0 oy
445 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar gündüz çok az uyuyo sürekli sallicam bir de elk süpürgesi sesi açık olcak hiç bisey yaptirmio yemeği bile dün babası geldi öyle yaptım ben npcam böyle? Bi çözüm yok mu ki hiç bisey de yedirtmio inanın aç geziyorum herkes ne çok zayifladin diyo 

9 Cevaplar

0 oy
(822 puan) tarafından
Canı sağolsun benimki de biraz öyle yine sizin akşam babanız geliyo bizim babamız dışarda çalışıyo tekim ve mecburen çizgi film açıyorum ona dalıyo namazımı kılıp hemen acil işimi hallediyorum vicdanım rahat değil ama başka çaremde yok halbuki ekrandan hep uzak olsun istemiştim
tarafından
Gittikçe düzelmesi lazimken bozulmuş
(349 puan) tarafından
Mehmetmı sızın benımkıde mehmet mehmetler huysuz oluyormus
tarafından
Mehmet eşim gerçekten huysuz :D
(349 puan) tarafından
Benım oglanın dedesının adı malesef oyleymıs cekcez artık baska care yok
tarafından
Bnm de eşimin dedesinin adiymis
-Reklam-
0 oy
tarafından
bir yasinda kizim hala duzenli bir is sistemim yok yaptırmiyo zar zor yemek koyuyorum esim silip supuruyo uykusu vsr uyumuyo akli akli ermeye baslayinca dahada zorlasiyor 
tarafından
Korkutma ya :( eşim iş falan yapmıo mi geliyo yorgunum gidiyo yorgunum işi de masa başı..
tarafından
benim esim vardiyali calisiyor limanda operatör yoruluyor ama yinede yapiyor sabah isten geldi kahvaltiyi hazirladi Allah razi olsun
tarafından
Benim eşim hayatında hiç çalışmamış bi annesi var her işlerini yapiyo çocuklarının kızı da ayni lise  sona gidiyo okuldan geliyo açım yemek hazırla anne..
Kınamıyorum ama kendi mağdur olcak bugün yarin çocuklari çok tembel eşim ben soylersem yapiyo sağolsun da ben pek begenmiyom onun yaptığı işi dagitmasin yeter
tarafından
bende evlenene kadar her isimi annem yapardı isten gelirdim hazir sofraya otururdum hele lisedeyken bebekngibiydim ona bişey diyemicem :)
esin kotu yapmasi hic yapmamasindan iyidir canim tabiki kadin yapmasina benzemiyor ama sonucta yapiyor
tarafından
Yapar sağolsun ya demem lazım ama bende demeyi unutuyorum her işimi kendim yapmaya alismisim:))
0 oy
tarafından
bizde öyleydik hâlâ düzene giremedik , 15 aylık olduk
(2,423 puan) tarafından
Bebekken da mi öyleydi canım  benim kızda öyle düzelmeyo o zaman:(
tarafından
dönem dönem canım bazen.cok emmek istedi kilolulu bebekti. bazen çok uyumak istedi en çok diş ve aşılar etkiliyor. şimdide mutfakta iken bacağıma yapışıyor bazen çok bunaliyorim kimsem Yok.
tarafından
Iple tug almak nasıl oluo
tarafından
kuaför iple kaş bıyık alıyorlar ya canım
tarafından
Ha:)) ilahi.........
0 oy
(7 puan) tarafından
Benim de bebegim bir aylık yalnızım eşim çok çalışıyor sekiz gibi geliyor sabah sekizde gidiyor kolik  bir bebegim var temizliği geç  bir haftadır evde yemek yapamıyorum  adamcagiz gelirken birşeyler alip yiyiyor napalim yine de canları sağolsun buyuyecekler elbet hep böyle olmayacak tek sorun bu olsun
tarafından
Sorun yaptığım şey temiz bi ortam saglayamamak toz alamiyorum tozlu yerde bebegimin sağlığını etkiler diye korkuyorum
0 oy
(413 puan) tarafından
Demekki ayaginda sallamaya ve elekt süpürgesi sesine alıştırmışsın malesef bunu yapmaman gerekirdi bebekler alıştıkları şeylerden vazgecmiyolar :) 
tarafından
:)) çok aglio susmuo napim
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Ne kadarlık canim
tarafından
39 günlük canım
(1,353 puan) tarafından
Canım ben 2 aylıktan itibaren 5 buçuk aylik olana kadar evde kanguruyla bütün işimi yaptim oglumuda üstümde tasiyordum yani:) bisey olmaz merak etme bu günler geçici bosver yapma sıkma canını iş bu elbet rahat rahat yapılacak zamanlarda gelir
0 oy
(335 puan) tarafından

Malesef bir süre öyle gidebilir. Ben de aynıydım. Yemek işi zor. Yiyip güçten düşmemen iz lazım. Ama onun dışında biraz oluruna bırakın. Bebeşşinizle zaman geçirin, o sakinleşince siz de dinlenin. Evet, insan huzursuz oluyor ev o haldeyken ama bu günler de geri gelmiyor. :)

tarafından
Evet gün boyu onu salliyorum bıraktığım an gözünü aciyo aglio şu an aciktim biseyler ısıtıp yemem lazilazim mesela ama kalkmaya korkuyorum :D
(335 puan) tarafından
Çok zor oluyor gerçekten. Keşke yanınızda birileri olsa arada. Dinlenme fırsatınız olur. Eşiniz gelince yemeği fazlaca yapın bari de ertesi gün de atıştırmalık olur.
İlk fırsatta yiyin İnş. Allah kolaylık versin
tarafından
Teşekkür ederim canım cumlemize kolaylık versin insaAllah
0 oy
tarafından
Kanguru tavsiye ederim canim bagla kucagina her isini gör 
tarafından
Daha ufak 39 günlük
tarafından
Olsun canim yenidogan aparti olan kanguru kullanirsin ben 40 i ciktiktan sonra kullandim oglumda
tarafından
Haberim yok o nasıl biseymis
tarafından
Bazi kangurularin yenidogan aparati oluyor onunla takiyorsun belli kiloya kadar mesela 7 kiloya kadar. Ben solomombaby kullandim bi bak istersen
0 oy
(2,241 puan) tarafından
canim o halde koliktir. valla imkanin varsa hamak hamak al yoksa cingene salincagi kur o benim kurtaricim oldu en azindan on dakika kendi sallaniyo da yemek koyuyom:) isi de supurgeyi aciyom supururken sesine duruyo o sira kapatmadan hemen evi topluyom siliyom ya da aksam babasi babasi ven isimi yapiyorum bakalim boyle  boyle 4 bucuk aylik olduk ne zaman gececekse :))
tarafından
Aynen kolik canım önceden koliklik mi varmış bilemedim ki niye kolik oldu bu bebek :/
(2,241 puan) tarafından
karnindayken cok guzel bakmisin ona şimdi anne karnini istiyo ozluyo :) bide gaz iste ona da kurutma makinasiyla karnina masaj yap bez isit koy ayaklarina gerekirse iki kat corap giydir canim insallah rahatlar sende rahatlarsin . bize corekotunu kaynatip suyunu vermemis doylemisti doktor tum damlalardan daha iyi etki etti . dene istersen
tarafından
Hmm deneyim bi onu nasıl ne kadr vercez?
(2,241 puan) tarafından
bir cay kasigi corekotunu bir cay bardagi suda kaynatiyosun rengi cikana kadar . sonra uc dort cay kasigi bebege veriyosun canim
tarafından
Sağol canım......

İlgili bir soru bulunamadı

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...