0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından
Normal doğum suruvenimi anlatmıştım benim için çok kötü bir doğum sureciydi. 40 ımdan sonra da ilişki için çok korkuyorum. Acaba iyileşti mi acaba kanamam olur mu diye sürekli bir panik halimdeyim ve cesaretim yok. Doktora kontrole gitmeye bile korkuyorum artık alttan muayene olmak istemiyorum. Gebeligimin son 2 ayı çok ağrılı geçtiği için ilişki ye girememistik. Şuan da da cesaretim yok. 40 ından sonra ilk ilişki zorlu mu oluyor ? Ağrı söz hissediyor muydunuz ? 

8 Cevaplar

0 oy
(855 puan) tarafından
Kız 40 ından sonrayı deyince 40 yaşından sonra anladım:) ne alaka dedim hahaha :) yani evet biraz zor oluyor
(87 puan) tarafından
Eksik telaffuz olmuş kusura bakmayın :))
(855 puan) tarafından
Yok canım  olur mu :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Korksanda korkmasanda o deve güdülecek:D

(87 puan) tarafından
Belki korktuğum gibi değildir moral bulurum demistimm ama nasip değilmiş :))
tarafından
Korkma ya kayganlastirici kullanin öyle canin cok cok acımıyo
0 oy
(1,280 puan) tarafından
Bende ayni senin gibiydim cok korktum ama inanirmisin hiiiiccc aci hissetmedim sifir aci. Hatta dogumdan once hamilelikten once acirdi. Ama 40 gun sonra sanki onceden orda yara varmış da kapanmış gibi hic acim olmadi
(87 puan) tarafından
Hay maşallah umarım aynı şeyi yaşarım korkumu yenerim
0 oy
(262 puan) tarafından
Valla canım ylan yok hem utanmıstım okadar aradan sonra hemde korkmuştum artık eskisi gibi beni istemez diye birde o acı olunca sanki içinde paramparça bişey varda onlara değiyoemus gibi saçma sapan bi histi
(87 puan) tarafından
Eşimde acidiginda dururum diyor da bidaha da asla açıyor diye cesaret edemem umarım öyle bir his yaşamam
0 oy
(515 puan) tarafından

Valla canım doğum postunu okudum şimdi o hastanedekilerin Allah cezasını versin içim yandı okurken ya neyse bende devlette yaptım ama ebem çok iyiydi Allah bin kere razı olsun Allah hep onun gibilerle karşılaştırsın hamisleri ilişki konusuna gelince ilk dogumumdan sonra zor oldu benim psikolojik olmuştu ama kolay doğumum olmuştu çok şükür bundada daha 2 aylık bebeğim eşim yanimda yok çalışıyor nasıl olur bilmiyorum ama korkuyorum ne yalan söyleyeyim sen hazır olduğunda rahat olur sıkıntı etme :)

(87 puan) tarafından
biraz acılı doğumum olduğu için psikolojik olarak sanırım hazır hissetmiyorum umarım öyle olur. Rabbim anali Babali büyütsün yavrularimizi inşallah
(515 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Kendini sıktığın için canım acı duyacağım felan diye düşünmeden yaparsan eğer hissetmezsin birşey 
(87 puan) tarafından
Umarım hissetmem çok teşekkür ederim :)
0 oy
(7,349 puan) tarafından
benım esım askerde 2 gun sonra gelcek korkuyom uzun sure olmadı 36 haftalık 1 gunluk hamıleyım 
(87 puan) tarafından
Rabbim kavuştursun sizleri.. Ben gebelikte son 2 ayda falan hiç girmemistim o kasılmalardan ağrılardan cesaret edemiyordum
0 oy
tarafından
Bende öok korkuyorum hatta yapmak  istemiyordum ama afedersn eşim hiç mi yapmıcaz vs dedm için cesaretimi topladm hani çokta bişey olmuyor yani korkulacak kadar bide benim ilk doğumumdu zordu ve dikişim vardı o yüzden  rahat ol kasmaki acımasın 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 229 göst.
0 oy
3 cevap 116 göst.
0 oy
7 cevap 160 göst.
8 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 226 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ayse22! (69 puan) tarafından soruldu

378,095 soru