0 oy
706 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Dün benim doğum günüm du ve normalde her sene  uyanır uyanmaz  sarılır doğum günümü kutlardi dün 4 gibi geldi eve işten  yine oralı olmadı  yorgundum sen git yat dedi  saatlerce 3.4 saat uyumuşum kalktım  yemekleri  ayarladım  babam geldi yedik yine tık yok ne yalan deli oldum  hamile kaldım diye bile hediye alan kutlayan biri eşim  bekledim yani çünkü normalde gider gelir iyiki doğmuşsun lan der sarılır yemekten sonra babam rahatsızlandı hastaneye gittiler babama gözlem amaçlı  tutmuşlar  gece sinirime ağladım uyudum  babamın eşofman larini ayarlamami istediler gece 2 gibi aradılar  ayarladım yattım sağol sun gecenin o saatinde pattami almış mumları yakmış  beni kaldırdı  planlarim başkaydi ama babam rahatsizlaninca uygulaymamis  ama çok mutlu oldum  bi an adamın ayarlarımı bozuldu diye düşünmüştüm  

On yargılı düşünmüştüm  bı an 

image

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Bayılıyorum şu boş yorum yapanlara  abi kutlamadi derken  partiler hediyeler  meklemedim   benim iki güzel söz meklemem dert oldu  hepiniz hayırlı evlatlar sizin hepini teprik ederim    babam ciddi derecede rahatsız olsaydı  zeten bunu dert etmezdim  dün kahvede tost yemiş maç izlerken o midesine oturmuş  bu yani   2 DKK da adamı verem edip yataklara düşürdünüz    

Çok merak ediyorum  sizler özel günlerde eslerinizden  2 güzel söz beklrmiyormusunuz benim beklemem zorunuza gitti    
(69 puan) tarafından
Bende beklerdim şahsen iki güzel söz söyleyecek kadardami vakit yok
(7,036 puan) tarafından
Kız takma kafana millet linç etmeye yer arıyor zaten
-Reklam-
+8 oy
(800 puan) tarafından
Eşin babanin sağliğini düşünürken senin de doğum gününü düşünmen bir de baban hasta senin oturup kendin için ağlaman hamileliğinden olsa gerek...... Doğum günün kutlu olsun 
(800 puan) tarafından
Sarişin renkli gözlüyüm yurtdisinda yasiyorum beni gören yabanci saniyor :D aksine çirkin olduğum için yapilmiyor bakim için tercih edilir:D hem şirret hem bilgisizsin:D
tarafından
Hahay  tabi tabi     senin gibi boş insanlar la şuan uğraştığım için kendimden özür diliyorum   sarı yelloz olacağıma şirret olmayı tercih ediyorum   ☺️☺️☺️☺️☺️
(3,099 puan) tarafından
Öfff yazmadan edemiycem nickini sayisal lotoya ceviren arkadas ne kadar kendini begenmissin
(601 puan) tarafından
Aaaa botox olmayınca bakımsızmi olunuyo eyvah yanmisiz o zman :DDD neyseki senin gibi bakımlı bayanlar varda gözümüz gönlümüz aciliyo baktıkça :D aynaya bakasim gelmedi bak simdi
(580 puan) tarafından
++++++
+4 oy
(1,766 puan) tarafından
Ne dertler var 
tarafından
Ne alaka    sizde bunumu dert ettiniz
+1 oy
(80 puan) tarafından
Babanı alıp hastaneye götürüyorsa doğum günü kutlaması beklemene bile gerek yok aslında. Babanın sağ salim olmasına sevindim... İyi ki doğdun 
tarafından
Fikriniz yanlış
(80 puan) tarafından
Tamam o zaman siz yazın elime verin ben de buraya yazayım
tarafından
Ya bı git Allah aşkına
(80 puan) tarafından
Üsluba bak.
tarafından
Hahahahahahhahajajjaha
+1 oy
(1,238 puan) tarafından
Baban hastayken doğum günü düşünen de ne bileyim 
tarafından
Boş yapmayın ya yemekten sonra mide bulantısı herkeste olabilen birşey    babam benimle kalıyor zaten ciddi derecede hasta olsa  bunu düşünmezdim  kutlama diyince aklınız nere çalışıyor bilmiyorum ama iiki cümle söz herkes bekler
0 oy
tarafından
Maşallah cann 

