0 oy
1,185 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından

image

Hakkım gerçekten helal değil. Ben kuran kursu hocalığı yapıyorum. Bana zanda bulundunuz inşallah ahirette hesaplasiriz

34 Cevaplar

0 oy
(44,769 puan) tarafından
Ne olduki.     
tarafından
Kısır getir yiyelim anltim
(44,769 puan) tarafından
Puhahahah
tarafından
Ne yaaa :)))))
-Reklam-
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bende hatim grunundayim ama bunu kimseye kanıtlamak zorunda değilsin ki bide hakkım helal deil demen yanlış bence
0 oy
tarafından
Sırat köprüsünde 30 bin kişiyi bekleyecek misin gerçekten ?
0 oy
tarafından

1 saat önce hesap açıpta hakkını helal etmemek vay be :) ayrıca neyi ispatlıyosn bacım 

0 oy
(7,483 puan) tarafından
ınanmayan ınanmazlar kafaya takma bence bosver Allah bılıyo ya yeter
0 oy
(27,519 puan) tarafından

Ben ediyorum sana helali hoş olsun ne hakkım varsa heyb

Allah'ım :)
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Konuyu bilmiyorum canım sizi demi  hatim Grubu var 
0 oy
(42 puan) tarafından
Cnm böyle sitelerde bunu paylaşırsan kimse inanmaz sende insanları anla lütfen insanlar sanal alemde dolandırılıyor neler oluyor neler sana dolandırıcısın demiyorum belki hepimizden iyisin bilemeyiz ama lütfen insanları anla öyle adiler varkş kim kime inanacak bu zamanda inananlar artık din üzerinden para sömürüyor dini kullanır hale geldiler 
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Ne oldu . Ne kaçırdım ben ya alt tarafı bir saat girmedim 
0 oy
tarafından
Nolduu ??? Bana da anlatın yaaa
0 oy
(35 puan) tarafından
Hakkın üzerimde var mi bilmem de helal etsen ne  etmesen  ne inanmadık diye tamam bacı etme 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Hak karşılıklı Bi durum. Şimdi siz helal etmiyorum dediniz ya otomatik olarak karşıya geçti hak. Karşı tarafta size hakkını helal et ez. Hoca olduğunuzu söylemişsiniz lütfen ilminizle ve işiniz ile muamele ediniz. . 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ay burrdada herkes birilerine bişey kanıtlama derdinde

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,110 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Hifanurun annesi (1,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,553 göst.
17 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu

382,247 soru

11,444,758 cevap

35,014 kullanıcı

...