0 oy
226 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından

image

Arkadaşlar ben aslında mfk yöntemini deniyorm. Adet bitimi 6 günü 8 günü değerlendirdim. Normalde ben yumurtlama yaşadığımı şiddetli kasik agrimdan anlıyorum. Ama düşükten beri hem o sancı olmuyor yani o derece hissetmedim hemde hamile kalamadım. Mfk deneyeyim dedim takvime göre bugün yumurtlama günüm. Bakayım testte yumurtlama gösteriyor mu diye 1 tane denedim Test yaptm kaset testte hemen hemen silik çizgi bile tam çıkmadı diğer aldığım strip ovulasyon testinde bu şekilde çizgi çıktı. Yaa yumurtlamam olmuyor mu büyümüyor mu. Neden eskiden akıntı olurdu ağrım olurdu neden artık olmuyor bu ay olmazsa yumurta büyütme hapı kullanacağım. Üzülüyorum yaa. Yumurtlama olmaz mı bu ay yada büyümez mi. Polen bal propolis kullanıyorum dua edin ben yanılırım bu ay tutar inşallah ya

1 cevap

0 oy
(800 puan) tarafından
Test yapmaya devam et 2 3 güne tam koyu olur şu 3 4  gün değerlendir 
(166 puan) tarafından
Peki olmazsa ne olur canm. Peki öncesinde ben test yapmadım acaba yumurtlama oldu o yüzden böyle silik çıktı diyebilir miyiz aklıma ya oldu geliyor. Ya henüz olmadı geliyor yada yumurta gelişmiyor o yüzden böyle diyorum. İnşallah olur yaa bu ay
(800 puan) tarafından
Adetin baslamasindan itibaren 12. gün yapmaya başladiysan yumurtan çatlama aşamasindadir. Hem her ay adet olan kadin da yumurta üretecek diye bir kaide yok üretmeyebilirsin de, dediğim gibi test yapmaya devam et koyulaştiğinda yumurtan çatlamiştir daha çok silik yapmaya teste devam.
(166 puan) tarafından
Inşallah bu ay yumurtlama olur canm kaç aydır olmuyor beni üzen o. Tamam canm devam edeceğim ınşallah bir mucize olur bu ay tutar
(800 puan) tarafından
Hakkinda hayirlisi olsun. Stres yapma kafandan atmaya çalış. Olur İnşallah
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 254 göst.
0 oy
2 cevap 172 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde mavikelebek06 (5 puan) tarafından soruldu