0 oy
362 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (346 puan) tarafından
Kızlar küçücük kreme 130 lira vermiştim sanırım çok memnun kalanlar vardı doktorum da önerdi bir sürmeden geçiriyor fln diye bende hiçbir işe yaramadı başka bir doğum yapan akrabama verdim ona da yaramamış yav bir bize mi etki etmedi bu krem anlamadım

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben faydasını görmüştüm.
(346 puan) tarafından
Gerçekten mi ya demekki bunyeden bünyeye mi fark var anlayamadım kaç günde geçti mesela çatlaklarının dedikleri gibi çabuk mu geciriyor
tarafından
Geçmiş gün hatırlamıyorum. Şöyle anlatabilirim. Bana doğum yaptığım hastane bir paket vermişti. Süt sağma torbası, göğüs kremi ve bir kaç ürün daha. Lansinoh"un reklamını yapmak amaçlı deneme ürünü idi krem. Küçücük tüp halinde 5 6 adet vardı ve ben sadece 2 tüpü bitirdim. Bir tüp 1.5 ml imiş..
-Reklam-
0 oy
(382 puan) tarafından
Ben gördüm canım
(346 puan) tarafından
Ne güzel ya akrabam da da bende de fayda olmadı
(382 puan) tarafından
Ben düzenli olarak kullandım yara çatlak olsada olmasa da
0 oy
tarafından
Hiiiic bir faydasını göremedim. Üstüne birde pis kokusu var 
(346 puan) tarafından
Bende malesef ya görenler sansli
tarafından
Valla bencede ya. Paraya yazık aşırı pahalı
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Valla ben görmedim lansinoh kremin doktordan başka bir krem istedim o biraz ise yaradi
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bende faydasını görmedim :)
0 oy
(119,224 puan) tarafından
faydali o crem
0 oy
tarafından
Ben gordum iki dogumda da kullandim ve hicbir gogus ucu problemi yasamadim
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Ben faydasını gördüm mü bilmiyorum açıkçası o kadar şey denedim çünkü ama emzirmeyi doğru öğrenince yaralarım işte tam o zaman iyileşmeye başladı. 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Çevremde herkes çok faydasını gördü ben de alacağım.
0 oy
tarafından
Ben hiç krem kullanmıyorum karbonatlı suyla siliyorum birde emzirmeden sonra yıkıyorum zeytin yağı sürüyorum yeni doğum yaptım 3 aylık olucak  40 gün zorlandım
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Bendede bir işe yaramadi
0 oy
(247 puan) tarafından
Ben gördüm ablamda gördü yengem de gördü hiç gögüs sıkıntısı çekmedik 
(346 puan) tarafından
Nasıl kullandınız peki
(247 puan) tarafından
Her sagmadan emzirmeden sonra yara olmasını beklemeden kullandık dogum koçum çok iyi yapmışsın devam et böyle demişti
0 oy
tarafından
Ben faydasını gördüm ama burdaki ebeler emzirmeden önce ve sonra sütümü sürmemi söylemişlerdi. İlk 1 hafta dışında yaşamadım göğüsucu sorunu..
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Hiç bir işe yaramadı bende kaç kutu kullandım 
0 oy
tarafından
Bana tek sürmede yaradı valla canm o krem olmasa maf olmuştm ben
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Ben 1 buçuk sene önce kızıma doğumdan sonra kullandım göğüslerim çok kötü olmuştu onunla geçti 50 liraya almıştık baya zamlanmis ya 
0 oy
tarafından
Hiç bir b.ka yaramadı herşeyi dedim en son kalkan oda pek iyi bir bk deglde duruşu falan ama o iyisestirdi
(346 puan) tarafından
Plastik gibi olanlar demi ya ben ondna da almıştım biseye yaramadı süt doldu içine aşağı egikirdim döküldü ben tam kapananindan almamıştım ama yine hava alamamıştı göğüslerim son çare slikon gogus ucu koruyucular var ya 15 liraya o gecirdi
0 oy
tarafından
Ben kullandım 3 kullanımda falan iyilestirmisti valla
0 oy
(2,833 puan) tarafından
Ben hiç ama hiç görmedim o kadar para çöp oldu  en sonunda  fucidin diye bir krem aldım  kullandım  göğüs ucu yaram 3 gundeniyileşmrye başladı  
0 oy
(582 puan) tarafından
Valla benim onla iyi olmuştu canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 71 göst.
17 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selimin annesi (8,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 132 göst.
24 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 164 göst.
14 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.

378,942 soru

11,342,690 cevap

34,808 kullanıcı

...