0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından

Kızlar şuanki süpürgem çeyizimden Goldmaster marka 2.5 yıldır kullanıyorum evlendigim ilk ay gorumcemin bize gelip kalmasıyla oğlu alt kısmını kırdı ( Allah’ın cezaları özür bile dilemedi:angry: )neyse bn 2.5 yıldır kullanıyorum o hâliyle ama artık canıma tak etti hem torbalı hem tozunu bırakıyor makina yaptıktan sonra toz kokusundan midem bulanıyor en beğendiğiniz en memnun olduğunuz süpürge ( dik süpürge) markası hangisi Dyson düşündüm V8 modelini ama çoğu blogger şarj süresinin kısalığından bahsediyor V12,15 de aşırı pahalı  :(

Ha birde böyle süpürürken yere yapışmasın istiyorum insanın beli kolu kopuyor makina yapicam diye

Çok şey istiyorum biliyorum ama :D tavsiyelerinizi bekliyorum ❤️

3 Cevaplar

0 oy
(34 puan) tarafından
Korkmazın dik süpürgesi harika 2+1 evim var ama büyük heryeri süpürürüm ısınmaa bile beni de yormaz istersem vakumlu oluyor ayarlana bilir başlıkta cevrilen bi yeri var sen ayarlıyorsun ceyizimde almıştım kormaz setini çok memnunum
(3,156 puan) tarafından
Evet bizde enneme anneler gününde almıştık aynı süpürgeyi gayet memnunuz öyle yere yapışma vs de yapmıyor alınabilir...
(143 puan) tarafından
Viomi a9 da tavsiye ediliyor ama korkmazi da değerlendiricem bakicam mutlaka ❤️
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Dysonun ball modelleri ver ondan  al yada electrolux al
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Bende Fakir Franky Pro var arada kullanıyorum emiş gücü yüksek memnunum. Ama bence robotunuz yoksa robot alın asıl o eliniz ayağınız oluyor özellikle benim gibi çalışanlar için.
(143 puan) tarafından
Robot süpürgeyi de kullananlar 1 yıl sonra filtresinden şikayet ediyor eskisi gibi çekim gücü yokmuş bu yüzden vazgeçtim
(1,580 puan) tarafından
Her temizlikten sonra filtreyi temizlerseniz bu problemi yaşamazsınız. Temizlemesi de çok basit. Her makinenin bir bakımı var, yapılmazsa o da size eskisi gibi performans sağlayamaz tabiki.
(143 puan) tarafından
Filtreyi değiştirdikten sonra da aynı sorunu yaşayan o kadar kişiyle konuştum ki... Bu yüzden vazgeçtim siz ne kadar zamandır kullanıyorsunuz
(1,580 puan) tarafından
Ben ağustostan beri kullanıyorum. 4 ay oldu yani. Annem 2 senedir kullanıyor çok memnun, teyzem de aynı şekilde. Bütün arkadaşlarımda var, senelerdir kullanıyorlar memnun olmayan bir kişiyi dahi görmedim. Siz bilirsiniz tabi, ben çalıştığım için artık gerekiyordu geç bile kaldım.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 96 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ymckrm (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
23 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeynepagd (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 146 göst.
29 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Can_annesi_ (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 129 göst.
20 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mucize'm ⚡ (2,189 puan) tarafından soruldu

379,511 soru

11,360,991 cevap

34,839 kullanıcı

...