0 oy
302 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Bilen bilir aile sorunlarımı .... Şimdi sizden fikir almak isdiyorum ya da içimdekileri dökmek 

Eskiden arkmda kimse yok derdum ama o raddeye geldimki ne olacaksa olacak diyorum artık,,, sadece kızımın bir kaç yaş büyümesini bekliyorum ondan sonra çekib gidicem hayırkısıyla ... Fakat biliyorum çok mutsuz olucam ,çok laf olacak arkamdan ,,, annem boşandığı için annemin yolundan gitdiğimi söyliyexekler,belki eniştem ablamla görüştürmesin bile ... Anlamıycaklar ... Vebunun dışında bende babasız büyüdüm kızıma bunu yapmakda zorlanıcam, baba kız görsem kızım için üzülücem ,,, belki kızımdan çok benim canım yanıcak ,,, başıma ne gelicek bilmiyorum ... Fakat artık bu denli önemsenmemek bu denli hiç yerinde olmak beni yoruyor ... Adamın benimle arası bozukken kılı kıpırdamlyor fakat iş arkadaşları küsmüş onları barıştırmak için uğraşıyoru .... Anlatsam kimse anlamaz hep bende suç sanıcaklar bir yandan da kızımı alırlar diye korkuyorum ... Ya kızımı kaçırırsa diye korkuyorum,,, arkamda kimse olmadan kız evladımla nasıl yapıcam diye korkuyorum ((((

5 Cevaplar

0 oy
(634 puan) tarafından
Hiç üzülme haline şükret ben senden beter durumdayim
(1,661 puan) tarafından
Nasıl yani canım?
-Reklam-
0 oy
(213 puan) tarafından
Canım gerçekten çok üzüldüm yazdıklarına zaten hayatta başımıza ne geliyorsa o ne der bu ne der yüzünden geliyor şuan anladığım kadarıyla kafanda bitmiş bu evlilik bu şekilde 2 3 yıl nasıl dayanacaksin yani midesi almaz insanın bu arada tek başına da değilsin çok şükür devlet zorda olan kadınlarımızın arkasında bu kadar çaresiz düşünme birde annem de boşandı diyorsun onunla yasa o çocuğuna  bakar sen calisirsin gül gibi geçinip gidersin
(1,661 puan) tarafından
Annem hasta canım birine bakacak durumda değil emanet edemem malesef oda dayımlarla oturuyor zten ve ben Azerbaycanda yaşıyorum bizim devlet pek arka çıkmaz ama ever kafamda bitdu malesef keşke böyle olmasaydı
(213 puan) tarafından
Yani bilemiyorum rabbim yardımcın olsun gerçekten çok zor yasadiklarin
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Sorun önemsememesi dışında aldatma şiddet yada başka bişey yoksa kurtulabilir 
(1,661 puan) tarafından
Denedim canım ama anlamıyor sanki ben bağırıyorum da o duymuyor pes etdim bende ,,,, ne duurumda olduğumu görmüyor bile... Şiddet uyguladı kavgalarımlzda ama sürekli kavga etmeyiz pek konuşmayızda ,,, zaten yüzünü günde 1 saat zorla görürüm ... Eve geçincedü hep telefonla zaman geçiriyor mesela yine gitdi arkadaşlarıyla ... Benden suçlu olsa bile özür dilemez,bir şeylerin düzelmesi için mücadele bile etmez daha neler neler
0 oy
(417 puan) tarafından
Belki kızın birkaç yaş büyüyene kadar düzelir evliliğiniz ve diyelim ki düzelmedi korktuğun sürece zaten yapamazsın şunu düşün çocuğuyla tek hayat süren bir sürü kadın var kendine güven 
0 oy
(5,307 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum benim eşimde aşırı şüpheci bıktım ama kızıma kıyamıyorum yoksa ailem arkamda iş de bulur çalışırım ama çocuğum babasız kalacak diye kıyamıyırum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 46 göst.
12 saat önce Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hilay (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.
8 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebebine (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 405 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,613 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,608 cevap

34,822 kullanıcı

...