Nice yıllara 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Maaşallah kuzum size ❤️
tarafından
Teşekkür ederim cnm ♥️
0 oy
(4,089 puan) tarafından

Maşallah böyle şeyler okuyunca bi ben mi takılmıyorum böyle şeylere yaa diyorum :D

tarafından
Ya ben aslında hediyesinde pastasından değilim  cnm normal de sarılır sabah uyandığı gibi kutlardi dün hiç umursamadı
0 oy
(48,509 puan) tarafından
bazi seyler başka turlude anlasiliyo canim sana bebegine ilgisi baban icin kosturmasi herseye deger zaten. doğum gunun kutlu olsun ☺️
tarafından
Teşekkür ederim cnm   ♥️  tabiki öyle  ben pasta hediye için takilmadim iki güzel söz bekledim yani

Çok şükür hem harika bir eş hem harika bir baba cnm
(48,509 puan) tarafından
adamlar oyle kal geliyo bazen ☺️
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Hahah kız ben demedimieniste telafi eder diye :D 
tarafından
Etti valla normalde plan yapmış ama babam rahatsizlaninca uygulayamamis
(7,036 puan) tarafından
Baban nasıl oldu peki canım iyidir inşallah
tarafından
Çok şükür cnm hep birlikte gezmeye çıktık Pazar gezmesi yapıyoruz
(7,036 puan) tarafından
Oh vala n güzel maşallah size rabim sağlık sahat versin inşallah dikkat et cnm toprak beyi hasta etmeyin salgın var malum
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Buradaki insanları çok takiyosunn ya elbette iyide yazan olacak kötüde he de geç bu kadar umursama bence o gecendende bı tartışma oldu hesabını sildirdin diye biliyorum boşver ya milletin ağzı torba degilki buzesinn ....

.......
tarafından
Canım benim tartismam olmadı  benim vefat eden kızımla dalga geçti ler o yüzden gittim  kızım vefat etmemiş  ben kendimi acindirmak için yalan diyormusum  filan benim kızımı ağızlarına sakız yapmaları zoruma gitmişti
(15,823 puan) tarafından
Aaaaaa ne kadar ayippp orayı kaçırmışım benn kavgadan dolayı sildirdi dediler o yüzden dedim bende millete kolay geliyor demekki ölümmmm  Rabbim ıslah etsin oylelerii
tarafından
Kimseyle kavga etmedimki cnm Dr la kavga olayını demişler    dir onun la buranın bir alakası yok
(15,823 puan) tarafından
Kız doktorun olayinida ben yazmistimm en son o postunu gormustumm çünkü fazla takip edemiyordummm kavga dedikleri işte burdaki yorumlarda ki ağız dalaşı yaa
tarafından
Valla cnm ben pişman değilim  o akşamı deli gibi ağrım vardı  acile gittim diye Dr kızdı bana sabahı polikliniğe gittim acilden kesti temizlediler   ah dedim keşke daha çok kavga edeydim
0 oy
(1,464 puan) tarafından
O Zaman ıyıkı dogmussun pasta çok güzel görünüyor aferin eşine böyle akıllı olsun :)şaka tabi rabbim bozmasın
tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun ♥️
0 oy
tarafından
Anlamıyorum niye surekli sana linç.yorumlari geliyo bir kaç defadır dikkat ediyorum ne paylassan lincleniyosun..buradaki herkez bı.dogum.gunun.kutlu olsun bekler yani..
tarafından
Çekememezlik der geçerim   cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 263 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,260 göst.
11 Aralık 2018 Diğer kategorisinde Tuğçe Önal (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 289 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 459 göst.

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı

...