nefes alamıyordum 2doz covid aşı olmuştum herhalde onun yan etkisiydi 160muayene ücreti 320tahlil ücreti ödedik birde eve gitmek isteyince israrla sonucu bekleyin yada kagit imzalayın birşey çıkarsa sorumlusu biz degiliz fln dediler şaka gibi. Sonuç tertemiz hahahha
(5,392 puan) tarafından
Muayene ayrı ücret talilie ayrı ücret ilaca ayrı ücret bide arabqmız yok Taksi tutu eşim one oyle nkdr para gtrı
0 oy
(9,022 puan) tarafından

Babamın bir lafı var paran varsa özele sabrın varsa develete gideceksin diye bende ikiside yok:D ama genelde devlete gitmeye çalışıyorum çünkü özel dediğin gibi bazi şeyleri boşa yaptırıp para koparmaya calisiyo

(5,392 puan) tarafından
Eşim dinlemiyor :(
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim biliyosun ki özelde her tahlile muayene ücreti dışında para aliyo keske devletin acilinden gitseydin
(5,392 puan) tarafından
Hep eşimin yuzunden :( burdaki devlet çok uğraştyro
(9,626 puan) tarafından
O zaman bosver canim eşin düşünsün..hem bütün devlet hastaneleri uğraştırıyo ugrastirmayan yok ki annem kadın hastalaliklarina kasımın 25ine randevu almıştı randevuyu da kasımın başında aldı düşün yani resmen 15 20 gün sonrasına verdiler neyse hastaneye gitti ultrason çekilmesi lazımmış aralığın 7sine vermişler ultrason randevusunu bende aldım özele götürdüm Allahin cezaları zaten devlete kimse randevu bulamiyo diye kimse randevu almak için bile aramiyo ayni gün ultrasonu cekseniz geberirmisiniz bidaha git gel yaptiriyolar devlet hastanesi resmen Müslümana eziyet için var yeminle
(5,392 puan) tarafından
Evet bi talıl yaptryorlar 2 gun srna gel dyrolar çok uğrştıeıcı
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Sağlık ocağına gitseydin ya ben tahlili falan sağlık ocağında yaptiridm ama muayene özele gittim sadce muayene ücreti ödedim
(5,392 puan) tarafından
Cnm blyorum ücrrtsz ama doktorun bnde isteyeceni blmiyordinki
(2,501 puan) tarafından
Kız istiyorlar ya tahlil
(5,392 puan) tarafından
Cnm alttan bakıp göndercenı sandım
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Yapacak birşey yok.  Sağlık için harcanan paraya üzülmem ben. 
(5,392 puan) tarafından
Ben üzüldüm ya
(7,118 puan) tarafından
Maddi imkaninizi bilmiyorum ama en azından sağlik sıkıntına çözüm olacak tedavi uygulamışlar canım. Adi üstün de özel işte.
0 oy
tarafından
Canım.saglik ocağı da yapıyo bu dediklerini aklında olsun gerçekten ozellerden tiksindim bulunduğum yerde kiler çok pis ve çok pahalı

Şehir hastanesine gidiyoruz başka bir ile çok önemli bir şey olursa yoksa aile hekimine gidiyoruz 
(5,392 puan) tarafından
Ya dün herkes burda mantar yda kötu enfeksiyon olmuşsun ondan dediler altan muane olur dye gttık
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Keşke sağlık ocağına gitseydin canım o da ilaç yazıyor du tahlil içinde aç karnına gitmen yeterli oluyor
(5,392 puan) tarafından
He ya bi dünya para gtı :(
0 oy
tarafından
Sağlık olsun ama keşke sağlık ocağında yazdırsaydın ya 
(5,392 puan) tarafından
Yaa neblm burda herks dedı kesin mantar falan bnde alltan baksalar belki ozmn anlarız ne olup olmadıgunı
tarafından
Yok bacım aklında bulunsun bir dahakine sağlık ocağına gidersin mantar için de idrar yolu enfeksiyonı için de ilaç yazıyorlat muayene etmeden
(5,392 puan) tarafından
Ayy haklısın bdaha asla gtmem
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Siz uygun bir özele gitmişsiniz emin olun. :)
(5,392 puan) tarafından
En uygunu bile pahalı :)
(1,580 puan) tarafından
Doğrudur olabilir.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 184 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 266 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 542 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 72 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ilknur17 (407 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...