0 oy
386 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (665 puan) tarafından
Anom anoom korkirem kizçeler bugün aradılar pazartesi öğlene Ankara'da hastanede olmam lazım salı günü Allah'ın izni ile ameliyat yapacaklar kesecekler dikecekler bana dua edin hamile annisler yeni doğum yapmış melekler Allahım kolay etsin ameliyatımı bütün hastaların sağlık durumlarını ayy valla panik geliiii... Troitlerimde nodül vardı 3 tane biri kötü huylu çıktı ( troit kanseri) alacaklar troitlerim kolay ameliyat diyorlar ama inşallah rabbim sağ saglim çıkmayı nasip eder...

15 Cevaplar

0 oy
(1,847 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Rabbim şifa versin. Ne ameliyatı hangi hastane
(665 puan) tarafından
Troitlerimi alacaklar kuzum Abdurrahman yurtaslan onkoloji hastanesi...
-Reklam-
0 oy
(4,403 puan) tarafından
Sehir hastanesimi canim cok gecmis olsun
(665 puan) tarafından
Abdurrahman yurtaslan...
0 oy
(595 puan) tarafından
Aynı emaliyatı bende olcam lüzum bebegımi emzirmeyi keseyim inşallah ondan sonra Rabbim kolaylık versin şimdiden geçmiş olsn
(665 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum insaallah sende tez zamanda kavuşursun sağlığına...
(595 puan) tarafından
Amin canm Allah razı olsn
0 oy
tarafından
Rabbim safi ismi hürmetine şifalar versin insallh canim insallh ameliyatın başarılı bir şekilde geçer 
(665 puan) tarafından
Amin canım amin inşallah...
0 oy
(3,345 puan) tarafından
Annem oldu kuzum troid kanseriydi 10 yıl oldu cok şükür iyi şimdi ama tedavi süreci biraz uzun
(665 puan) tarafından
Aynen atom falan veriyorlarmış galiba ameliyattan sonra belli olacak rabbim bütün hastalara şifa versin inşallah...
(3,345 puan) tarafından
Evet kuzum atom aldı tek doz korkulacak bişey yok Allah in izniyle
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Ayyy kızzz beni çağırdılar gibi heyecan yaptım haaaa anammm bide beni çağırsalarsa nolur sanki hadi hayırlısıyla bitsin inşallah bende böyle bir post açarım çağırdılar diye 

(665 puan) tarafından
Saol canım amin inşallah senide çağırırlar inşallah bak ben 10 gün önce olackatim aradılar ama nasip olmadı çocuklar grip oldu banada bulaştı yapamadılar hayırlısı dedim inşallah gidecem bakalım rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah sende olurdun biran önce...
(2,702 puan) tarafından
Anin canım inşallah ben grip oldum atlattım uçuk çıkdı atlattım ahaahaa şimdi regl olmak üzereyim bi o kaldı onu da atlatayım da bari tam olsun :=)
(665 puan) tarafından
İnşallah her şeyin hayırlısı yaş kaçtı senin..
(2,702 puan) tarafından
30yaşındayım
(665 puan) tarafından
Hee yaşıt sayılırız bende 28.5...◉‿◉
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Rabbım şifa versin inşallah
(665 puan) tarafından
Amin inşallah canım ...
0 oy
(1,921 puan) tarafından

Hadi bakalim rabbim sag saglim olup gelmeyi nasib etsin insallah <3

(665 puan) tarafından
Amin elticigim ...
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah kolay ameliyat cidden korkma sakın 
(665 puan) tarafından
İnşallah canım ya aslında alışkınım canım 4 sezeryan 1 apandisit 1 yağ bezi ameliyatı oldum bununla birlikte bı tane daha var yağ bezi onu alacaklar ama işte gel anlat son dogumukda doktor beni korkuttu bı tane geri zekalı vardı 4. Sezeryan masada kalırsın dedi*****k ondan beri korku oluştu bende atamıyorum doğuma girerken bile çok korkuyordum çıktım sağ saglim ama işte kaldı içinde...
(13,202 puan) tarafından
Maşallah canım Allah şifa versin korkma boşuna verdikleri anestezi ne kadar ki sezeryanda dua oku bolca ayetel kürsi falan için sakinler
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Allahim sağ salim çıkmayı iyileşmeyi nasip etsin canım dualarım seninle 
(665 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim ...
(665 puan) tarafından
Sen nasıl olsun sende de vardı heral biseyler resimden hatırladım...
(4,061 puan) tarafından
Benim kansere dönmüş canım ya ameliyat oldum ama yeterli gelmemiş tekrar ameliyat dendi işte ocak ayında gidicem testler ypilck ilc verdi o geçirir ama senin ilerlemiş dedi Bi ihtimal kullan temiz çıkarsa sorun yok da kötü çıkarsa gene ameliyat olucam rahim ağzı komple alınacak canm ya
(665 puan) tarafından
Rabbim sanada şifa nasip etsin inşallah kuzum benim.. evladına bağışlasın...
(4,061 puan) tarafından
Amin canım benim amin
0 oy
tarafından
Allah şifa versin inşallah evlatlarına bağışlasın seni
(665 puan) tarafından
Amin canım inşallah...
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
(665 puan) tarafından
Amin kuzum insaallah rabbim bütün hastalara nasip etsin inşaallah...
tarafından
Amin canım benim amin senin de hayırlı haberlerini beklerz
(665 puan) tarafından
İnslalah ..
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Rabbim safi adinin hurmetine sifa versin ins cnm simdiden gecmis olsun
(665 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum...
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn canm allah şifa versin
(665 puan) tarafından
Allah razı olsun amin...
0 oy
tarafından
Allah yardimciniz olsun. Benim dayimda tiroid kanseriydi gecen sene 2 kiloys yakin kitle cikardiğini soyledi doktor bide dayimin ki gec fark edildi ameliyattan sonra işın mı atom mu ne oyle bi tedavi uygulandi hastane de yatti gene sonra eve geldi ama izolasyonday di kimse yanina giremiyodu yemeklerini plastik catal bicak kaplarda yiyordu bide tekrarlanmaya acik bi kanser turuymus doktor oyle soylemişti inşallah sağliğiniza kavuşursunuz. Dayim diskapi da ameliyat oldu ama bende bacağimda ki timörden onkoloji hastanesinde olmustum işin tedavimi de orda gormustum iyi bi hastane zaten tamamen kanser hastalari uzerine kurulu diye biliyorum
tarafından
İnşallah allah şaffii adiyla şifalandirsin
(665 puan) tarafından
Tekrarlama diye bişey duymamıştım yani olanlardan edindiğim bilhiye göre ama rabbim bilir elbette herşeyin en iyisini... Senin dayininkinin cinsi neydi bunun cinsi var bide benimki papiller en masum olanı dayininki başka bişey olması lazım...
(665 puan) tarafından
Amin ciğerim amin inşallah...
tarafından
Hic hatirlamiyorum türünü
(665 puan) tarafından
Allah onada şifa nasip etsin inşallah canım...

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 188 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,600 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 203 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 275 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,660 cevap

34,778 kullanıcı