0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde (219 puan) tarafından

Iyi aksamlar kızlar..

Şu an bebeğim ben ve beşik mutfakdayız.. yanımızda cay demleniyor arkamda bulaşık makinası calışıyor.. ben 9 aylık bebemi salliyorum..

Buraı kaynanamın evi.. görümcemin dogum gününü kutlamak icin toplandık.. eltimin 3 yaşındakı kızı evde tepiniyor bizide mutfaga yolladılar orda uyusun diye.. uyutum bebeğimi kaynanam gel odaya gec diyor.. dedim yok cocugumun yanina kalicam.. sacmaliga bak başka oda kalmadı mutfaga yolladilar.. eşimde yok abisiyle biyere kadar gitti ona patladim wpp'da.. delircem aglicam cok sinirliyim ezik gibi napim ben simdi tripde oldugumu anladilar ama sanki

18 Cevaplar

+1 oy
(774 puan) tarafından

Kız iyi yine kapiya atmamışlar şükret :woot:

-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
İyiki balkona atmamışlar 
(219 puan) tarafından
Balkon olsa demek oraya layik görcek
0 oy
tarafından
Koca evde başka odamı yok niye mutfak 
(219 puan) tarafından
Temizlik hastasi kaynanam bulundugumuz odayi basdan sona siliyor biz gittikden sonra salon ve mutfak kullaniyoruz heralde bu yüzden
tarafından
Pislik akıyor ya sanki sizden hele kaynanaya bak yolmalik
(219 puan) tarafından
Vallah masumlar apartmanindali Safiyeyi gecti bu.. herkesin ayagina zorla terlik verioo..
0 oy
tarafından
O ne saçma iş çocuk odası oturma odası yokmuymus?!
(219 puan) tarafından
Yok gülüm yok.. temizlik hastasi ama.. hasta masta yani senin torunun buda
0 oy
tarafından
Neden mutfağa attılar ki kız başka oda mı yoktu
(219 puan) tarafından
Kadın vallah temizlik hastasi baska odalara sokmuyor basdan asa evi siler deli
tarafından
Tövbeeeeeeeee ben olsam gitmem vallahi o ne öyle kuzum
(219 puan) tarafından
Öyle öyle corapla evde gezmen imkansiz. Yemin ederim bastiğin yeri saniyesinde siliyor viladayla.
tarafından
Yaa psikolojisi bozuk demekki temizlik hastası
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Yatak odası yok mu o evde?
(219 puan) tarafından
Sokmuyor canım.. birkere emzirmeye girmistim bizden sonra carşaf degismis kayinbabam dedi.. zorlamayin bu kadini diye.
tarafından
Ay o ne be çok sevimsiz bi kadınmış
0 oy
tarafından
aman dıyım kalkma bebegının yanından cay falan dokulur Allah korusun ya mutfak ne alaka ya oda mı kalmamıs 
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Yorumlarda okudum da kız oda cekilmezki :O insan rahatta edemez diken üstünde oturur hadi seninki küçük uyuttun durdu 3 yasindaki çocuk hiç mi kırıp dokmuyir ona ne diyor acaba 

0 oy
tarafından
Yeni yer yoksa mutfakta oturmak yanlış değil ama kirlenmesin diye mutfağa atılmak olmamış ben olsam gitmem 
0 oy
(254 puan) tarafından
Yorumları okudum ben gitmezdim canım kendi de cagırmasın evi kirleniyorsa. Emzirmek için tabi ki de başka oda lazım. Kayınbabanın dediği de saçmalık yormayın bu kadını ne demek ya sanki girip yatağınds yatmışsın odasını dağıtmışsın gibi. Ne yapacaksın yormayıp herkesin içinde Kayınbabanın karşısında mı emzirmeceksin. Üf sinirlendim kız gitme bir daha hiç kendini o sıkıntıya sokma 
tarafından
O da çocuklu kadınları evine toplayıp mutfaga hapsederek yormasin bı zahmet
(254 puan) tarafından
Bende bunu anlamıyorum madem ki rahatsız oluyorsun çağırma kimseyi çok görmek istiyorsan git evlerinde gör gel
0 oy
(72 puan) tarafından
Al cocugunu talksi cağır ve oradan uzaklaş hemen :)
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ay valla şaka gibi ayıp ya ne demek mutfak 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Hepinizi birlikte toplamasin o zamn ne saçma is
0 oy
(6,784 puan) tarafından

Valla yalan söylemiyom görümcemgile gittiğimde bitek sessiz yer kendi odaları, oraya yollanıyom çocuğun uykusu gelince :ermm: biandan utanıyom elalemin odada ne işim var deyip.. . Gittiğime pişman oluyom, eşim için hep.. 

0 oy
tarafından
Utanmazlar kendi kızının kaynanası onu yapsa gör bak curcunayi bidaha gitme bacim
0 oy
tarafından
Eşine şöyle gitme sende böyle şey mi olurmuş. Bu kadar hastaysa da misafir sevmez o. Sizin gelmenizi bile istemiyordur 
0 oy
tarafından
Bana kaynanamin yeni evé sana para vereyim görümcene yatak al sizde orda sisme yatak var demesi gibi oldu 2 bebekle ben şişme yatakta yatacam.:)))) tabiki gitmedim 
0 oy
(886 puan) tarafından
Sende çocuğu yatak odasi varsa orda yatır canim onlarin yaptığıda ayıp tavrını koru ses etme birdahada çocuğun uyku saati gelince hiçbiryerde kalma niye gidiyorsun dediklerinde mutfağa flan yollamayın diye erken kalkıyorum dersin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 194 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seherkzll (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 339 göst.
0 oy
43 cevap 886 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 2,457 göst.
12 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,435 cevap

34,830 kullanıcı

...