0 oy
823 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim bırakın şarabı özel bir günüm bile olmadı merak ettim bir an dizilerde falan karşılıklı yemek yerken içiyorlar siz hiç içtiniz mi özel yemekte tadı nasıl ben bir kere taş düşürmek için bira içtim 1 şişe ardından beni sokaklardan topladılar kusa kusa bir hal oldum o nasıl bir mide bulandırıcı şey ağzıma sürmem zaten kızlar ben kırmızı eti kokuyor diye yemem çay içmem bir çok yiyeceği kokuyor diye yemem ama o alkol cidden b.ok kokuyor kokusu bile mide bulandırıcı Allah affetsin de nasıl içiyorlar 

48 Cevaplar

0 oy
tarafından

Haram icmeyiz de Youtubede bi afrikali kız var Boluda okuyodu müslumaniz diyo ama dugunlerde alkolsüz şarap içiyoz diyo sorum şu alkolsüz şarap varmı?:D

(2,706 puan) tarafından
O bildiğin meyve suyu. Şarap şişesine koyuyorlar bitti.
tarafından
Kuzum şarap üzüm suyuymuş demek üzüm suyu içiyor Allahım ben vişne suyundan tiksiniyorum içenlere helal olsun çünkü mide lazım ona
(800 puan) tarafından
Kokteyl meyveli alkolsüz içecekler tabi var
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Balayında Kapadokya ya gitmiştik biz gelmeden odayı vs süslemişler geldik kapı çaldı  bir koca tepsi içinde yiyecekler meyveleri Çerezler vs bir de şarap yollamışlardı ☺️☺️ 

Kocamla naptık aldık o şarabı birde giderken verdiler 2 tane şarabı burda okuttukk ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Ay ben hiç bilmem ama herkes içmiş şuan tadını merak ettim
0 oy
(247 puan) tarafından
Ay bi anım canlandı gözümde evliliğin ilk aylarında eşimle karaköye yemeğe gittik  sonra rakı söyledi eşim bende biraz içtim  sonra 1 bardak içtim  sonrası ben allaha emanet oldum resmen ölüyorum sandım kusa kusa bi hal oldum  az kalsın denize dusuyordum düz yol sanmışım ben burdan yuricem falan demişim o günden sonra bidahada içmedik zaten 1 kere içmiştim keşke icmeseydim ya cok pişmanım o kadar tövbeler ettim Rabbım affetsin inşallah 
tarafından
Vallaha ben 1 yudum birada Allaha nasil kavuşulur filmi çektim
(247 puan) tarafından
Hic sorma valla ayniydim resmen lanet gelsin içkiye ya cok illet bişey
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Hiç içmedim ama inan Allah affetsin öyle bir hayalim var 

Ama ben viski içmek istiyorum ya hep ya hiç hahahhaha:D

tarafından
Seviyorum ulen diye bağıracak bir hal sezdim senden dbebdbddbebsbdbdbdb
tarafından
Ilk viski içme derim çok sert :)
(12,264 puan) tarafından
Olsun yaaa hahahha ☺️ bir kere iccicem ☺️☺️hahahah
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Benim eşim daha sigara içmez:D
tarafından
Ben sigara içiyorum yalan söyleyemem
0 oy
tarafından

İçki içtim ben eşim ve evli 2 arkadaş daha beraber yemek yedikten sonra içki içtik. Benim için ilk ve sondu dahada hiç içmedim

tarafından
Kız ben 1 kez içtim bira sonrası pert onu bile hatırlamıyorum banyoda paspasa kustuğumu ve üstüne yattığımi hatırlıyorum bir daha böyle bir şey asla yapmam
tarafından
Ben baya saçmalamışım arkadaşlar beni videoya almıştı ayıldıktan sonra izledim yerin dibine girdim
0 oy
(426 puan) tarafından
İçmedik icmeyizde eşim asla öyle şeyleri ağzına sürmez çok karşıdır öyle şeylere gereği yok zaten
tarafından
Eşim içer ben karşıyım sevmem kokusuna bile tahammül edemiyorum sigara içiyorum ama kahve alkol vs asla
0 oy
tarafından
Çocuk olmadan önce eve alıp içiyorduk arada ama şimdi ağzımıza sürmeyiz canım ikimizde rakı bira şarap bunları sevmedim de votka en sevdiğim:-))) 
tarafından
Kız benim hiç birinin tadını bilmemem xnenznndndndnehdhd
tarafından
Waaaayyy benim kankamda neler warmis meger :D
tarafından
Kurban olurum vallahi yalan söylemem kuzum bekarken ağzıma sürmedim ama evlendikten sonra ilk zamanlarda arada içerdik beraber ama hamile kaldım birdaha içmedik zeynommmmm
tarafından
Ay birde diyorlar sarhoş ediyor ben zaten sarhoşum içsem beni sokaklardan toplarlar hiç gerek yok tüm taşları dökerim hayati sırlar tanışıyorum ben duyulduğu zaman kan gövdeyi götürecek şekilde hemde
tarafından
Hahaaa kız biz o kadar kendimizden geçmeyiz bacım ne ettin sen dozunda içeriz:-)
0 oy
(2,860 puan) tarafından
İcmedim icmemde öyle haram seyle benimde esiminde isi olmaz cnm ya ğoz gore gore noye harama bulasayım kola ayran neyimize yetmiyor 
tarafından
Kuzum bende içmem ama eşim içiyor arkadaşları çağrıyo arada ayda 1 2 defa çok kızıyorum ama bırakmıyor sinirim bozuluyor
0 oy
(5,495 puan) tarafından
Haram olan birşeyi ağzıma sürmeye niyetim yok çok şükür ben bir salaklık yapıp kocama desen o da ağzıma s..r taş düşürmek içinde birçok yol var o senin bahanen olmuş 
tarafından
Yoğurt suyu 2 aylık bir ilaç tedavisi yine düşmedi hatta şöyle diyeyim idrar yerine kan işiyordum öyle bir ağrı ki taş olsa yerdim yemin ederim
(5,495 puan) tarafından
Haklısın tabi o durumu yaşayan bilir ama ben eniştem için araştırdım bı su buldum aktarda satılan onunla düşürdü
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Balayinda kapadokya da şarap içmiştik benim israririmla yalvardım resmen sonuç ne hüsran bir yudum alıp gerisini döktüm girdiğim günaha mi yanım giden paraya mi :D

