0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde (293 puan) tarafından
Kızlar tencermde yemek unuttm kömür olmş tencerem yeniydi çizmeden nasıl düzelir

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım 
-Reklam-
0 oy
(942 puan) tarafından
Camasir suyu cif bide birazda  su kaynat canim icinde
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Domestos ve cifi dök korkma aktif olmuyor. Varsa balkonda bir gece beklet sabah süngerle al çıkıyor. Tamamen kapansın deterjanla üstü 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bulaşık mak tableti ile kaynat inş kurtulur
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Bende tenceremi yakmıştm. Sonuç çöp
0 oy
tarafından
Camasir suyu sicak kaynarda olabiler  su cif beklet biraz sungerin sert yeriyle hallolur
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Bnmde düdüklü yanmıştı dibi hep kömürdü eşime dedim bu mümkün değil temizlenmez bana yenisini alacaksın :) çünkü o yakmıştı öyle..

Highgenic mi ne yazılışı onun yağ çözünü aldım baya sıktım üstü iyice kapandı bi gece betledi bi baktım soyuluyor iyice yıkadım ocakta ısıttım tekrar sıktım aynı yağ çözücüden yarım saat sonra telle hafiften temizledim şimdi pırıl pırıl telle hafif hafif sürttüğüm için çizilmede olmadı..
0 oy
tarafından
Bn içine toz çamaşır deterjanı koyup kaynatıyorum kabuk kabuk olup kalkıyor 
0 oy
(293 puan) tarafından
Hepinize teşekkür ederim kızlar 
0 oy
tarafından
Pas ve kireç sökücü dok açılır merak etme 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Farmasi oxi al sıcak suyu dök tencereye üzerine bi ölçek oxi koy beklet sabaha yeni gibi olur
0 oy
(581 puan) tarafından
Aynısı benim başıma geldi ben karbonatla limon tuzu koydum kaynar su döktüm ağzını kapatt biraz bekledikten sonra az telledim cifledjm geçti sende dene 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 483 göst.
5 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Mheser22 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 164 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilek6363 (508 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 187 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (735 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.

384,891 soru

11,512,324 cevap

35,175 kullanıcı

...