0 oy
676 göst.
Aile kategorisinde (844 puan) tarafından

image

çok iyi değil mi videolarını izleyemiyorum bile içim gidiyor o yavrulara 

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İnşallah doğru bir haberdir yaa canim
(844 puan) tarafından
Amin ya inşallah
-Reklam-
+1 oy
(80 puan) tarafından
Yürürlüğe girdi mi bilmiyorum ama gündemdeydi. Evet ben de mutlu oldum 
+1 oy
tarafından
Gcen gun hberlerdede gormıstum dgru sanırım. İnsallahda etkılı olur. Sonucunu masum yavrular ödemez
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Benim de canım ya bence yerinde bir karar olmuş  keşke daha önce olsaydı ama iste hasta olan çocuklara Rabbim şifa versin inşallah ailelerine sabır versin inşallah 
0 oy
tarafından
Allah askına yapılsın ya 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Evet dogru saglık bakanı acıkladı hatta yanls hatırlamıyosam risk olanlara tüp bebek tedavisi uygulanacakms
(2,007 puan) tarafından
Evet devlet karsilicakmis tedavigide
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Doğru haber canım bende çok sevindim 
(844 puan) tarafından
ayy çok mutlu oldum ya
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Evet hanerleree çıktı  keşke evlenmeden çocuk sahibi olan olmuyanlarida araştırsalar 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Cok guzel bi haber gerçekten

Allah bu durumda olanlara şifalar versin
0 oy
(581 puan) tarafından
İnşallah gerçek bı haberdir ama sanmıyorum devlet illa b yerden parasını keser 
(231 puan) tarafından
İşte devlet bol keseden her şeyi verince böyle nankör olunuyor. Dünyanın hiçbir ülkesinde bak hiçbir diyorum bizdeki kadar sosyal bir devlet sosyal bir düzen yok. Parasını kesermiş sen hastaneden sadece kapıdan girişin kaç lira biliyor musun? Geçen sene 80 liraydı. Ben özel hastanede iki tahlil bir röntgen işlemi yaptırdım birkaç ay önce 1000 lira verdim. Devlet hastanelerinde ki cihazlar özel hastalerde yok bile. Hem de bedava ama yok eczanede 10 lira muayene ücreti çıkar di mi! Parasını kesermiş. Keşke kesse sizden o zaman nankörlüğünüz geçer de kıymete biner belki şükürsüzler.
(581 puan) tarafından
Valla canım herkesin düşüncesi kendine. Geçen eczaneden bi ilaç aldık sağolsun iyi kesmişler bal.l gibide kesiyorlar sen asgari ücretle 1 ayını dolu dolu geçirebiliyor musun ki konuşuyorsun ? Evimin kirasi 1500 bebeğimin maması sadece 5 gün gidiyor her 5 günde 90 TL'ye mama alıyorum bez desen 50 TL faturaları söylemiyorum bile bu ay sonunu cebimizde sadece 35 TL vardı devlet başka milletin insanına yardım edeceğine önce kendi milletine yardım etsin kaç defa başvuru yaptım neymiş eşim sigortali diye bana çıkmıyor ekmek olmuş 3 TL yağ olmuş 100 TL şükür etmeyi bilmiyoruz sizin gibi cahiller yüzüne bu haldeyiz..
(231 puan) tarafından
Söylediklerinle hiiiç alakası yok benim yazdıklarımın. Sağlık sektörüyle ve ücret alınmaması ile ilgili benim söylediğim.  Cahillikle ilgili yorum bile yapmayacağım. Allah kazancınızı artırsın elinizi bollaştırsın işinizi kolaylaştırsın inşallah ( tamamen içten dua yazdım altında başka bir şey yok) iyi akşamlar.
(581 puan) tarafından
Hayır diyorsunuz ya şükür etmeyi bilmiyorsunuz hangi halimize şükür edelim. Allah razı olsun rabbim dizede kolaylığını versin iyi akşamlar
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Çok iyi olmuş rabbim şifa versin bebeklerimize 
0 oy
(515 puan) tarafından

Doğru canım artık test zorunlu olmuş duyduğum kadarıyla haberlerde öyle bir risk olduğu zman tüp bebek yapıyorlarmış :)

0 oy
(2,573 puan) tarafından
Gerçekten çok güzel bi haber.Resmen dünyaya gelmekle hem onlar eziyet çekiyor hem ailesi.Biz videolarına bile bakamazken onlar sürekli ilgilenmek zorunda kaliyor
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Evet doğru hergun haberde de veriliyor
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ay inşallah doğrudur 
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Evet doğru. .
0 oy
tarafından
Doğru haber keşke daha önce olsaydi