0 oy
754 göst.
Diğer kategorisinde (9,134 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merkete gittik geldik Selo bebesiyle hava gunseliydi kapıda az oynasın dedim bile su birikintileri vardı içinde zıpladı hopladi bende yanındayım kaynanam çıktı ayyy bu çocuk napiyo bu nasıl ana durmuş izliyo bilmem ne çocuğu cekistirmeye başladı bırak ben izin veriyorum oynasın kirlensin yıkarim çıkar dedim söylene söylene girdi içeri..ben her zaman derim onlara herkes Kendi digurduguna baksın karışsın bı sorunun derdin varsa oğluna de bana deme bana karışma benim cocuuuma karışma diye.. siz izin verir misiniz çocuğunuzun böyle oyunamasina ben yanlış bir şey görünmüyorum

45 Cevaplar

+1 oy
(1,921 puan) tarafından
Yazin verrimde veriyorum kisin vermem ya hasta oluyor surekli 
(9,134 puan) tarafından
Yazinda yolda su birikintisi yok ki :D üzeri gayet sağlam İzlanda bile tenine geçmez yağmur pantolonu var üzerinde
(1,921 puan) tarafından
Bizim ev bahceli bahceyi sukarken oluyor canim havuzda koyyom hunharca aksama kadar camurla suyla oynar ama kisin iste zor oluyor ama yinede oynar arada yani
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben izin veririm canım sonuçta çocuk şimdi oynamasa ne zaman  oynayacak
(9,134 puan) tarafından
Aynen öyle
+1 oy
(800 puan) tarafından

Oğlum 5 yaşinda 5 yildir kir çamur içindeyiz daha bugün kreşle birlikte ormandan gelicek yaz kiş farketmez suyun temizlemediği birşey yok. Ayrica kirlenmek güzeldir :D:woot:

(9,134 puan) tarafından
Böle analari seviyorum :D
(800 puan) tarafından
Hahaha bende:D
0 oy
tarafından
Ay verırım tabıkı ben yıkıyorum temızlıuorum ayrıyetten ben doğurdum, bokun ıcınde bıle oynattırın ıstersen kıme be
(9,134 puan) tarafından
Bende tam olarak böyle düşünüyorum keşfetmeye açık algıları açık kisitlayarak büyüsün istemiyorum
0 oy
tarafından
Canım bu zamanda böyle oynamayacak üstünü kirletmeyecekse ne zaman yapacak ki bunları en güzelini yapıyorsun bence
(9,134 puan) tarafından
Çocuk kirlencek dökecek öğrenecek eğlenecek sürekli aman bı yapma etme demek istemiyorum ben
0 oy
tarafından
Yaa bbubebenin o camurda cip cip oynarkenki mutlulugunu kaynanan verebilecek mi ben tabi ki izin veririm hele bi yurumeye baslasin her gun disari cikarcm oynasin yikayinca cikar kaynanan bos yapmis
(9,134 puan) tarafından
Kesinlikle... Kahkahalrini duyman lazımdı
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Cok eylenir cocuklar boyle suyla camurla tozla toprakla.

Bazen yikamicagimiz gunleri izin veririm nasilsa yikanicaz doye :))))
(9,134 puan) tarafından
Ben nerdeyse hergun yada gün aşırı yıkıyorum çok seviyo suyu
0 oy
(44,800 puan) tarafından
Bende kisitlamiyorum kirleterek dağıtarak dökerek buyucekler cocuk onlar daha 
(9,134 puan) tarafından
Evet tam keşif dönemi herşeyi merak ediyo öğreniyo egleniyo
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Kirlenmek güzeldir çocuklar kirlenerek oynayarak büyür ve kimse de karışmaz annesi izin veriyorsa ❤️
(9,134 puan) tarafından
Bizde çocukken çok oynadık çamurla toprakla :D
0 oy
tarafından
Onu yapma bunu yapma çocuklar koltuğun köşesinde otursun suratımizi mı izlesin. Bir problem teşkil etmediği sürece bunların gelişim basamakları için yararı var.
(9,134 puan) tarafından
Ben yanındayım zaten elini kirletmiyo ağzına yüzüne götürmüyor üstü kirlenirse kirlenir atar makineye yıkarım
tarafından
Güzel yapıyosun canım
0 oy
(48,996 puan) tarafından
bende yaptirmazdim☺️
(9,134 puan) tarafından
Niye kine
(48,996 puan) tarafından
dun suya gidiyodu tuttum soguk ya üşür ☺️
(9,134 puan) tarafından
Kapının önündeyiz zaten üzerindeki Yağmur pantolonu İslansa bile üşümezdi oynayacağı zaten 5 10 dk
(48,996 puan) tarafından
ee o zaman sorun olmaz biz eve uzaktik kirlense degistiremezdim sen oynatip nasilsa iceri sokacaksin yazin piknige falan gidince yada annemleein bahceye cikinca istedigi gibi oynuyo
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Veririm canım çocuk eğlensin yeter ki yıkarsın geçer.  Saygısızlık yapmadan mesajımı da veririm kaynanama. Sen biraz dozu kaçırmışsın sanki herkes kendi doğurduguna bakın felan diyerek 
(9,134 puan) tarafından
Onu şuan kızgınlık aşamasında söylemedim ki canım. Ben yanındayım ben izin veriyorum dedim o dediğim daha önceki muhabbetler de oluyo hani bazen böyle şakayla karışık sitem edersin ya o zamanlarda derim onu herkes kendi digurduguna baksın diye
(3,163 puan) tarafından
Tamam o zaman canım haklısın. Çok sever kaynanalar gelinin sözü üstüne konusmayı
0 oy
tarafından
Hic sorun degil oynayabilir :) 
(9,134 puan) tarafından
Bence deee.
0 oy
tarafından
En iyisini yapmışsın canım şimdi yapmayacksa ne zaman yapacak takma boşver
(9,134 puan) tarafından
Yani çocuk çocuk olunca güzeldir
0 oy
(5,375 puan) tarafından
Evet geçen kaykaydan kaycam dedi ıslaktı ama kay dedim mesela napim çocuk bu hem enerjisini atamazsa evde kötü oluyo çocuk kafasının içinden taş topluyoduk kumları kafasına atıyodu yazın hep aman yapsınlar valla su var makine var şükür ne olcak
(9,134 puan) tarafından
Aynen öyle biraz su biraz sabun herşeyi halleder bağışıklık kazanır ayrıca diye düşünüyorum
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Ben veriyorum canım kumda toprakta su birikimisin de oynamasina
(9,134 puan) tarafından
Çok egleniyolae
0 oy
(256 puan) tarafından
Asla kizmam hatta biz birlikte oynuyoruz cokta mutlu oluyor s*tr et kaynanani :D
(9,134 puan) tarafından
Tam da öyle yaptım birde video çekip duruma attım :D
0 oy
(7,339 puan) tarafından
Toprağa birsey demiyorumda o çamuru temizlemek var yazın olsa çoraplarini çıkar daldır içine bilemedim ama kaynanana karışmak duşmez temizleyecek olan sensin onane bide seni sorguluyor iyi yapmısın karısma demekle
(9,134 puan) tarafından
At makinaya tertemiz çıkıyo valla
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Tabiki oynasin cocukken oynamazsa 'ne zaman oynar
0 oy
tarafından
Veririm tabiki oynasın ne varki bunda hem daha çok hoşlarına gidiyor böyle 
(9,134 puan) tarafından
Çok eğlendi g

İlgili sorular

0 oy