0 oy
478 göst.
Aile kategorisinde (130 puan) tarafından
Kızlar eskiden eşim telefonuna canım diye kayıt etmişti beni sonra her kavgamızda  isim ev diye kaydeder di ben bende hiç haz etmezdi yani güzel bir şey yaz derdim ama aradan vakit geçtikten sonra anladım ki insanın içinden ne geldiyse onu yazmalı neden ben ısrar ediyorum ki aramızda bir konuşma geçti prensestim baba evinde diye dedi ki evet sen benim prensesimsin dedi dur ben senin telefonuna prenses diye kaydedeceğim kendiliğinden kaydedip bir buçuk senedir telefonda prenses diye kayıtlıyım geçenlerde oglumla  ilgili bir sıkıntı yaşadım ameliyat olması gerekti Allah'a şükür şu an iyi ve eşim beni suçluyordu ama benlik hiçbir sıkıntı yok da doktorlarını da bunu söyledi geçen gün telefonuna baktım ve tabi hep kavga ediyordu benimle benim suçum olduğu için onun düşüncesi geçen telefonuna bakma gereği duydum telefonuna baktım beni oğlumun ismi ile kaydetmiş yani eski ben olsaydım kıyameti koparırım ama hiç içimden gelmiyordu sürekli zaten kavga ediyoruz bari bunun içinde etmeyelim diye sesimi çıkarmadım ben de onun onun ismini de kaydettim ama içim hiç rahat değil söylesem mi ya da içinden ne geliyorsa öyle kaydetsin bilmiyorum 

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gercekten cok cocukca hareketler be canim. Kizdim engelleyeyim ay dur adini degistireyim bu nedir yani kazik kadar anne baba olmus insanlariz. 
(130 puan) tarafından
Hiç deme ama insan neden diye merak edip sonrası geliyor
(503 puan) tarafından
Hee vall
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşin çok çocuksu davranıyor hiç evlenmişte baba olmuş gibi değil, ergence bu hareketler
(130 puan) tarafından
Ergenligi tam yaşamamış hep açıştım diyor bende günah keçisiyim
0 oy
(1,160 puan) tarafından

İşine baksın ya 

Boş beleş şeylerle uğraşıyor.Karisi olduğunu unutuyor sanırım 
(130 puan) tarafından
Onu asal unutmaz ama Boyle şeylere çok ugraşır
0 oy
tarafından
Ayyy yeni ergenliğe giriyor kocan heral o nedir yaa 
(130 puan) tarafından
Hahaha hiç deme onların da ay başlı var sanırsam tiripleniyor
0 oy
(7,450 puan) tarafından
ben esımde hep karıcım dıye kayıtlıyım kızdımı da degıstırmez engeller sadece sonra gerı kaldırır hıc degıstırmedı 
(130 puan) tarafından
Hiç deme bende hiç deyiştirmem normalde ama nasıl birşey olduğunu anlasın diye yaptım
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sen de onu bay doğru diye kaydet 

Eşşek değilya anlar heralde

Delimi ne bacım boşver sen,kafa gidip geliyo heralde
(130 puan) tarafından
Hahahahah hemde ne gidip gelme
0 oy
(6,796 puan) tarafından

:D valla arada tantana çekişsekte hep eşim diye kayıtlı.. Lakin bi ara öküzüm diye kayıt edesim geldi elvermedi içim yapamadım :ninja: ❤ şapşik öküzcümü.. 

(130 puan) tarafından
Ortdamda çalıyor kız bende deyişik kaydetmek isterim de abim babam kayınlarım gorur
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Arkadaş su.isim değiştirme işinden de ben bişi anlamadım ne gerek var öyle şeylere ne bilem
(130 puan) tarafından
Bende valla bakalım sonumuz ne
(4,430 puan) tarafından
Allah hayırlısını versin canim
(130 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
tarafından
Şu kızınca telefonda isim değiştirenleri hiç anlamıyorum. Ben kızınca aklıma böyle ergence bi tavır hiç gelmiyor ya :).
(130 puan) tarafından
Ben kızınca direk kıredi kartı aklıma geliyor   :) :)
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Normalde ergence hareket derdim ama ilgimi çeken kaydetme şekli neden sinirleniyorsa isminle falan kaydetmiyor ki oğlunun ismi yani erkek adı veya ev diye kaydediyor bu bana biraz saçma geldi
(130 puan) tarafından
O derece ismimi duymak görmek istemiyor hahahahahaja
(2,323 puan) tarafından
Ya çok tatlısın :D ben de dedim acaba bir boklar mi yiyor da seni saklıyor rehberde
(130 puan) tarafından
Yok kuzu onu anca internet uzerinde yapar karşı karşıya gelme şansı yok ve burası küçük onun evli olduğunu herkes biliyor
(130 puan) tarafından
Bide wp ta üçümüzün resmi Pp Boyle deli yani bir
(2,323 puan) tarafından
He anladım canım seninki azcik çocuk ruhlu o zaman :D
0 oy
(3,899 puan) tarafından
Eşin de bi değişikmiş her kavgada değişik mı ya rehberdeki ismi insanın 
(130 puan) tarafından
Deyişiyor valla bide y.emir yazmış
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Amaaan tam ergen hareketler bunlar yok isim degiştireyim yok engelleyeyim çoluk çocuk sahibi insanların bunu yapması saçma geliyo valla kavgada ederiz ama hiç böyle bişey görmedim 2 yıldır En Kıymetlim diye kayıtlıyım karı koca arasında herşey oluyo önemli olan sevgi saygı bitmesin ona çare yok 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Fazla çocuksu hareketler eşinizin başka işi gücü yok sanırım ...
0 oy
tarafından
Senin yüzünden çocuk ne ameliyatı olabilir ki ben ona takıldım
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Valla eşinme çok kavga ettiğim oldu adimi hiç değiştirmedi engellemedi de numarami da silmedi sosyal medyadan beraber olduğumuz profil fotolarıni da hiç kaldirmadi. Bende hiç yapmadım. Evlendim kocam diye kaydettim oda karım diye kaydetti 6 sene oldu hala aynı. Bana çok ergence geliyor böyle seyeler çocukmuyuz ne bu ergen tripleri sen onun sevgilisi değilsin ki karisisin.
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Çok gereksiz şeyler le uğraşıyor. Bana çok ergensi geliyor sinirlenince isim değiştirmek yada engellemek. Biz kavga etsek de kaydettiğimiz hep durur değişmez asla 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Kaydı değişmek nereden geliyor aklına ya 
0 oy
tarafından
Yaş kaç acaba ergen gibi hareketler 
0 oy
(763 puan) tarafından
Eşin karı-koca olma fikrine alışamamış. Halen sevgilisiniz zannediyor herhalde. Bu hareketlerin başka anlami yok.
0 oy
(581 puan) tarafından
Bizde aşırı kavga ediyoruz ama öyle kavga ettik isimleri değişelim falan olmuyor insanın içine şüphe düşer şahsen benim içime düşer sende takılma buarada geçmiş olsun insan evladının hasta olmasını kaldıramaz nasıl bı suçlama o benim oğlum 4 aylık bı kere mama yemediginde içim gidiyor seni dusunemiyor bile bence eşim kabahatli..

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 112 göst.
24 Şubat 2023 Aile kategorisinde isimsizonline1 (1,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 66 göst.
0 oy
0 cevap 35 göst.
0 oy
4 cevap 157 göst.