+1 oy
1,323 göst.
Diğer kategorisinde (718 puan) tarafından
Instgrmda gordum bu ne ya vallahi iyice normallestirdiler bu durumlari Allahim sen coluk cocugumuzu su dysuncelerden koru 

https://www.instagram.com/reel/CViV07po_ax/?utm_medium=copy_linkL

34 Cevaplar

0 oy
(7 puan) tarafından
Yakında askere de biz gideriz bunu savaşa yollasak düşmana ne dicez allah akıl fikir versin
(2,323 puan) tarafından
Ay ne güldüm ya töbe estağfurullah ya gerçekten bunları toplayıp imha etsinler..
-Reklam-
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Şakamı bu insanlarımız neden sesiz kalıyo buna gerekirse dövsünler insan içine çıkmasınlar iğrendim ya 
0 oy
tarafından
Bu ne la böyle g.tünü başını açmış i.bne.. ne kufur edersek edelim ne beddua edersek edelim işe yaramayacak toplumumuzun bunlari dişlamasi lazim zerre insanin bunlari savunmamasi lazim ki yanlis yolda olduklarini anlasinlar yazik gercekten türk gençliği nereye gidiyor hiç bilmiyorum ben 19 yasindayim eşim 21 yasinda yani videodaki ardayla ayni yaşit eşim namazinda niyazinda çoluğunun çocuğunun yaninda basinda ekmek parasi için bi gidiyo 25-30 gün gelmiyo benim eşim sürünürken bu s.alaklarin boyle rahat olmasi cok zoruma gidiyo yemin ederim. Kinamak istemiyorum benimde oğlum var ama ne biliyim ya allah islah etsin 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Birde 624 bin izlenme var cesaretine hayranım falan yazanlar 
0 oy
tarafından
Yakinda siklerinij ucuna puskul takipta gezcekler 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Yuhhh Allah beterinden saklasın çocuklarımızi korusun.  Bune ya böyle yazik valla çocuklarımızı elimizden geldiğince uzak tutmamız lazım internet ortamından yoksa zaten dünyanın çivisi çıkmış yok artik buda olmaz bunu da yapmazlar dediğimiz ne varsa oldu oluyor..
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Ya bu erkekten kadına geçenlerde farkettiniz mi 

Bir kıvırmalar bir kırılmalar cilveler nazlar ***** ***** hareketler  : D 

Kadından erkeğe donenlerde bir macoluk kaba Saba hareketler çok değişik kafaları var
0 oy
tarafından
Yok artk 

Bugünde bunun için utandm
0 oy
tarafından
Bir Allahın kuluda bakmıyor ona yaw
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Allah cezasını versin inşaAllah bunun da kalkıp böylelerine hayranlık duyup bunları normalleştireninde Rabbim helak etsin inşaAllah Amin. Birde yorumda herkes ona harikasın mükemmelsin cesaretine hayranım fln yazmış bu cesaret değil bu hayasızlık pislik iğrençlik Allahım sen görüyorsun başlarına taş değil ateş yağsın inşaAllah. Birde sokakta geziyor böyle çoluk çocuğun yanından yarın öbür gün çocuklarımızın yanından da geçerler pislikler ya.. 
0 oy
tarafından
Bide ünlü olcak yazık bize yazık bu ülkeye bu millete Allahından bulsunlar yorumları okudumda böyle yapa yapa yoldan izden cıktılar bide alkışlamışlar resmen yaa Allahın cdzaları 

Şeriat olsaydıda bu pislikler böyle yapsaydı ALLAHIM sana sığınıyoruz 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Iggg iğrenc bide erkek olacak ben senin erkekligine tukureyim
0 oy
(85 puan) tarafından
Allahım akıl fikir versin inşaallah 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Rabbim ıslah etsin, o üzerinde ki pacavrayida çıkarsın fazla kapalı

İlgili sorular

0 oy