0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından
Ozur dilerim normalde burda oaylasmamam lazim fakat posttumu kimse gornedi hakkinizi helal edin nolur . Kızlar bebeğim dünden belli hareketi az kıpır kipirdi müzik actigim an içimde tekme atardı şimdi sadece hissediyorum hiç durmadı oynardı içimde şimdi hareketi az. 3 gundur sağ sol  kasiklarım çok agriyor dünden belli daha çok  o deyil akintim normal sefhak renk ama dünden belli akintim çok seffak renk ama soldada ağrı var sağda da bebeğim sağ tarafta zaten hep fakat topak oluyor . canım yanıyor .  sizce neden o deyil 33+3 günlük 

2 Cevaplar

0 oy
(5,904 puan) tarafından
Yerleşiyor 33+5im bendede azalma oldu doktora hemen yazdım yeri daraldığı için azalma normal dedi sen tatlı şeyler yiyip dinlemeye çalış kasılma toplanma olayıda günde 3 kez oluyor benimde perşembe kontrolüm var bakalım dayanmaya çalışıyorum doktorum 6dan fazla kasarsa gelmemi söyledi 
-Reklam-
0 oy
(391 puan) tarafından
Buradan yanıt beklemek yada verilen yanıtlar içinizi rahatlatacak ise burada beklemeye devam edin. Zira bir can taşıyorsunuz, her bebek her hamilelik bir değildir, acil doktora gitmenizi tavsiye ederim.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 34 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Dilasa (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 76 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,183 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.

380,992 soru

11,405,966 cevap

34,944 kullanıcı