0 oy
1,183 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından

image

Hakkım gerçekten helal değil. Ben kuran kursu hocalığı yapıyorum. Bana zanda bulundunuz inşallah ahirette hesaplasiriz

34 Cevaplar

+14 oy
(2,803 puan) tarafından
Ne cabuk hakkınız uzerimize geçtide birde helal etmiyorsunuz 
tarafından
Peki canım. Diyecek başka birşeyim yok iyi akşamlar
tarafından
Konunun ilginç kısmı size söylemediğim bir şeyi üstünüze alınıp tiplere giriyor olmaniz. Neyse alıştık artık dbejdbejsbdbd
(2,803 puan) tarafından
Canim kuzularim ben sana bir ithamda bulunmuyorum ki kişi kendinden bilsin işi saat başı fikir değistirmedim senin ićin düşüncelerim halâ aynı tribede girme fazla ciddiye alma burayı lütfen çpk takıyorsun gerek yok iyi akşamlar :)
tarafından
Seninle hiç bir alakası olmayan yorumuma atlayıp ben demiştim der gibi davranma bana. Senin beni nasıl gördüğün zerre umrumda değil
(2,803 puan) tarafından
Heh işte bende bunu anlatmak istiyom umrun olmasın kimse :)
-Reklam-
0 oy
(119,355 puan) tarafından
gene noldu bacim
tarafından
Aman sende boşver ya niye takıyorsun
(119,355 puan) tarafından
yeni uyelere hep oyle yaklasiliyo
(2 puan) tarafından
Yazık gerçekten din diyorum erkek mısın diyorlar
(2 puan) tarafından
Gebelik grubuna katilali 10 gün oldu . Burayı da ilk defa kesfettim
tarafından
Senin girisin yanlisti bundan oldu hepsi sana acikladimda halbuki helal degil diyip duruyosun
0 oy
(416 puan) tarafından
Sen kimseyi kafaya takma Allah seni biliyor yeter 
(2 puan) tarafından
Öyle şükürler olsun. dinden ne kadar uzaklaştı bu insanlar anlamıyorum şaka gibi
(416 puan) tarafından
Maalesef kimsede Allah korkusu kalmadı zaten buda kıyamet alameti valla
tarafından
Dinimize laf etmek hakkin  deyil tamam mi. Bende kur-an kursuna gidiyordum ama artk evliyim gidemiyorum herşey i de biliyorm lütfen yeter
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Amannm boşver canım ya buradaki herşeyi kafamıza takarsak psikolojinin bozulur.
0 oy
tarafından
Sen olsan güvenir miydin bize ya.. inandık inandk
tarafından
Fatma boşver ya dinden dem vurup beddua etmeyi marifet saniuor kendine hakaret eden olmadı insanlar sosyal medyaya güvenmiyor böyleleri de dindarligina güveniyor sanki kendisi cenneti garantilemiş gibi dinden haberleri yok diyor kalbimizi yarıp içine baktı sanırsın !
tarafından
Aynen öyle canım ya ben laf söyledim mal gibi inandım ya . Anlamıyorum insan lari
0 oy
tarafından
O halde bizim de sana hakkımız helal değil sen de bizim gunahimiza girdin niyetimizi bilmeden
tarafından
Bı de aklımıza hakaret etmişsin olayı bilmeden.
0 oy
(594 puan) tarafından
Ablama da grup kurcaz katil demişler. Yer neresi canm acaba aynı hocamisiniz
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ne oldu ki  canım  
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Sosyal medyadan hatim mi olur ne saçma adam okumaz okudum derse ne olacak
(2 puan) tarafından
Dinde yalan yok
tarafından
Oda onun günahı bacim
(1,856 puan) tarafından
Herkesin din anlayışı farklı malesef nasıl guveniyorsun ha ayriyetten güven de vermiyorsun sonuçta şahsi numaranı bilmedigin insanlara veriyorsun hani ben senin kocan olsam asla müsade etmezdim burda çok erkek olup hesabı olan var hatta numaranı alıp kötü sitelere aradabilirler geçen kadının birine sanırım öyle bir şey yaptılar
0 oy
tarafından
19 dakikada ne hakkı
0 oy
tarafından
Bizim bi akraba vardi her konuda soyle olursa hakkim helal degil diyodu sen de o hesapsin he biz burda yasananlardan one cikarak konustuk bizimde hakkim helal degil ozaman
0 oy
tarafından
Ne oldu ki bacım 
0 oy
(239 puan) tarafından
Hocasınız yada değilsiniz bunu kimseye kanıtlamak zorunda değilsiniz siz kendinizi bildikten sonra gerisi boş 
0 oy
(2,713 puan) tarafından
Yeni üyelere karşı daha cok guvensızlık oluyor. Birde o tür postlar açmak yasak burda. Sen kendini biliyorsan bir şey kanıtlama na gerek yok. Boşver takma kafana bu kadar 
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Bizim kızlar asar biçer bakma sen onlara aslında hepsi birer tatlı cadıdıır

0 oy
(678 puan) tarafından
Şimdi denk geldim önceki postunuzu bilmiyorum da sadece şunu söylemek istiyorum  burda uzaktan uzağa ne yaşanmış olabilirde  hakkım helal değil durumlarına  geldi 1 fincan  kahve icmisliginiz olmayan kişileriz burda ayrıca hocalık yapıyormuşsunuz ne güzel peki bilmiyormusunuz bu helallik meselesi ağıza sakız yapılmaz bu çok derin bir konu öyle kızdım hakkım helal değil demek oynamıyorum kustum demek gibi dile dolanilmaz yanlışınızi   anlarsınız umarim  birgün...
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Canim burda saçma sapan seyelr oluyor artık gerçek olsa bile kimse inanmıyor geçenlerde kadının birinin resmi üzerinden saçma sapan hesaplar açtılar düşün kim kalkıp telefon numarasını verir ve hepimiz evliyiz şahsen benim esim asla kabul etmez tanımadığım insanlarda numaramı bulunmasını 
0 oy
tarafından

Konu ne ;);) ......

0 oy
(868 puan) tarafından
yani fotoğrafta kuran kursu hocası olduğunu kanıtlayan öge hangisi onu anlamaya çalışıyorum
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Noldu canim ya

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,110 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Hifanurun annesi (1,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,519 göst.
17 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu

380,346 soru

11,388,358 cevap

34,893 kullanıcı

...