0 oy
140 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Kızlar 7 ay önce bebeğim oldu ve kaynanam görümcem vs çocuğu hep kendilerine benzetiyor çocuk halbu ki bana benziyor neyse yok çocugun yemesi bile kayınbabama benziyormş ben hamileyken başlamışlardı yok amcasına benzer vs vs şimdi bnm eltim de hamile eltim de sinsireller ben açık ve dobrayım ve çok da güçlüyüm karşılarına çıkarım ve kaç kezde kendimi savunmak zorunda kaldım onlara benm eltim öyle değil sessiz ama sinsi biraz daha mesela ben çok atılganım atiğim o yeni evlendiğinde arkasında. Neler dediler düşünün görümcemle sürkeli konusyor bu yapı meselesi bende gerektiğinde ararım çünkü aşırı samimi olunca yatak odana konusuna kadar girer eltm de anlatır sanırsam ben sevmyrm o tür konuları konuşmayı ve bana onunla aralarında ayrı bağ olduğunu söyledi oladabilr ama sürekli bana oynuyorlar neden anlamıyrm kaynanam beni çık seviyormş ama ortalığı görümcem karıştırıyor genelde bence ve kaynanamda görümcem de kimi nasıl nerede tutacagnı bilmiyorlar eltim şey döeil daha önce ben başka eltilerş kıskanyorm hep gidip geliyorlar bz öyle değilz demiş ve tam 3 4 aydır görmüyordum madem kıskanıyorsun arasaydın değil mi 

2 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Tek bildiğim şey mesafe en iyisi valla nerde çokluk orda b.okluk cok samimi olmiycan kimseyle mis gibi kafan rahat ediyor 
(37 puan) tarafından
Aynen canım ben var ya sanki onlar bnm annem anlamadı herkes şaşırdı sonra eltim ve kaynım yüzünden böyle olduk ama mesafe en güzeli bugün toplandılar ben gitmedim mesela çalşyrm izinli günümdü
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bu benzeme konusuna niye bu kadar takılıyor anneler ben anlamıyorum ya hep burda okudum bunu ne gerek var onu görerek benzeterek sevsinler ne olur ki sevsinler de nasıl severse sevsinler 
(37 puan) tarafından
Canm tabi benzeyebilir benzetedebilirler ama bilerek olduğu çok belli yoksa elbette benzeyecek
(4,089 puan) tarafından
Canım benzemese bile benzeterek sevsinler ne olacak bu kadar düşünürseniz her şeyi hayat kimseyle geçmez ki erken yıpranırsın

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 932 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Gulcincim (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 71 göst.
28 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gammmze (1,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 335 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,507 puan) tarafından soruldu

382,176 soru

11,442,806 cevap

35,013 kullanıcı

...