0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Diyelim kocanizin sizi aldattaigindan şüphe ettiniz hemde yakınınızla ve bunu ona sordunuz birincisi eğer tavrı size kızıp tepki verip çeker giderse yada bu şekilde bir hal alırsa ikincisi aşkım canım cicim hayatım li konuşup benden böyle bişey mi bekliyosun benim gözüm senden başka kimi görür ben harama bakmam el sürmek beni tanimadin mi gibi sözler söylerse mi doğruyu söylüyodur yada hangisi suçluluk psikolojisi 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu da adamdan adama değişir bence gerçekten gururlu karakterliyse sen ona öyle bir yakistirma yaptığın için kızıp çekip gidebilir 
(1,037 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Insandan insana değişir. Konuda profsa ikinci dediğiniz gibi davranır diye düşünüyorum 
(1,037 puan) tarafından
Doğru bencede
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Iki ucu b.o.klu degnek canım iki türlüde olabilir güven olmaz 
(1,037 puan) tarafından
Valla ne güzel dedin
0 oy
tarafından
Ben kendi adıma soyleyim eşim bunu ima dahi etsem yapmadığı birşeyse eğer kıyamet koparır 
(1,037 puan) tarafından
Valla bende kopartirdim
0 oy
(120,058 puan) tarafından
ikiside sucluluk psikolojisi yakinimla oyle bisiden suphe ettiysem kesin hakli bi suphedir asla inanmam
(1,037 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
0 oy
(13,332 puan) tarafından
Senin eşin nasıl davrandı 
(1,037 puan) tarafından
Benim eşim değil ama yakın birisi sordu banada sanırım başına geldi ama ben olsam bana dese eşim kıyameti kopartirdim
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Her ikisi de olur kişiden kişiye değişir vereceği tavır 
(1,037 puan) tarafından
Doğru diyosun canm benim bakış acıma göre ikincisi suçluluk duygusu bence
0 oy
tarafından
Ben şüphe ettiysem dogrudur ikiside suçluluk psikolojisi
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Adamına kişiye fenaligina seni tanımasına senin hangisine inanacagina bilmesine göre değişir ama bole bişey sorulmaz bence kim yaptım yada yapıyorum der ki 
0 oy
tarafından
2 secenegide kabul etmem ben eminsem bitmiştir.. 
0 oy
tarafından
Hic bir zaman doğruyu söylediğini anlayamazsın ki..güven l dakika. Sonra bitti zaten nasıl  dogruyu söylediğini bilcen..eğer sen eminsen gördüyse sorman zaten saçma aldatiyomusun diye..kimsede o soruya evet demez..

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 112 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 103 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,962 soru

11,513,875 cevap