0 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Acillllllll

21 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Canım hastaneye gideceksin eğer evde doğum yapmak istemiyorsan. 
tarafından
:D hahaha
-Reklam-
0 oy
(634 puan) tarafından
Hastaneye git hemen
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kiz kimse yokmu hst gitsene

Ay hadi bi avazda inş
0 oy
tarafından
Hastaneye git hemen canım aklım sendeydi valla kaç gündür göremiyorum dedim doğurdu mu çantanı al ve gittt hayırlı doğumların olsun şimdiden 
0 oy
(4,170 puan) tarafından
Hadi hemen hastaneye ay Rabbim Bi avazda kurtarsın insallah bizi de haberdar et ❤️
0 oy
tarafından
Hemen hastaneye kuzum rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin habersiz birakma ilk firsatta yazzz ayyy minnosumuz geliyo desene dua et kuzum hep dua edicem bende minikkanne ❤️☺️
tarafından
Kiz sampuani aldn mi
tarafından
Kiz dun alisverise ciktikta market alisverisi degildi alinca atcam sana mesaj atcaktinda mesajin kapali
tarafından
Tmm canm özelim kapali actigim posta yazarsin cnm olunca
0 oy
(5 puan) tarafından
Öncelikle Allah bi avazda kurtarsın panik yapma çok zor biliyorum ama rahat olmaya çalış bu bebegide sanada iyi gelmez . Bol bol dua et bizlerede et  ve doktorunu arayıp hastanene git canım 
0 oy
tarafından
Kiz kalk hastaneye git neyi napcan tovbe bismillah beyni durdu kizin 

Koş hastaneye koşşs
0 oy
tarafından
Sakin kal toparlan git hastaneye geciktirme enfeksiyon riski oluşur su geldikten sonra
0 oy
tarafından
Hastaneye gidecek canım ne yapacan başka doğum başlamış 
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Sakin kalmaya calis hazırlan eşini ara yanında değilse gelsin eğer uzaktaysa ambulansi ara hastaneye koss :D❤️ Rabbimmm sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️ Hayırlı doğumlar olsun

0 oy
(44,714 puan) tarafından
Su gelse bile hemen doğum olmuyo bende ilkte öle gitti 8 saat olmadı doğum açılma yoktu suni aldım Dr erken gelmissin dedi su gelse bile doğum hemen olmaz bide su gelse bile bebek birazcık daha susuz durabilir orda demişti sen git ama yinede geri göndermeler acilman yoksa suni veirirler doğumu baslatirlar
(534 puan) tarafından
Aynen benin de aynısı oldu suyum geldi panik olduk gittik gidiş o gidiş 2 gün suni sancı açılma 0 sonuç sezeryan
(534 puan) tarafından
Keşke diyorum bekleseydim de azıcık zaten biraz zaman sonra sancılar gelmeye başlardı öyle giderdim kendi sancımla
0 oy
tarafından
Evde sancını bekle vs diyenler olacak ama bence onları dinleme hemen doktora git. Benim de suyum geldi evde biraz bekleyeyim dedim. Sonra bir baktım suyum halen gelmeye devam ediyor ama yeşil yeşil geliyor. Normalde su renkli olmaz. Bunda Bi iş var dedim hastaneye gittik. Doktor iyiki beklemeyip gelmişsin çocuk kaka yapmış hatta kakasını yemiş dedi. Acilen sezeryana alındım. Ve sancım da hiç yoktu. Bekleme bence ne olur ne olmaz. Beklersen de hastanede bekle çocuğunu riske atma canm ya
0 oy
tarafından
ayy rabbim bi avazda kurtarsın benimde suyum yeşil geliyordu bebek pisliğini yapmıştı direk acile koştum  normal bi su gelmiş olsaydi sanırım sancılı evde çeker öyle giderdim hastanede stresten de doguramiyorsun
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Acil doktora git ben girmedim bilmiyordun şu oldun suyumu bittiğinde gitmiştim ne olur ne olmaz diye kızımın kalbi yavaslamisti sen hemn doktora git suyu patlayan bebek enfeksiyon kapmaya meyilli oluyor koş hemn doktora 
0 oy
(169 puan) tarafından
Suyun gldyse hmn hastaneye git bebek susuz kalınca antibiyotik veriolr mikrop kpmason diye bekle diynleri dinleme 
0 oy
tarafından
Ayyyy hade hayırlısı olur inşallah Rabbım tek avazda kurtarsın canım dualarımız seninle
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bi duş al hemen 2 dkkdada snra cantanida al git acile benimde suyum gelmisti hemen duş aldirdi eşim oyle gittik 
0 oy
tarafından
Hastahane tabikii
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Hadi hayırlı uğurlu olsun ☺️ 

Bol bol yürüyüş yap canım eğer hastanede acilman olmazsa rabbim bi avazda kurtarsın

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 122 göst.
4 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnnnak (1,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 271 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde zelalclk (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 639 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Asenat (666 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 331 göst.

380,320 soru

11,387,429 cevap

34,889 kullanıcı

...