0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (196 puan) tarafından

Kızlar Sabah oğlumjn ağzında 5 kuruş gördüm yanımdaydi nerden geldi o para hala anlamış değilim baktım izin vermedi elimi ağzına sokim yemin ederim şuan yazarken bile agliyorum baktım oguruyo o kadar çok korktum ki ben böyle bişey yaşamadim hayatımda direk sırtins vurdum defalarca Ayağına tuttum salladım komşuys gittim zaten o anda baygınlık gibi bişey geçirdim bu kadar kötü olmadim komşum oğluma baktı dedi sakin ol iyi yutmuş dedi kendime gelemedim böyle ayaklarım kollarım tutmadı dünyam başıma yıkıldı öldüm öldüm dirildim şimdi size sorum şu o kadar korka korka yazıyorum ki Allah'ım bütün bebekleeri çocukları kazadan beladan korusun oğlum 10 aylık o 5 kuruşu yutamazdi dimi ben öyle düşünüyorum kaldırmıydi boğazında Allah'ım koru yarabbim koru of çok kötü oldum yine kendimi asla affetmiycem gözümün önünde oyun oynarken naisl farketmem kızlar boğazında kaldırmıydi sizce :(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gecmjs olsun ben tam anlamadım? Komsun yutmus demıs sonradan etrafta mı buldun parayı? Hastaneye goturmedın mı
(196 puan) tarafından
Götürdüm canım de komşum dedi ağzında yok ya yutmuş yada çıkarmış dedi ben o panikle görmedim Parayi sonra farkettim ama o 5 kuruş kaldırmiydi boğazında
tarafından
Röntgen falan cekmediler mi hastanede yada film
(196 puan) tarafından
Çektik bişey çıkmadı yutmamis dedi doktor
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Oğlum  8 aylık felan dı  yerde  battaniye serdım oynuyordu birden oksurdu ogurdu  bı baktım  küçük şişe kapağı   yerde tükürük içinde o an anladım  yutmuş tukurmus  nerden buldu   bilmeden demem o ki sen gözümden sakın  o yıne yapıcagını yapıyor    çok geçmiş olsun inşallah bir daha olmaz 
(196 puan) tarafından
Amin amin o kadar Zor biseyki
0 oy
(156 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun benim de en büyük korkum bu. Ağzına aldığı her şeyin parçası tam mı diye panik atak oldum. Yiğenim de avizenin halkasını bulmuş yerde yutmuş boğazına saplanmış Allahtan fark edildi. Endoskopiyle çıkardılar. Çok dikkat etmek lazım. Allah korusun yavruları
(196 puan) tarafından
Amin inşallah her annelerin en büyük korkusu budur gözümün önünden bı saniye ayrılmam ama dün öyle gördüm perişan oldum
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Geçmiş olsun canım doktor bakmadı mi 

(196 puan) tarafından
Gittim canım röntgen çekildi çok şükür yutmamis ben parayı bulamayınca yuttu sandım bide 5 kuruş bana Ufak gelmedi bebeğinn yemek borusu küçüktür diye yutamsz geçmez diye düşündüm
0 oy
(2,105 puan) tarafından
Herşey den önce sakin kalmayı öğrenmen lazım canım. Allah korusun o an çok ciddi bişey olsa bu paniğinle resmen hiç bişey yapamıcaksın. Ayağından tutup sallamak çok yanlış ilk yardım dersi almanı öneririm. O şekilde sallayınca soluk borusuna gideblirdi. 5 kuruş çok büyük bi parça değil yutmuşsa bile yuvaletinden çıkar zaten. Katı gıdaya geçmedin mi çocuk buğazına bişey kaçırınca öksürüyosa müdahale etmemelisin mesela öksürüğe müdahale doğru değil miş bende bunları takip ettiğim dr lar dan öğreniyorum panik yapmıyorum. Öğürmeside aynı şekilde onun yararına ona da hemen müdahale etme kendini kaslarını kuvvetlendirmesi lazım.  
(196 puan) tarafından
5 kuruş biraz bana büyük geldi hani yemek borusu küçüktür diye
(2,105 puan) tarafından
Daha büyük şeyleri yutabilirler canım buğaz et yani kayıp gider. Allah korusun soluk borusuna bişey kaçmadıkça korkma. Hastaneye götürdün mü filmle bakıldı mı midesinde mi para
(196 puan) tarafından
Götürdüm canım röntgen çekildi bişey çıkmadı yutmamis dedi doktor bende yuttu sandım ne olur ne olmaz diye içim rahat etti bu bana çok büyük bir ders oldu
0 oy
(4,404 puan) tarafından
CANIM RÖNTGENDE CIKMADIMI PARA
(196 puan) tarafından
Çektik canım çok şükür yutmamis dedi doktor bende parayı göremeyince daha çok korktum of ya o kadar kötü bir şey ki
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Dr a götür ve baktır yutabilir miydi diye düşünmek yerine Allah korumuş onla geçmiş olsun 
(196 puan) tarafından
Götürdüm zaten canım sadece ihtimali varmı diye sordum
0 oy
(486 puan) tarafından
Çocuk bu her an her şey olabilir insanlık hali gözden kaçabilir yotubeden bebek boğulma ilk yardım videosunu izleyin öğrenin çok yardımcı olur ayağını tutup sallamakla olmaz çok geçmiş olsun bir daha inşallah kimsenin başına gelmez
(196 puan) tarafından
Amin inşallah o an panikle herşeyi denedim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 738 göst.
10 Ocak 2022 Aile kategorisinde Gencanne456 (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 857 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 862 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu