0 oy
376 göst.
Diğer kategorisinde (1,137 puan) tarafından
Hanımlar burası.istanbjl.esenyurt benim de turdugum.yerde bakkalci 2 hafta içinde 3 kere zam yaptı.ekmeklere yani 1 bucukti 1.75 oldu sonra 2 şimdi de 2 buçuk olmuş normal çiftli ekmekte 3 lira olmuş artık bakkalın kafasına göre zam yaptığını düşünmeye başladık.sizlerde nasıl ?

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 TL ydi 2.25 oldu canim 
-Reklam-
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Bizim burda bayadir 2 tlydi şuan 2.5 tl ama tekrar zam gelecekmiş :'(
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bursa firinda 4 lira burda
0 oy
tarafından
Istanbuldayim 2.5 tl canim 
0 oy
tarafından
İzmirdeyim burda 2 buçuk 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Burda da trabzonda da tekli ekmek 2buçuk olmuş
(1,137 puan) tarafından
Ay keşke bende şuan oriya olsaydim
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Ankara 2.25 kaç gundurrrr
0 oy
(239 puan) tarafından
Fırında 1, 750 sonra 2 TL oldu en son 2.5 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Ben de siyez alıyorum 5ti 6 lira olmuş. Aynen una zam geldiği için ekmeklere de geldi.
0 oy
(2,698 puan) tarafından

İstanbul küçükyalı dayım canım bakkal da eskiden 2idi şimdi 2.50oldu bimde ise 2. 15 kuruş olmuş 

0 oy
(892 puan) tarafından
Benm.bildigm kafasına göre zam yapamaz ekemekciler dernegi o kararı vermiştir çünkü eşimde fırıncı.belirlenwn fiyat üstünden yapamazlar ama aşağısını verebilir firn yada marketler.cunju bizim mahallede de bir kaç bakkal müşteri çekmek için uygulanan fiyatın altında satış yapıyorlardı
0 oy
tarafından
Esenyurttan selamlar ekmek 3.50 pazartesiden itibaren 4 olcakmış
tarafından
Ne farkeder aşkım 5 kg un olmuş 45 tl unada zam geldi . Ben saadetdere deyim canm
(1,137 puan) tarafından
Oda doğru aslında haklısın valla . Aaa ben saatdere durağına gelip ordan silivri otobuslerine biniyorum babama gitmek için bı dahakine gorusek kız :D
tarafından
Neresine geliyon saadetderenin okulun oraymı :)
(1,137 puan) tarafından
Okulu falan bilmiyorum canım minibuslerin kalktığı yer ya şey işte metrobusun oraya geliyorum ordan silviri otobüsü geçiyor ordan binip silivriye gidiyorum :)
tarafından
Yakın yerden biniyosn anladm :)
0 oy
tarafından
Bizde 2 TL ekmek ama ben çoktandır almıyorum canım geçen birkaç tane aldım evde kendim yapıyorum sobam sağolsun elektrikte gitmiyor
0 oy
(204 puan) tarafından
Yok kız bende Esenyurttym her yerde 3 olmuş artık fırınlarda falan bimde bile ekmege zam gelmiş 
(1,137 puan) tarafından
Artık kendimiz yapsak daha iyi olacak
(204 puan) tarafından
Kendimiz yapsakda elektrik bilmem ne nerelere çıkıyo en iyisi bogazı iyice kısmak
0 oy
tarafından
3 tl canim istanbuldayim
0 oy
tarafından
Ankara'da 2 25
0 oy
tarafından

Normal baston ekmek  3 lira bizim cnm 

0 oy
(1,703 puan) tarafından
Bizde 3,5 tl
(1,137 puan) tarafından
Orası neresi canım
0 oy
(366 puan) tarafından
Şuan 2.25 Ankara'da 
0 oy
(3,560 puan) tarafından
Bende esenyurttayım 2 tl idi fırında 2.5 oldu bugün 3 tl yapmışlar artık ekmekte yemeyeceğiz hakkımı asla helal etmiyorum .
(1,137 puan) tarafından
Esenyurtun neresindesin canım ? Evet 2 buçuk liraydı 3 lira yapmışlar ne olacak bu halimiz.bilmiyorum
(3,560 puan) tarafından
Balıkyolu köprüsünün ordayım kapalı çarşamba pazarına yakınım canım sen neresindesin
(1,137 puan) tarafından
bende Balıkyolu mah.sinde oturuyorum meydana yakın yeşil cami var tam ordayım ya da pazartesi pazarının bilirsin belki onun başında oturuyotum :)

İlgili bir soru bulunamadı

380,885 soru

11,403,752 cevap

34,942 kullanıcı

...