0 oy
664 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bizim baya yüklü kredi borcumuz var kızlar başımıza talihsiz bi olay geldi ama bu borcun sonu görünmüyor her ay ya ucu ucuna ya da hiç kalmıyor bu böyle seneler sürücek ne kadar belli değil 2 tanede çocuğumuz var en ufak bişey almak bile lüks anca cocukların ihtiyaçlarını alıyoruz bu ay küçük oğluma 4 takım kıyafet aldım sadece bi çikolata canım istese o bile lüks senelerdir kıyafet almadım kendime bi ayda ben almak istiyorum bişey onu alsak yok bunu alsam yok bu maddi zorlukların sonu yok tamam iyi günde kötü günde diye evlendik elimden geleni yapmaya çalışıyorum herşeyimden kısıyorum ama bende bunaldım artık ister istemez aramıza soğukluk giriyor benimde canım sıkılıyor yanlış mı yapıyorum bilmiyorum ama çok canımı sıkıyor bu durum ister istemez 

42 Cevaplar

0 oy
(5,463 puan) tarafından
Haklısın vala bizede bişey kalmyor borç ev kira bnde isterdım istediğimi alayım ama elde avuçta kalmıyor :(  hani sevgi karın doyurmuyor dyorlar vala çok doğru annem ben evlenmeden önce dedıkı bna kızım açla evlenirsen aç kalırsn tok la evlenirsen tok kalırsın aa vala açız yanı yınede çok şükür dyorum ama senın dediğin gbı insan üzülüyor 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 187 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Sule__ (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
8 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 280 göst.
21 Aralık 2022 Aile kategorisinde 3bebeklianne (18 puan) tarafından soruldu
0 oy