tarafından
Çok mu kötü tadı Allahım cidden nasıl bunu böyle su içer gibi içiyorlar mide nasıl dayaniyo
(1,772 puan) tarafından
Ben sevmedim canım hayret ettim senin gibi bunu nasıl içiyorlar diye iğrençti
0 oy
tarafından
1 kere değil çok kere :) 1 kadeh yeterli 
0 oy
tarafından
Ne alkol ne sigara girmiyor evimize 
0 oy
(16,001 puan) tarafından
Biz şarabın bulunduğu ortamlara girmeyiz. 

Bir ara babamın iş arkadaşının düğününe gittik. Bizimle aynı masada babamin patronu esi de oturdu. 1 şarap istediler. O sarap masaya gelince babam baska masaya geçti yanlarında oturmamizi istemedi 
tarafından
O zaman siz benim.oldugum yerde yasayamazsiniz evimizin karşısı şarap fabrikası şarkoyde yaşıyorum buranın geçim kaynağı şarap ve zeytincilik :))
0 oy
(457 puan) tarafından
Hayatımda hiç eşimle akşam yemeği yemeğine  gitmedim ki biyerlere

içki icmiyoruz şükür  zamanında babam çok içiyordu günde 10 şişe belki b.okunu çıkarmıştı içmenin 10 senedir içmiyor şükür valla ne birası ne rakısı ne şarabı kalmıştı içmediği begeniyorlarki içiyorlar 
0 oy
tarafından
İçeriz biz eşimle severiz şuan ben hamileyim o yüzden icmiyoruz ama coooook masa kurup icmisligimiz restauranta icmisligimiz vardır 1 şişe şarabı ben kendim içiyorum eşim rakı sever . Özel bir yemeğe gittiysek benim şarabım onun rakısı vardır mutlaka 
tarafından
Yazdiklarindan anliyorum ki sen esittir ben sjsjsjs
tarafından
Napalimmmm tabiatimiz böyle ahshs :D
tarafından
Benim esim alkollu mekan isletiyor hani bi 5 senedir falan, 3 senesi sevgiliydik son 2 senedir evliyiz, hamileligimden onceki sureci bi ara ayrica anlatayim sana ah o mekanin dili olsa da konussa sjsjsjs.
Simdi bebeyle gecerken ugruyorum cocuklar guluyolar yenge sana bi bardak cappy getirelim mi diye :D
tarafından
Yani hayat tarzımız bu şekilde sanırım bende Tekirdağ'da yaşıyorum burda bizim icin alkol tüketmek çok normal bişey tabi sapitmiyoruzda keyif ala ala bi çıtırr seviyoruz yani :))
0 oy
(2,898 puan) tarafından
Evet kaynanamlarla birlikte yaşıyorum bi defasinda 15 günlüğüne yalnız kaldık şarap doldurduk loş ışıkta içmiştik gayet romantik bence ayda yılda 1 yapılabilir 

Sonrasında yılbaşında vs kokteyl yapiyorum evdeki herkese az alkollü içiyoruz öyle 
0 oy
(930 puan) tarafından
Hayatımda bi defa içtim Bi bardak sayılır bira ama evlendigim gün bacak sendromu oldu kitlendim şey yapamadım utandım sonra biri dalgasına demişti önüm de içki içmiştik o iş nasıl oldu anlamadım diye o aklıma geldi herife aldırdım Bi şişe bira onu da zorla içtim bi bardak degildi o da işe yaramadı günaha girmiş oldum kalktım namaz kılıp tövbe ettim 
0 oy
tarafından

Ne şarap bı Allah aşkına günah kardesim günah dünyada kalicimiyiz biz neyin kapasini yaşıyorsunuz 1dk sonra ne olacağı belimi 

0 oy
tarafından
;)) özel.kutlamalarda evet...

Ama.sarap bira ile bir kıyas değil canim. 

Bira içilecek.birsey değil zaten :)))

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 194 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 406 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Zor zamanlar (31 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 250 göst.
24 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy