0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (1,072 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar bir şeyi var çözemiyorum bir türlü gaz mi karın ağrısı mi bilemedim memeyi ağzına sokarken bile canım çıkıyor bazen sürekli kucakta durmak istiyor ağlayınca napicam yarın doktora goturucem de akıl verirmisiniz gaz sancısına benzemiyor gibi bu ayaklarını çekmiyor gazını çıkartabiliyor yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum sizce gaz mi bu emdikten sonra hafif kusuyor kakası sarı 

4 Cevaplar

0 oy
(800 puan) tarafından
Emmiyorsa gaz büyük ihtimal 
(1,072 puan) tarafından
Canım tam memeyi sallayarak zorla azına sokuyorum canım sonra emmeye başlıyor
(800 puan) tarafından
Gazi vardir cani yaniyordur damla ver karnina masaj yap ayaklarini öne geriye doğru hafif ittir masaj yap. Kimyon çayi yap 1 çay kasiği ver yanina sicak havlu koy geçer rahatlar
(1,072 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Kuzum acaba çoğun karnı mı aç belki sütün yaramıyor cnm 
(1,072 puan) tarafından
5 gündür canım gündüzleri böyle geceleri zor uyutuyorum dizimde uyuyor dizime koyuyorum karnini dizimde sallayarak uyuya kalıyorum yavrum
(2,678 puan) tarafından
Zeytin yağı varsa kızdır sonra soğuk karnına saat yönü ile masaj yap ayaklarına sür
(1,072 puan) tarafından
Deniyim canım teşekkür ederim
(2,678 puan) tarafından
İnşallah işe yarar cnm
(1,072 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(3,899 puan) tarafından
Gaz bence karnına ve ayak altına masaj yap ılık havlu köy oralara bak rahatladığını görürsün, tam çıkaramıyor olabili gazi 
(1,072 puan) tarafından
Yaptım biraz önce canım bebek yağı ile masaj yaptım gaz yapacak bir şey de yemiyorum dikkat etmeye çalışıyorum önceden bu kadar olmuyor du
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Canim gaz dir ya kıyamam bemim.bebegim de oyl ydi bi gece hiç susmadı acile goturudk doktor gaz dedi gaz ilacı verdi bide lavman bir kereliğine mahsus yaptım yani gaz dan çok cektik 4ay a kadar dışarı bile.cikamiylrdum sürekli ağlıyordu ya  inşallah kısa sürer canım  
(1,072 puan) tarafından
Doktor karın ağrısı yada gaz olduğunu anlar dimi canım bı doktora götüreyim diyorum
(2,671 puan) tarafından
Evet tabiki röntgen çekmiştik galiba ya sağlık ocağına bile götursen anlat ordada doktor karnıma dokununca anlıyor canım hastaneye gotiremezsen sağlık ocağına götür canım rabbim şifa versin kuzuya ya
(1,072 puan) tarafından
Allah razı olsun canım acile goturucem yarın
(2,671 puan) tarafından
Sendende canım bende acile götürmüştüm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 98 göst.
30 Ekim 2023 Aile kategorisinde Rumeysa0196 (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Merveeesubasi (63 puan) tarafından soruldu
0 oy