0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (664 puan) tarafından
Kızım sürünüyor 4 aya girdiğinden beri bugünlerde de dizlerine kırıp basıyor ama ellerini daha kaldıramıyor herkez 1. 5 aya emekler diyo ama daha doğru düğün tam oturmuyor destekli oturuyor bana erken geliyor ne zaman emekler sizce

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Şimdiden geçmiş olsun cnm mükemmel anneler gelir şimdi seni linç eder    

Gecen kollarından tutup  yere bastırdım diye kötü anne ilan edildim   

(664 puan) tarafından
Ben yapmıyorum ki kendi yapıyor
tarafından
Benim küçük mucizem dünden beri hep önüme çıkıyor paylaşımlarınız yorumlarınız. Az önce bebeğinizle fotoğrafınızı gördüm aslında çokta tatlı bir bayan gibi duruyorsunuz ama genel olarak hep bir atar gideriniz var. Sebebi nedir acaba buradakiler ne yaptı ki size bu kadar. Akşam ki postunuza yazdım ama kapattınız belki göremediniz. Eşime birşey diyen olursa ağzım pistir falan demişsiniz. Hiçte öyle duruyorsunuz anlayamadım hep bir olumsuzluk var
tarafından
Ben kapatmadimki
tarafından
1 benim kizim vefat etti  ama burdakiler alay etti neymiş kızım vefat etmemiş  ben kendimi acindirmaya çalışıyor musum ..

2 ben kaynanama ve eşimin ailesi ne oğlumu göstermiyorum  diye avukat kesiliyor lar çocuk benim kim görür kim görmez ben karar veririm  aslın da kızgın olma sebebim  kızımın cenazesine gelmediler  üstüne iyi oldu dediler  cenaze günü  davullu zurnalı düğün yaptılar  ama avukatlık yapıp  göstermek zorunda olduğumu  vurguluyor lar  

3  eşime dil uzatıyor lar neymiş erkek olsaymis  çocuğu ailesine gösterirmis karısını için annesini eziyormuş  falan filan  işte  cnm
tarafından
Anladım canım
-Reklam-
0 oy
(710 puan) tarafından
Bilmezsin kuzum ne zaman emekler  bak benim kızım 10 buçuk aylıkken her yere tutunup yürüyordu koltuklarda gidip geliyordu şimdi 13 aylik olcaz hala yürümüyor bazı bebekler erkwn yürür  erken emekler mesela benim kızla yaşıt biri var 10 aylıkken yürüyordu masallqh şimdi görsen her yeri geziyor 
(664 puan) tarafından
Bizim çocuklar gibi bizde 3üzler var 18 aylıktı yürüdü fizyoterapist geliyı hergün bize dedi yürümeyi bile cesaret etmiyo bırakmaya bizde 1 hafta sadece çocuklarla ilğilendik sonra yürüdüler oyunlar yürümeye ilğili yapıyorduk korkuları gitti
(710 puan) tarafından
Evet kuzum öyleler demem o ki bazı bebekler erken gidiyor hani diyemezsin sürünüyor bir kaç aya emekler belki hiç emeklemeden yürüyecek şu zaman emekler şu kadar zaman emekler demek bana yanlış geliyor
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Emekleme erken olabilir ama olmayada bilir benim bebiş dokuz aylıkken emeklemeden yürüdü galiba seninki de öyle olacak
(664 puan) tarafından
Oh tam yaramaz olur ozaman şimdiden beni yoruyor
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Hiç belli olmaz canım benimki de 5 aylikken döne done geziyodu evi kaynanam annem bu kolayı bulmus emeklemez diyorlardi 6.5 da emeklemeye anca başladı dediğin gibi kollardan destek alması biraz sürüyor bebisin kendini ne zaman hazır hissederse emekler 
0 oy
tarafından
Emekleme bir gelişim belirtisi değildir. Bebeğini sal bı akışına bırak. Canı ne isterse onu yapsın.
(664 puan) tarafından
Biliyorum gelişiypmu demedim hiben bu tür hareketleri emekleme başlıycak dememi diye soruyorum
0 oy
(319 puan) tarafından
Benim 5 aylık oldu hiç kıpırdama yok ya . Nasıl bıraksam öyle kalıyor.  Abisi öyle değildi çok hareketliydi 
(664 puan) tarafından
Benim kızım doğdugu gün adım atma derdindeydi dönerek uyuyordu uyurken normalde bebekler dönemez bizimki dönüyordu çok yaman Bi kız
(319 puan) tarafından
Benimki doğduğunda o kadar gazliydiki gaz sancisiyla Kucağın da adım atıyordu yerde dönüyordu.  Şimdi gaz  dönemi bitti ayakta da durmuyor dönmüyor da
(664 puan) tarafından
Yok benim kızımda hiç gaz sancısı çekmedik
(319 puan) tarafından
Erkeklerde çok var gaz

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 207 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Adamasaliii (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 314 göst.
0 oy
36 cevap 1,146 göst.
12 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 642 göst.
26 Mart 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rüzgar'ın Annesi❣ (717 puan) tarafından soruldu

379,891 soru

11,372,352 cevap

34,855 kullanıcı

...