0 oy
753 göst.
Diğer kategorisinde (902 puan) tarafından

Hastalıklarım hastanede yatışım yetmedi.

Ailem zaten mutsuz üzgün dalginlar kafaları bende 
Yetmiyomus gibi bugun yangın çıkmış babamlarda:( annem o kadar dalgın ki benim yüzümden .tencereye yag klymus yemek yapicam die altini yakmis sonra sondurdum sanmis asagi inmisler bahceye .bi sure sonra yağ alev almış aspiratör falan tutuşmuş. Teyzemin oğlu fark etmiş annemlerde bi bakmis dumalsr yukseliyo uemen kosmuslar eve sondurmusler etraftaki atesleri falan ama komple gitmis yanmis aspiratör. Mutfak dolabının 2 kapak yüzü yanmış duvarlar dolaplairn ici simsiyah olmuş:( 
Annem şuan yanmda .esim yarin is basi yapicak.
Nolur dua edin yarın uzman doktorlar durumumu degerlendiricek tahlil falan tekrwrlicaklar nolur kızlar kimin duası kabul olur bilinmez.kendimden cok ailem icin istiyprum dua edin temiz ciksin butun sonuclar .onlarin uzulmesine dayanamiyorum .:( 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum benim ya rabbim şifa versin sana inşallah biran önce sağlığına kavus 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcın.olsun canım Allah korumuş resmen daha beterinden.korusun geldi mi zaten üst üste gelir yaa:(
0 oy
tarafından
Rabbim yarr ve yardımcın olsun canım benim yaa çok çok geçmiş olsun kuzum
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Ahh cnm yaa yine ucuz atlatmışlar rabbim sana da sağlık sıhhat versin evladınla coook güzel günler geçirin inşallah <3

0 oy
(1,379 puan) tarafından
Dua et cnm sürekli Rabbimden iste tabi bizde dua ederiz ama isyan etme sakın Rabbim seni bebeğini ailene bağışlasın inşallah 
0 oy
(48,505 puan) tarafından
geçmiş olsun canim rabbim korusun insallah sende.hemen cikarsin hastaneden
0 oy
tarafından
:( canim benim etmez olurmuyum Allah acil şifalar versin ne yapsin kadin kolay değilki akli hep sende olur onun Rabbim seni ailene bağislar insallah 
0 oy
(1,254 puan) tarafından

Balim benim allahım şifa versin morelini yuksek tutki çabuk toplanasin çok dua edicem emin ol derdi veren rabbim dermaninida verir üzülme 

Ailenede sanada çok geçmiş olsun 

0 oy
(27,339 puan) tarafından

Rabbim sana şifa versin insAllah cnm  insAllah sağlığına kavuştursun 

0 oy
(424 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun kuzum zor günler ama gecicek inşallah Allahtan ümit kesilmez sen sabret okudum postları mi biliyorum tahammülün kalmamış ama sen umudunu kaybetme bebeğine tutun onun için dayanmalisin<3:(

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım rabbim daha beterinden korusun inşallah
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Rabbim acil sifalar versin..bebeyinle sag salim kovuşdursun❤
0 oy
tarafından
Kuzum ya geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun cnm ya Allah korumuş 

Sanada tez zamanda şifayı versin Rabbim çıkarsn çabucak hastaneden balım 
0 oy
(604 puan) tarafından

Yazdigin sorulara baktim da basindan beri sanki hep kotuyu cagirmissin hep olucem bir sey olucak kaygisi yasamissin. Seni cok iyi anliyorum cunku bende oyle bi insanim her iyi seyin yaninda kotuyu de dusunup kendimi en kotusune hazirlamaya calisirim. Ama boyle yaparsan da hayati hic yasayamazsin. Umarim insallah bir an önce iyilesir ve saglikli bir sekilde bebegini kucagina alirsin. Rabbim yardimcin olsun. Guzel dusun lutfen her seyin ilaci moral sen uzgun olursan bebeginde strese girer lutfen iyi seyler dusun sadece. Eminim cok zor bir surectir yillardir bunlari yasamak ama her sey biz insanlar icin allahinda sana karsi yaptigi bi sinav olarak dusun sakin iki dunyam da mahvolmus deme ahireti yucu allah bilir sen kalbini ferah tut sadece bebegine ve tedavine odaklan kotu seylerden uzak dur. İnsallah bebegine en guzel sekilde kavusur hayalini kurdugunuz yuvanizda saglikli mutlu mesut yasarsiniz... <3

0 oy
(2,768 puan) tarafından
Ay çok geçmiş olsun Rabbim beterinden korusun inşallah. Şafi ismiyle şifa versin inşallah tez zamanda ⚘

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 905 göst.
+1 oy
18 cevap 620 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 484 göst.
0 oy
7 cevap 675 göst.

378,352 soru

11,324,945 cevap