+1 oy
88 göst.
Aile kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Bır kaç gün önce bıttı karantınamız. Çok agır atlattık eşim 10 gün yattı hastanede. Ben 3 çocugumla evde perişan oldum hepımız pozitif olduk. Üstelik ıkı çocugum bronşit tedavisindeydi. Çok kötü günler geçirdim ve yalnızdım. Şimdi ise hiç bişeyden zevk almıyorum sankı dünyam başıma yıkılmış gıbı toparlanamıyorum. Varmı önerecegıniz bır tavsiye :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla baci ben korona olmadan yerlerdeyim korona olsam dort kolluyla gotururler heralde bu sefer toparlayamam gibime geliyo artik
-Reklam-
0 oy
tarafından
bende hastanede 10 gün yattım evde 1 yaşında oğlum kızım karnımda. Tedavi etmeden bırakmadılar 3. Günden itibaren benim aglamadan geçirdiğim bir gün olmadı. Karnım gerildikce gerildi son günlere doğru meğer doğuma hazırlaniyormus vücut ilaçlar sayesinde erken doğum yaptım 34 haftalık bende biraz zor toparladım. Eve geldim 1 gece yattım sabahina doğuma gittim. Eve geldim. Kızımı küveze aldılar çok şükür hiç bir komplikasyon olmadı. 10 günde çıktım o ara oğlumu nörolojiye yonlendirmistiler ben karantina da olduğumdan gitmedim yengem hastanede çalışıyor oğlumu da çok sever götürdü geldi söylediği şeyler dünyamı başıma yıktı. Mr çekilecek dedi mr sonucunu alana kadar ömrümden ömür gitti çok şükür bişey çıkmadı. Ne bileyim Allah yardımcın olsun biraz aile desteği al imkan varsa yoksa biraz sosyallesmeye çalışın 
(1,298 puan) tarafından
Sızde çok zor günler yaşamışsınız çok geçmiş olsun. Rabbım saglık sıhhat versın evlatlarınıza. Malesef ailem başka şehirde zaten buda çok yıprattı kimseden bı teselli olmayınca bu duruma geldım
tarafından
Allah razı olsun. Bende ailemden uzakta yaşıyorum hamileliğimde bebeğin suyu azaldı doktor yatıracam dediği için 1 yaşında oğlumu bırakacak kimsem yoktu o yüzden gittim memlekete ama bunlarıda yasadim
0 oy
tarafından
Merhaba gecmıs olsun önce aşı olmusmuydunuz 
(1,298 puan) tarafından
Olmamıştık malesef
tarafından
O yüzden sordum benım esımde korona oldu ınanın dalga gectık grip bıle daha ağır atlatır dedık 14 gün Tatil yaptım dedı koku ve tat 3. Gün gerı geldı tabı her aşılı böyle degıl ama çevremde tüm asılılar bu sekılde atlattı sızde ıhmal etmeyın
(1,298 puan) tarafından
Çok pişman olduk zaten ama iş işten geçince
tarafından
Olsun çok akıl bulandırdılar yok aşı yok çip yok pırt sız sımdı korona oldunuz 6 ay antıkor var 6 ay sonda muhakkak aşınızı olun bır sürü mutasyonu var mazaAllah yıne yakalanırsınız
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bende oldum ama şuan hayatıma devam ediyorum ilk 4gun çok ağır geçti sonrada iyileştim çok şükür Rabbim düşmanıma vermesin
0 oy
tarafından
Valla zamanla düzeliyor tat kokular geliyor falan öyle yani 
(2,423 puan) tarafından
Ah o koku be zman geliyor OT gibiyim :/
tarafından
Benim çabuk geldi 10 15 güne geldi ama hafif kokulari çok net alamıyordum oda geldi hersey yolunda birde benim asım yoktu hiç öyle atlattım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 323 göst.
21 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozlemmmi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
22 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zynp54 (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
23 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Feride.me (6 puan) tarafından soruldu

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı

...