0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar 37 den sonra kan alıyolar mı yoksa sadece ultrasonda ve nts de bakıp gönderiyolar mı 36 haftada gittim kan almadılar az önce arkadaşımla konuştum 38 de kan vermiş sorun çıkmış yatışını yapmışlar kan vermezsem sorun olduğu nasıl anlaşılacak ki kafama takıldı 

6 Cevaplar

0 oy
(1,206 puan) tarafından
Kan değilde idrar alması gerek aslında. Kani eğer bir problemi takip ediyorlarsa alıyorlar mesela benim kan değerlerinde alakalı bir sorunum vardı doğuma kadar aldılar hatta doğumdan önce de aldılar tekrar i değere bakmak için 
(1,206 puan) tarafından
Benim doktorum normalde 35 den sonra kan almıyoruz demişti.
tarafından
Bilinen bi kan problemim yok ama idrarda almadı kanda şimdi arkadaşımda kan pıhtılaşma sorunu çıkmış kan almasalardı bilemiceklerdi mesela ona takıldım şuan
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk hamileligimde hiç aldıklarını hatırlamıyorum canım ama sağlık ocağı 8 ayda almıştı bu hamilelikte sağlık ocağı değiştirdiğimden kan tahlili vermedim en son 28 de şeker yükleme testi yaparken kan idrar vermiştim geçen 37 haftalık Ken doktora dedim ben en son 28 de kan verdim tekrar versem olur mu diye o da ikiletmedi kan idrar istedi vermis oldum devlet hastanesi ama isteğimle verebildim
tarafından
Allah Allah çok garip benden her gidiş kan aldılar bu defa almayınca merak ettim bende
0 oy
(1,731 puan) tarafından
37 +6 haftalik hamileyim bugün gittim kan ve idrara baktılar. Kanım 8.9 cikti çok düşük kan serumu takilcam insallah cikar 2 haftaya. Eğer yakin zamanda yaptirmadiysaniz yaptirmalisiniz. 
tarafından
32 haftada yaptırdım en son onlar demeyince bende demedim deyim bari bidahaki gidişime
(1,731 puan) tarafından
Bende en son 3 ay önce yaptirmisim doktor bisey demeyince bende sizin gibi bisey demedim bugün yapıldı çok düşük cikti. En azından 10 a kadar yükseltmeye çalışalım fazla vaktin yok dedi bakalim 2 haftada ne kadar yükselecek.
tarafından
Allah Allah ne kadar sorumsuzlar mış onlarda geçmiş olsun canım yükselir inşallah bi an önce
(1,731 puan) tarafından
Teşekkür ederim.
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum 37+3 de aniden suyum boşaldı doğuma alınmıştım
(1,034 puan) tarafından
Sezeryan cnm evde sancı beklerkelr oğlumun kalp atışı zayıflamış ve Kordon boğazına iki kere dolanmış ti hamd olsun iyiiz
tarafından
Ay çok şükür ikinizde iyi olunda nasıl olduğu pekte önemli değil
(1,034 puan) tarafından
Evet çok şükür hamd olsun ben doğum yaptığım gün ayağa kalktım hiç doğum yapmamış gbiyim
tarafından
Maşallah maşallah :) herkesede söyleme milletin gözü taşı eritiyo valla
(1,034 puan) tarafından
Haklsn:))
0 oy
tarafından
Bende hipotiroidi var mecbur alacaklar :) istediğim zaman sağlıkocağından baktırıyorum
tarafından
Bendede var canım biliyolarda söyledim ama almadı genede
0 oy
tarafından
Ultrason ve nts tek var devlete

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Berfo ana (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 287 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde Obir_annee044 (388 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 352 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asdfhlya (80 puan) tarafından soruldu

384,519 soru

11,502,976 cevap

35,155 kullanıcı

...