0 oy
662 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar 30 haftalık hamileyim. Hamileliğim öğrendiğimiz ilk zamanlar eşim ilişkiye girmek istemedi bebeğe bir şey olur dedi ona bi sakıncası olmadığını anlattım 15-20. Hafta arası iki kez benim zorlamamla ısrarımla oldu 20. Haftadan beri artık karnın büyüdü hareket ediyor aramızda hissediyorum ben rahatsız oluyorum istemiyorum falan diyor çok üzülüyorum. Başka hiç bi sorunumuz yok gülüp eğleniyoruz beni sürekli öper koklar sarılır bana karşı bi soğukluğu yok ama ne yaptıysam 6 aydır bi türlü düzelmedi işte. Bu arada ben hemşireyim bu konuda bilgim olduğunu da biliyor bebeğe zararı olmaz da diyorum ama fayda etmiyor normal doğum için de doktorlar ilişki öneriyor diye ona da canım çok sıkılıyor ne yapabilirim bu durumu yaşayıp çözen var mı sorununu 

26 Cevaplar

+2 oy
(7,098 puan) tarafından
9 ay ilişkiye girmeyen kadınlar da doğuruyor canım merak etme sende dogurursun
(9,626 puan) tarafından
Hay sen çok yaşa emi
(7,098 puan) tarafından
Saol cnm benim :)) böyle zorlayanlar garibime gidiyor ya valla adamın ilgiside eksik değilmis bu kafar zorlamak niye :))
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Adam rahatsız oluyor yani buna yapacak bişey yok.
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Benim eşimde öyleydi :) bizde 30.haftadan sonra bıraktık hiç yapmadık ben çokta takmadım bu kadar, normal onun öyle düşünmesi bence 
tarafından
Kız sen nerdesinnnnnn
(2,014 puan) tarafından
Hassh burdayımmm :) kızım diş çıkarıyor yakamdan ayrılmıyor ondan pek bakamıyorum
tarafından
Oyy kiyamamm ❤️❤️ göremedim seni uzun zamandır merak ettim
(2,014 puan) tarafından
:) bizim yorum yapacağımız postlar gelmiyor demekki karşılaşamıyoruz :)
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Herşey cinsellik değil seninle normalde de güzelce ilgileniyorsa bence sorun yok adam rahatsız oluyor demek ki 
0 oy
tarafından
Hamilelik boyunca bizde çok yapmadık sonra normale dönüyor
(351 puan) tarafından
Hamileliğin son 3 ayında yapmadık bizde. Dogum oldu. 3.ay dolacak hala yapmadık. Eşim anlayış gösteriyor ama sanırım bende istek yok bazı nedenlerden dolayı
tarafından
Bende de çok istek yok ama çaktırmıyorum eşime
(351 puan) tarafından
Ben hamilelikten önce de hiç memnun kalmıyordum yatakta. Yine aynı olacak diye hevesim yok artık. Acaba bir ben mi böyleyim bende mi sorın var diye dr a bike gitmeyi düşündüm
tarafından
Eşinden kaynaklıysa yani kısa sürüyorsa sende sorun yoktur. Kadınlar uzun uzun sürünce tatmin oluyor
0 oy
tarafından
İlgisinde sevgisinde bir sorun yokmus ne guzel. Rahatsiz oluyor olabilir cok normal, bence cok uzerine gitme, sen kadar tibbi olarak bisey olmaz desen de icgudusel olarak esin kendini rahat hissetmiyor olabilir
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Bende eşimde hamile olduğumu  öğrendiğimiz andan doğuma kadar aklımıza bile getirmedik birlikte olmayı. Siz niye hamile halinizle eşiniz istemediği halde zorluyorsunuzki. Rahat rahat geçirin hamileliğinizi
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Bazı kadınlar kendim de dahil hamikeyken aman eşim istemesin der sende tam tersi bence de karnın büyümüş artık biraz ara ver doğumdan sonra düzelir 
0 oy
(80 puan) tarafından
Bazı beyler hamileyken daha cazip buluyor bazıları hem itici buluyor hem de bişey olur diye korkuyor. Takılma bence, doğumu kesin kolaylaştırıyor diye bişey de yok
0 oy
tarafından

Anam keşke benim eşim de böyle olsa yaa benim kide bana diyor normal doğum için çok iyi gel gel yapalım adana kalsa her gece her gece yapacak :woot:

0 oy
(292 puan) tarafından
Bence saygı duymalısın 
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Doğum yaptıktan sonra devam edersin canım sende napacaksin 
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Bence sevinmelisin babalik duygusu simdiden baslamis cocugunu onemsemeseydi daha kotuydu bence korkuyor bisey olcak diye yapma bosver seni sevsin  cocugu benimsesin sevsin yeter bence
0 oy
(85 puan) tarafından
Eşinin bu davranışı gayet normal geldi bana zaten diğer şekilde iliskimiz iyi diyorsun birlikteliginde problem etme bence saygı duy canım 
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Bı üç dört ay daha sabredebilirsiniz.

İlişki ne kadar fadasi varsa o kadar da zararı vardır emin ol ısrar etmene gerek yok

0 oy
(3,156 puan) tarafından

Sende biraz bekle bacı zorla olcak değil ya :D

tarafından
:())) hahahhaa o iş olmasan olmaz :)) tövbee zaman değişti inanki
(3,156 puan) tarafından
Aynen valla :))adam demek çekiniyo bişey olcak diye sende gitme bırak üstüne :)
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Normal karşılamalısın. Bazı erkekler hamilelikte yaklaşamıyorlar.  

Bu arada uyarı verme amacınız ne anlamadım. 
0 oy
tarafından
Vay anasını ya hamilesin korkuyo işte ne var bunda büyütülcek bişey yok zorlamı yapcaksnız
0 oy
(907 puan) tarafından
Aman cok oluyor bu tarz postlar benim esimde son aylarda oyle olur , onun haricinde oda biraz kendini sakinsa niye boyle yapiyon demem valla ))
0 oy
(44 puan) tarafından
36 haftalik hamileyim toplasan  3 kere  bende rahatsiz  oluyorum  oda  cunku  psikolojikmen icerde bebek  oldugunun dusuncesi  olusmasi  zarar gelir dusuncesi zaten o an  zevk olmuyor goturuyor  dogumdan snra 40 gun daha  beklicen canm  bizde  oyle saglikla  alalim kucagimiza  insallah  ama  normal  digumu  kolaylastirirmis  ve  biz  cok  korkariz ya

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 681 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 499 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Alevimsi (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 183 göst.

379,453 soru

11,358,638 cevap

34,833 kullanıcı