0 oy
938 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından
Ailemin yanındayım 20 gündür.eşim her gün görüntülü arıyor oğlumuzu görmek için abartısız 30 dk bakıyor.tamam baksın sorun yok özlüyor ama .evde misafir olunca da yada bi misafirliğe gidince de arıyor hatta dışarı çıktığımızda bile bi bakayım diye arıyor yarım saat kapatmak bilmiyor çocuk ekrana bakmıyor ben peşinde elimde telefonla ona göstericem diye dolanıp duruyorum.bugun tam 3 kere aradı .yani biz buraya gelince kıymetli oluyoruz ama evde de demezki hadi bugun çocuğu dışarı çıkaralım yada bi şey heveslenip almaz.şimdi burda büyük bir oyuncak ve kamyon var ben alıcam diyor ama eminim biz eve dönünce geri vazgececek.hep böyle yapıyor.kusura bakmayın ya biraz uzun oldu belki size normal gelebilir bu ama işte gece gece konuşmak istedim

8 Cevaplar

+7 oy
(647 puan) tarafından
Canım onun derdi konusmak değil merak ne yaptığınızı meraj ediyor bilirim öyle kocaları
(35 puan) tarafından
Sanırım öyle ya
(647 puan) tarafından
Rahatsız olduğunu dile getir sende
-Reklam-
+1 oy
(8,168 puan) tarafından
Bence onun derdi çocuğu görmek değil seni kontrol etmek gibime geldi güvenmiyor mu acaba
(35 puan) tarafından
Yok canım sanmıyorum öyle güven problemi yok aramızda
0 oy
tarafından
Yani ben bunda bir sıkıntı bulamadım arayıp özlemesi ya da sizi sürekli görmesi kötü bir şey değil tatlı bir dille sadece uyar'a bilirsin hani onun dışında rahatsız edecek bir durum yok bence
(35 puan) tarafından
Yok canım kötü bişey değil tabi ama en azından olmayacak yerlerde araması dışardayım diyorum olsun diyor
tarafından
Bazen sıkıcı gelebiliyorlar emin ol.  arama desekte olmuyor tatlılıkla uyar onu bence
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Hiçte  normal  değil  Walla  canım  müsait olmadığını  söylediğin  halde  ariyorsa 
(35 puan) tarafından
Ne bilim canım ya ne düşünecegimi şaşırdım
0 oy
(2,247 puan) tarafından
Aramasa ilgilenmedi oluyor ne güzel işte benim eşimde annemlerde kalsam kayınvalidem kalsam kendi işe gitse hep görüntülü arar bence bu hoş bişe 
(35 puan) tarafından
Ben aramasın demiyorum mesela bu gün 3 kez aradı hepsi 30 dk çocuk bakmıyor bile işimiz oluyor kalıyor
(2,247 puan) tarafından
Benşmki de arıyo işim varsa söylüyorum şu yapılacak sonra konuşalım falan işim bitince de ben arıyorum tabi sen daha iyi bilirsin eşini ama ben bunda kötü bi niyet görmedim
0 oy
tarafından

cocugu goster cocuk durmayip gidince de cocuk durmuyo cocuga bakim de oyle telefon elinde kostur kostur benmkiler olsa soylenirler ne bu diye:D

(35 puan) tarafından
Bizimkiler de söyleniyor arada bazen bıktırıyor
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Kiz sende kocan yanıniza gelince aldır,giderken götür bacım

Govde gösterisi yapıyo sanırım milletin içinde
(35 puan) tarafından
Gelemez canım uzak
(14,428 puan) tarafından
Para yollasin o zaman :-)
(35 puan) tarafından
Götüremem ki canım ya uçakla zor olur
0 oy
tarafından
Bence cocugu merak etmiyo senin naptigi i merak edip takip ediyo 
(35 puan) tarafından
Benimle çok ilgisi yok kı öyle

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,203 göst.
15 Haziran 2024 Diğer kategorisinde 2cocuklu1anne (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 183 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hayal1907 (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 954 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Sunehriiii (1,785 puan) tarafından soruldu

397,084 soru

11,876,393 cevap

35,989 kullanıcı

...