0 oy
664 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar 30 haftalık hamileyim. Hamileliğim öğrendiğimiz ilk zamanlar eşim ilişkiye girmek istemedi bebeğe bir şey olur dedi ona bi sakıncası olmadığını anlattım 15-20. Hafta arası iki kez benim zorlamamla ısrarımla oldu 20. Haftadan beri artık karnın büyüdü hareket ediyor aramızda hissediyorum ben rahatsız oluyorum istemiyorum falan diyor çok üzülüyorum. Başka hiç bi sorunumuz yok gülüp eğleniyoruz beni sürekli öper koklar sarılır bana karşı bi soğukluğu yok ama ne yaptıysam 6 aydır bi türlü düzelmedi işte. Bu arada ben hemşireyim bu konuda bilgim olduğunu da biliyor bebeğe zararı olmaz da diyorum ama fayda etmiyor normal doğum için de doktorlar ilişki öneriyor diye ona da canım çok sıkılıyor ne yapabilirim bu durumu yaşayıp çözen var mı sorununu 

26 Cevaplar

0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bence biraz bekle h.hemsire bile olsan her doktor önermiyor bize doktor yasaklamıştı yani
-Reklam-
0 oy
(462 puan) tarafından
Bu uyarı sebebi çok saçma değil mi ya ilk post takıntılıgi nedirya benimde ilk postum Birtane  anne çayı önerdim Sütü az olan annelere bir sürü hakaret eden oldu iyiliği kimseye etmicen bu devirde
0 oy
(476 puan) tarafından
3..haftamda öğrendim hamile olduğumu doğuma kadar 1 kere bile yapmadık normal doğum yaptım bu kadar şey yapmayın
0 oy
tarafından
Çözüm doğum yapana kadar canım 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bilinçli bir insansın aslında ama.bu kadar da üstüne dusmesende hamileliğin keyfini mi cikarsan acaba.esinin davranışı gayet normal.he bide bu arada bende hemşireyim ama kesin doğumu kolaylaştırıyor diye birşey yok ve kesin bebeğe zararı olmaz diye de birşey yok 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 683 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 509 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Alevimsi (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 187 göst.

381,125 soru

11,409,967 cevap

34,946 kullanıcı