0 oy
915 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benım bır kuzenım var hayatım boyunca hep çok samımıydık, hep bırbırımızın arkasını kolladık aynı lısedeydık aynı unıversıtede okuduk vs vs o benden bır yaş büyük, sonra evlendım ayrı şehirlere yerlestık ama hep konuşuruz, bır kuzenımız daha var bu da bızımle aynı unıversıyeuı kazandı ama kazanan kadar samımıyetımız yoktu o başka sheırdeudı bayramdan bayrama görürdük, kazanınca onunla da samımı olduk sonra bır sekılde aramız bozuldu bız yıne ıkımız kaldık, tabı senelerdır bu kuzenım hep ondan bahseder bak nısanlanmıs bak sözlenmiş bak bıze demedı cart curt bende bızene çağırsa gıtmem zaten derım, son 1 senedır de bana senın ıcın kocayı buldu şımardı dıyormus, senın ıcın hayırsız dıyormus, senın ıcın sıskoydu bu nasıl zayıfladı hap ıctı kesın dıyormus falan dıyo bende hep agzına tukureyım onun dur dıyorum Allah ıcınnyapma benı huzursuz eder falan dıyıp susturur, kızla ne zaman bıyerde denk gelsem bana dusman gıbı bakıyordu, neyse 1 saat önce kız benı aradı bana dıyor senın benımle derdın ne terbıyesız, ay dedım sen kımsın kopek benım senınle ne derdım olucak senın benle derdın ne derken ne öğreneyim bunlar 2 senedır barışmışlar görüşüyorlarmış kıza da benı kötülüyormuş, kız telefonda ağladı annemı babamı görmek basıp olmasın tek kelıme etmedım senın ıcın ben senı daha çok severdim dıyo, yıne ınanmamıs gıbı yaptım kuzenım yalan söylemez dedım ama bellı soylemıs sımdı kuzenımın agzına telefonda mı tıkıreuım 2 hafta sonra ızmıre gıdıcem orda yüzünü gözünü patlatayım mı ay elım ayağım tıtırıuor  ya

28 Cevaplar

0 oy
(5,220 puan) tarafından
Ay hem telefonda hemde buraya gelince hallet onu ama tükürme direk sıç sıva
tarafından
Telefonda söylersem görüşmez asla annemı teyzemi salar üstüme
(5,220 puan) tarafından
Salsın sende yediği bku anlatırsın uff o bende olcaktı ki ona neler yapardım
tarafından
Ya ben bunun cıgerını bılıyorum benı haksız çıkartmaya çalışacak o kızı sıksıtırıcak aramızı bozuyor dıcek ben gözümü açtım artık
-Reklam-
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kanitlayin onnla tukurun yuzune.konusurken ses kaydi yapin ikinizde ki inkar edemesin
tarafından
Inkar edemez kı artık kız benı aradı anlattı resmen bana dedıklerını ona da söylüyormuş
0 oy
(93 puan) tarafından
Aaa kuzene bak çok fenaa :)) 
0 oy
(774 puan) tarafından
Nankörlük hat safadaymiş uzak dur bacım 
tarafından
Artık duracam 27 seneme yazık kardeş gıbı büyüdük bız
0 oy
(1,205 puan) tarafından
Yerinde olsam konferans baglardim
tarafından
Kapatır telefonu haksız oldu mu cırkeflesır o çok ıyı tanıyorum bıde ben suçlu çıkarım
0 oy
tarafından
Belkide ilk başta da aranızı bozan diğer kuzenindir. Fesat insanları hiç anlamam ne geçer ellerine
tarafından
Evet o zaman da hersey Güzelken böyle bır konu oldu sevgılısı bızımle görüşmesını ıstemıyor falan dedı bana bende kızdım o kım kı karışıyor dıye ordan başladı büyüdü mevzu hep lafları bu taşıdı ama
tarafından
En iyisi ikisinden de uzak dur
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Yüzyüze konuş ki birdaha yüzüne bakmaya cesareti olmasın utansın 
tarafından
Evet bende onu beklıcem ama 2 hafta ona nasıl rol yapıcam bılmıyorum
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Helal olsun valla cesur davranmış ve her şeyi açıga çıkarmıs

Bence suclu olsa arayamazdı

Yüz yüze gelince artık kısmetinde ne varsa ağzınin payıni verirsin ötekinin gari
tarafından
Evet benım yapamadığımı yaptı helal olsun, kız ağlıyordu telefonda ben onun ıcın demısım Kürt'le evlendi daha ondan hayır gelmez falan ay cıldırıcam ben Karslıyım ya nıye dıyım böyle bısey

İlgili sorular

+2 oy
23 cevap 818 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Galadriel (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 780 göst.
12 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Evinprensesi (6 puan) tarafından soruldu
+8 oy
37 cevap 1,265 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Papatya02 (896 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 428 göst.