0 oy
189 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (578 puan) tarafından
1 buçuk yaşında kızım idar torbasını taktirmadi ağladı bende çiş tuttum ve 4 5 kere kabı açmak zorunda kaldım gene yapmadı 2 kere üstüme yaptı çok kez açılınca idrar kabı birşey olur mu birde sabah deneyim diyirum

7 Cevaplar

0 oy
(3,147 puan) tarafından
Yok kız nolacak 
(578 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım sonucu etkiler mi acaba diye dusundum
-Reklam-
0 oy
tarafından
İdrarı yarım saat içinde hastaneye götürmeniz gerekir kuzum 
(578 puan) tarafından
Yapmadiki canim idrarını kab boş önüne tuttum hiç yapmadi
tarafından
Kaba yapmaz kuzum altını aç idrar torbasını sen çaktırmadan tak , idrar torbaısndan başka çağre yok kuzum , yada gece uykusunda takıcaksn bekliceksin başında eşin hemen götürcek kuzum

Ben hastanede 5 saat bekledim tutturamadm idrarı kaba eve geldim idrar torbasını taktm 1 saat altınaçık kaldı suda verdim tabi , hemen yaptı babam koştura koştura götürdü saolsn kuzum
(578 puan) tarafından
Ağladı canim taktirmadi valla geri çıkardım
tarafından
Kuzum uyut öyle tak o zmn
0 oy
(718 puan) tarafından
Idrar yapilinca yarin saate goturmek gerek acinca devamli bakteri olabilir etraftam bulasabilir oda enfeksiyon gosteri biliyor oglum 13 aylik o kadar tahlik verdik ki herayda veriyoruz ondan biliyorum
(578 puan) tarafından
Canım hiç yapmadi idrarı kaba sadce yapsın diye önüne tuttum açmaktan birşey olur mu diyorum idrar yok
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Canım hemen takıp banyoya götür ben öyle aldım ayaklarınada su tut yapıyor şampuan kutusu filan ver eline yarım saat içindede götürülmesi gerekiyor örneğin 
(578 puan) tarafından
Canim kabi açınca birşey olur .mu ki açtım tutum önüne ama yapmadı geri kapattım
(7,266 puan) tarafından
Sanmıyorum canım çiş değmediyse mikrop üremez birşeyde olmaz
(7,266 puan) tarafından
Ama kabla zor olur eline dikkatini dağıtacak birşey verip hemen tak çok özenme banyoda ayakta yapınca çok rahat alırsın ondan önce 2 3 tane torba boşa gitti en son öyle yapıp aldım kolay gelsin
0 oy
(48,704 puan) tarafından
bisey olmaz canim uyurken tak gece ama altina bisey koy sizdiriyo cunku
0 oy
(669 puan) tarafından
Bise olmaz iidrarı koyduktan sonra yarm saat icinde hastaneye götür bezi ters bağla idrar öyle kolay alınıyuomus ben denemedim posetle alıyorum zaten 
0 oy
(213 puan) tarafından
Yok canım bişey olmaz sonuçta içinde ki idrar onemli paketi atacaklar zatn

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 406 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 128 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 232 göst.