0 oy
781 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (406 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

................. 

18 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Ya gözünüzü seviyim şu çocukları yatağın üstüne koymayın. Hem sizin canınız yanıyor hem vijdan azabı çekiyor insan hem de çocuğun canı yanıyor az daha dikkat edelim lütfen . Çok geçmiş olsun . Kendini suçlama bilerek olmadı sonuçta ama daha dikkatli olalım 
-Reklam-
+1 oy
(1,933 puan) tarafından
Canım en az 1 saat uyuyamamasi lazım 24 saatte müşahede altında olması lazım fışkırrica şeklinde kusma bilinç kaybı gibi durumlardada hemen hastaneye gotur çok geçmiş olsun
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Keşke bi röntgen çekselermiş biraz uyutma istersen huzursuzluk sersemlik  uyku hali falan farkedersen ihmal etme geri götür. Çok geçmiş olsun gönlünü ferah tut bir şey olmaz inşallah 
0 oy
(13,662 puan) tarafından
Kahır okuma sakn bilerek mi oldu sanki?  

İnsan ciğerini atar mı yere  sakın kendini suçlama sakn
0 oy
tarafından
Allah korusun cnm insallah bisey olmaz doktor uyutma demis ama biz annelerimizden dusen cocugun hemen uyutulmamasi.gerektigini ogrendik.sen uyutma yavrunu Rabbim korusun yavrularimizi
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Rabbim.onu korusun insallah hic bisey olmaz
0 oy
tarafından

Şu eşleri hiç anlamıyorum kendi eşimde dahil sanki biz bile isteye yapıyoruz zaten çocuk korkmuş Ağlamış  birde bağırınca komple korkuyolar yaa anneyiz biz evladımızin ayağına taş değse yüreğimiz kanar 

0 oy
(277 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bişey yoktur inşallah korkma bundan sonra dikkat et
0 oy
tarafından
bizimkide sandelyeyi kafasına düşürdu hastaye gittik rotgen falan 4 saat kaldık uyku saati gelince uyudu doktor uyusun dedi. bizimkinde çatlak varmış
(274 puan) tarafından
Offff Gecmis olsun canim :(
tarafından
sağol canım sandelyeyi üzerine düşürüyordu bende sandelyeyi ters çevirip masanın üzerine koydum. ucundan asıl kafasına düştü yetişemedim. cok az ağladı kafasında çizgi şeklinde iz vardı. buna şükür geçti
(274 puan) tarafından
Rabbim beterinden korusun aminnnn
0 oy
(274 puan) tarafından
Cocuga nasil film cekmezler ozellikle uyutmayin der dr lar benmi yanlis biliyorum hanimlar... sen bikac saat uyutma baktin ufacik bi degisiklik huzursuzluk var gotur hemen yavruyu 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Yere koysaydın keşge canım yaa  geçen bi arkadaş bebeğini bu şekilde kaybetti ibret almamız lazmki o bebekte boşuna melek olmuş olmasın bari neyse olana çare yok da bnce uyutmayıver birazcık bi saat falan bekle bakalım 
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Cok gecmis olsun ya Allah beterinden korusun olan olmus daha dikkatli olun artik

0 oy
(4,946 puan) tarafından
Gecen hafta benimde oglum dustu yataktan esimin dalginligina geldi bir an.

Doktor bizede uyusun dedi muayene falan etti hareketlerine bakti rontgen falanda cekilmedi.

Fiskirarak kusarsa hemen gotur.
0 oy
(196 puan) tarafından
Korkma canım benimki de düşmüştü halıya yan şekilde seninki gibi ama demesi gibi doktorun
0 oy
tarafından

bu aralar cok duydum bu şekilde gerçekten cok tehlikeli InsaAllah birseyi yoktur bebisin:(

0 oy
(148 puan) tarafından

Aayy cnm cok geçmiş olsun :'( bende kizimi kanepeden ve yataktan düşürdüm Allahima şükür hic bişey olmadi bebeklerin kemikleri kıkırdak gibi bisey olmazmis inşallah senin bebeginde bisey olmaz cnm cok şiddetli kusmadiysa uyut gitsin bisey olmaz Allahin izniyle

0 oy
(214 puan) tarafından
Yaa allah rizasi icin yatagin üzeeine yatirmayin bebeginizi yazik yaa gecen anne kaybetti bebegini yataktan düstü de birazdaha bebeklerimizi düsünelim yavrum nasil korkmustur 
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Nasıl röntgen tomografi çekmez keşke bi devlet hastanesine gösterseydiniz 

İlgili bir soru bulunamadı

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...