0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından

image

image

kızlar siz olsanız bu ikisinden hangisini alırsınız ? Doğramak için blender ım var ama bunun kadar elimin altinda olmaz. Birde tost makinam da yok size soraym dedim. 2 sinden birini alma şansım var. Ürünleri den kullanan varmı memnunmusunuz

12 Cevaplar

+1 oy
(119,605 puan) tarafından
kullanmadim bu markalari ama tost makinasi daha mantikli
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annemde var o dograyici valla cok pratik piknige bile goturmustuk salata yaptik domates ezmesi yani
(594 puan) tarafından
Salata da mı yapılıyor :)
tarafından
Yani biz domates ezmesi yapiyoz canim sadece domatesi pure yapsin diye goturuyoz ailecek severizde domatesi:Ddd
0 oy
tarafından
Tost makinasini al dograyiciyi bi milyoncudan manuel alabilirsin annem almis gaydt kullanisli 30 tl felandir
0 oy
tarafından
Blender varsa tamam. Tost gerekli onu al. Bende blender var. Herşeyi çekerim. Bir ara pirinci yulaf un haline bile getirdim. 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Bende el rondosu var ama sadece çorba için kullanıyorum diğer doğrayıcı olarak ipliler var hayatımı kurtarıyor bide yıkamasıda pratik elektronik olmadığı için

Tost makinesi de var da sorarsan en son ne zaman kullandın 3 4 ay oldu herhalde ya pek kullanmıyorum 
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Tost makinasının alternatifi yokmuş o yüzden tost makinası alırdım
(1,145 puan) tarafından
Doğrayıcı için de şoka 25 liraya geliyor ipli çek çekli yani çok pratik oluyor
0 oy
(285 puan) tarafından
Tost makinem yoksa yok olanı tercih ederdim cnm
0 oy
tarafından
Dograyici annemde var küçük kardeşim için almıştı fındık cevizi çekmek için çok kullanışlı ama mantıken tost makinesi daha iyi
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Tost  makinesi daha  mantıklı canım 
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Tost al canim. Doğrayici bu ipli cekmeli olanlardan aldim 25 liraya cok isimi goruyor valla tavsiye ederim. Heryerde satılıyor onlardan kolayds bulursun
0 oy
tarafından
Sorunuza cevap veremeyecem ama hangi uygulama bu :D
0 oy
(297 puan) tarafından
O doğrayıcı elim ayağım onsuz yapamıyorum :D al çok rahat

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
19 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Xxxxxxxxx (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 136 göst.
6 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,771 soru

11,429,363 cevap

34,989 kullanıcı

...