0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (1,363 puan) tarafından
İki azı bir tane küçük dış hepsi bir arada çıkıyor ve atak haftası. Kayınvalidemdeyim evde 4kisi anca zabdediyoz . Benim kucağımdan başka kimsede durmuyor yemiyor içmiyor. 

Eve dönünce napcan ben nasıl rahatlaticam bu kızı 

17aylik ilk azı dişleri çıkıyor

13 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aşı dişlerinin nasıl çıktıgını bile anlamadık şükürler olsun allah yardımcın olsun canım 
(1,363 puan) tarafından
Amin. Canım
-Reklam-
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Azı mazı bilmiyorum ama diş her türlü aklımızı alıyor 
(1,363 puan) tarafından
Bizim diğer dişler bu kadar zorlamadi.
Atakla birleşti diye mi bilmiyorum her dakika ağlıyor
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Benimkide 16 aylik.

On 4 disi .ve 4 disde altda var.kopek dis sirasi bos arkadan sag sol alt ust azi dislerini cikartdi 4 tane 

Bir iltihap olmusdu bir hafta .sonra kan toplandi .dis buyudukce uzadikca gecdi sukur .suanda kopek disleri sismis onlarda cikar yakinda
(1,363 puan) tarafından
İnşallah ağrısız çıkarmak nasip olur canim
(3,853 puan) tarafından
InsAllah kuzum
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Ikinci azı dişleri çıkan 2 yaşında ve 43 günlük kolik bir bebeğim var anneannem annem dayım kız kardeşim erkek kardeşim ben 6 kişi zaptedemiyoruz ki ilk 20 gün burda kaldım son 20 gün eve geçtim oynatmaya az kaldı 
(1,363 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ya hele küçük bebekle daha zor. Düşüncesi bile terletti
(1,154 puan) tarafından
Terlemek ne kelime nefes almaya vakit bulamıyorum düşünsene birini emzirirken diğerine yemek yedirmeye çalışıyorum zaten küçüğü emzir gazını çıkar altını değiş üstünü değiş uyutmaya çalış  büyüğe yemek yedirmeye çalış altını değiş üstünü değiş uyutmaya çalış gün bitti boşluk bulursam -ki biri uyuyunca diğeri uyaniyor- evde iş yapıyorum yemek yapıyorum
0 oy
tarafından
Normal diste bile kuduruk isirmadik yerimi birakmadi azı disini dusunemiyorum
(1,363 puan) tarafından
Evin içinde her an ağlamays ve patlamaya haixr bir bomba
0 oy
(366 puan) tarafından
Anladım bile maşallahi vardı oğlumun hafiften ateşlenirdi
(1,363 puan) tarafından
Bizimde öyleydi azı dişlere kadar tabi
(366 puan) tarafından
Yaa kıyamam valla bilmiyorum da ne iyi gelir nasıl geçer
0 oy
(683 puan) tarafından
Canm zeytinyağına karanfil koy biraz beklesin soğuk soğuk sür rahatlatır bde tedagil die diş granülü var ondan al çok iyi geliyor. Yatmadan calpol ver. Gün içerisinde eşine havuç yeşil soğan verebilirsin. Zor Bi süreç ama geçecek öyle düşün. Kolay değil bebekler imiz için de bizim bile Bi dişimiz ağrıdığında ne çekiyoruz onlar ne yapsın. Allah kolaylık versin inşallah bian önce rahatlarsınız
(1,363 puan) tarafından
Zaten caninin açısından agladiginda kahroluyorum çok zorlanıyor. Tetagil veriyorum sürekli
(683 puan) tarafından
Evet canım çok zor umarım bian önce geçer
0 oy
tarafından

Koruyamıuoruz kı ben kendımı kaybettim aynada ki surat ben degılım yanı :D

(1,363 puan) tarafından
Valla bende kendimden geçtim.su an eşim kayinpederim oynuyor sesi çıkmıyor diye odada saklaniyorum. Azcik sakinlik
tarafından
Olur olur oyle :D bende tuvaletım var dıyıp kaçıyorum ıcerı babası ılgılenıyor
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Kızımın köpek dişleri cikiyo iyice beyazladı her işi kucağımda yapiyom ya bugün hafif ateste yaptı uf bunun bide azıları var demk
(1,363 puan) tarafından
Azı çok zormuş canım ya. Umarım sizinki kolaycacik çıkar.
(1,621 puan) tarafından
Sivri kısmı beyazlanmış bugün yarın patlar gibi inşallah sizinde çıkar daha fazla huysuzlanmadan Allah ım tüm annelerin yardımcısı olsun anne olmak çok zor ya :(
0 oy
(695 puan) tarafından
Hangi akıl oğlum diş çıkartior bende diş dökmek üzereyim sıkmaktan (:  zeytin yagi we katanfil + tedagil cok ihtiyac olursa calpol bu muhtesem üçlü hep hazirda bekler
(1,363 puan) tarafından
Gunduxleri olmadı calpol vercem son çare. Ağrısını mı alıyor calpol canım
(695 puan) tarafından
Ewet ama ben gece weriorm yatarkn eger uyanirsa cok aglrsa onunla rahat uyuyr yarim saat snra etki edior calpol 2 sat arayla tedagil ama gundzleri karanfil yag suruyorm ei gelior calpol cok wermemeye calisiorm gece werirsen rahat uyur
(1,363 puan) tarafından
Gece nazar değmesin uyuyor yorgun olduğu için. Gündüzleri çok zorlaniyor
(695 puan) tarafından
Maşallah o zman gundz wereblrsn
0 oy
(616 puan) tarafından
Aşırı çektim o dişlerden. Şimdi köpek dişleri çıkıyor. Ne gece ne gündüz kalmştı azılarda ve nerdeyse 3 4 ay kadar çektim. Köpek dişleri inşallah o kadar sürmez. Allah yardımcın olsun
(1,363 puan) tarafından
Amin canım hepimizun.insallah kolahca çıkarır. Zayıf bide iştahsız olunca iyice süzüldü
(616 puan) tarafından
Aynı bizimde öyle canım. Herkes ne kadar küçük ne kadar gelişmemiş deyip duruyor. Bu dişler daha da mahvetti oğlumu
0 oy
tarafından
Ben tetagil aldım her huysuzlandıgında verdim. Bide benimki nasıl yapıyorsa koparıyor onünden eti et parçası alıyorum ağzından. Kan revan ağzı. Neyse son dişimiz kaldı darısı başınıza.
(1,363 puan) tarafından
Ayy kıyamam ya. Tetagil bize yaramadı azı dişlerde ya
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kızımın  sadece  ateşi çıktı  allaha şükür  öyle  uğraştırmadı  4 tane  birden çıktı  bu kaç  gün önce de kopek dişleri çıktı  çok şükür  cok  az huysuzdu  zorlamadı bizi hiç  16 aylık  kızım bu arada 
(1,363 puan) tarafından
Maşallah canım benim ya. Bizimde azı dişler çıkana kadar öyleydi bu sefer atak haftasına denk geldi diye böyle sanirim
(5,949 puan) tarafından
Olabilir  canım  inşallah bu dönem hemen geçer

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 84 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 203 göst.
22 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
31 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meleksone (2,300 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
24 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu

380,185 soru

11,381,777 cevap

34,876 kullanıcı

...