0 oy
751 göst.
Aile kategorisinde (570 puan) tarafından
Merhaba hanımlar eşim bacanağıyla anlaşamaz ama neden annemlerde buluşuruz ablam oturur çayı benden ister suyu benden ister herşeyi benden ister eşimde dedi ben sen varken ablandan bişey istemiyorum o niye senden istiyor karısından istesin bidaha aynı şey olursa çok pis bozarım dedi anneme de dedi anne ona söule karısı varken benim karımdan bişey istemesin ben bile çalışıp yoruluyor işten gelip çocuğa bakıyor diye bişey istemıyorum diyor annem uyardı bıkere ama yine aynı kavga etmelerinden korkuyorum herkes eşimi haklı görüyor aynı şeyi yaşasanız napardınız 

29 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Enişte esine soyle o getirsin derim yapmak zorunda degilsin
(570 puan) tarafından
Öyle ablan kızla ilgileniyor diyor e benim de çocuğum var ablam için yok da demiyorum yok desem ablmın başına kalkıyor  ama bu sefer eşimle tartışacaklar
(765 puan) tarafından
Ben ilgilenirim bişi olursa de sen karına şöyle yada kendin yap benimde çocuğum var de
-Reklam-
+1 oy
(1,105 puan) tarafından
Enisten birşey istediğinde bunu sen dile getir bence enişte eşinden iste diye eşin söylerse tartışma çıkabilir sen tavrını koyarsan daha kolay atlatılır bu durum bana öyle geldi
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Eşin haklı. Senden istediği zaman açık açık karın getirsin de. 
(570 puan) tarafından
Ablamın başına kalkıyor bı sefer off arada kaldm eşim haklı evet ama bu sefer ablamla tartışıyor
(775 puan) tarafından
Enistene bişey söyleme ablana şöyle bişey istediğinde sana sen dur ben getirrim desin kalksın hemen bir iki daha söyler vazgeçer ablan senin yapmana fırsat vermezse sorunda kalmaz ha ablaninda işine gelip oturursa onlar varken gitmeyin
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Bilemedim değişik bi durum, annende atlasın hemen otur kızım sen ben getiririm desin sana 
(570 puan) tarafından
Annemde ben çalştığım için bebğime bakıyor yemeğimizi yapıyor ona da kıyamıyorum çok yoruluyor hemde hasta
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Yani bence eşin haklı. 
(570 puan) tarafından
Aynen yapmazsam da ablamın başına kalkıyor arada kaldm
tarafından
Ne diye ablanın başına kalkicak saçma yanı. Her gitmenizde  ablanın surekli çocukla işi yoktur yani oda kocasını kendi hizmetini yapsin çok saçma. Madem çocuk soru u var eniştenin eli kolu var kalkıp kendi alsin. Bir şey istedim soyle eniştenin kalk kendin al  diye isim var de . Umursama.
0 oy
tarafından
Eniştenle aranda çok yaş farkı varsa ondan bilerek yapıyor olabilir veya eşine gıcıklık olsun diye anne sonuçta uyarmış aynı durumu biz yaşasaydık eşim çoktan kendisine söylemişti 
(570 puan) tarafından
Yaş farkı var evet eşim direk tartışırım diyor
0 oy
(48,505 puan) tarafından
ee esin hakli bir araya gelmemeye calisirim ablanda kalkip.verse ya oda rahata baglamis demekki
(570 puan) tarafından
Canm ben çalştığım için hergün annemlerdeyiz annem oğluma bakıyor ablam gilde geliyor aylarca kalıyor evide çok uzak değil eşimde **** oluyor kıskanıyor bizim Annemlerle birlikte olmamızı diyor
(48,505 puan) tarafından
annen sana gelsin o zaman
(570 puan) tarafından
Evde bıtane engelli amcam var onada bakıyor onu bırakıp çıkamıyor onun için bebeği anneme getiriyoruz bizde oraya geliyoruz
(48,505 puan) tarafından
Allah annenede kolaylık versin ellerinden opuyorum
(570 puan) tarafından
Allâh razı olsun canm :) :)
0 oy
tarafından
Sen ablana söyle direk kocan bişey isteyince sen kalk yap ben yapmak zorunda değilim diye 
(570 puan) tarafından
Küsüyor hemen
tarafından
Küssün senin kocanla aranın bozulmasından iyidir
0 oy
(2,438 puan) tarafından
Çok saçma. Ablana söyle bence. Kimse kimsenin hizmetçisi değil. Ki ablan bile getirmesin sürekli sürekli suyu da kendi alsın herkes. Bunlara yüz verdikçe görevin sanıyorlar
(570 puan) tarafından
Haklısn csnm ablam yerinden kalkmaya üşenir bende yapmazsam başina kalkıyor
0 oy
(2,226 puan) tarafından
eşin haklı canım 
(570 puan) tarafından
Aynen canm
0 oy
tarafından
Enişten istediği an annen desin kızım sen getir ne istiyorsa yani eşi getirsin.sende duymazdan gel ve yapma istediğini
0 oy
(530 puan) tarafından
Eşin haklı aklına bin türlü şey geliyordur ama ablanada desen ne demek istiyorsunuz diye alınır zor bir durum sen istediginde bozulduğunu belli et eniştene ya da duymamazlıktan gel
0 oy
(12,897 puan) tarafından
Bence de eşin haklı kaynim benden bir şey istemişti eşim kızdı ablama yada anneme  söylesene yengenden niye istiyorsun dedi
0 oy
(7,935 puan) tarafından
eşin haklı canım .ablanla bu konuyu konuş bence eşini uyarsın.Belli bir süre bu buluşmalara ara verin , mesafe koyun
0 oy
(907 puan) tarafından
Valla vuzelim akilli ol biraz derim, ablan esiyle bu konuda sorunu varsa kendisi halletsin, adam resmen kocanla arani bozacak bu ne simariklik benim enistem yapsa kizarim ki bir defa yapyi kizdim hatta ablama siyledim cani cay istiyorsa kalkip kendisi koysun benim esim benden istemez dedim kimsenin hizmetcisi degilsin o dangalagin asla, sen esini gecme bence ablam ablam derken esini yuvanj kaybedersin benden soylemesi, ablanda agzinj acip kocasina kizsin bir zahmet kendini degil senim huzunu dusunshn herkes kendi sorumu kendisi halketsin.enisten belliki kocana giciklik olsun diye bilerek yapiyor sende yaparak canak tutiyor esini eziyorsun haberin olsj 
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Kadın erkek ayrı oturmanın gözünü seveyim (◕ᴗ◕✿)
0 oy
(8,553 puan) tarafından
Bencede eşin cok haklı 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Esin hakli oyle dedigi an ablanin bem getireyim diyip kalkmasi lazim sen de ablam getirsin diye. Yada dalgaya al gerkes kariisndan istesin enişte de gec
0 oy
(695 puan) tarafından
Eşinden iste benden nie istiosn benmki senin eşinden istrse surekli naprsn derm 1 deil 2 deil dayanamam ben hc baskasinada birakmam bu işi
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Valla eniştene karın varken ben hizmet edemem sanaa de.. Kim küserse küssün alınan alınsın Allah aşkına böyle terbiyezlik olmaz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 108 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saliha (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 668 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 276 göst.
30 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 833 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu

378,361 soru

11,325,205 cevap

34,777 kullanıcı

...