0 oy
630 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar yeni alındı koltuklar bugün oğlum hemen şu döktü esim sermemi istemiyor koltuk örtüsü ama yinede oturduğumuz yere alt kısmına serdim örtüyü siz seriyor musunuz saçma mi sizce

46 Cevaplar

0 oy
(812 puan) tarafından
Tabiki seriyorum cnm koltuk sürekli yıkanmaz temizletilmez ama örtü kirlendikce at makinaya küçük çocuk varken serilmeli mutlaka
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seriyorum serdıgım halde 3 4 ayda bırde koltuklarımı siliyorum  guzelce . 
0 oy
tarafından
Hiç sevmiyorum ama mecbur 
0 oy
(15,336 puan) tarafından
Seriyorum mecbur
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Sermiyorum ben sevmiyorum halıda da yok
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Çocuklu ev için saçma değil aslında ben şuan sermiyorum ama o kadar güzel ve modern örtüler çıkmış ki rahatlıkla serilir yanii biri gelince de direk çıkart mis gibi temiz koltuk . Ama örtün de güzel olsun yani . 
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Sermiyorum iki haftada bir siliyorum sevmiyorum örtü filan
0 oy
(367 puan) tarafından
Seriyorum canım 
0 oy
tarafından
Seriyorum lastikli benimkiler, evin havası değişiyor koltuklar rengarenk oluyor içim açılıyor ama sadece misafir geleceği zaman seriyorum.
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Bekarken cok saçma gelirdi annem sererdi  yikardi edrridi habire düzeltirdi  evlendim ilk bikac ay yine saçma geldi hiç sermedim  annemlere gelmiştim eşim salonda sigara içmiş koltuğun üstüne düşürüp yakmış keşke dedim örtü olsaydı o gün bugündür seriyorum  hem eşya pek yıpranmıyo  hem bisey dökülse leke işlemeden hızlıca kaldırınca yıkayıp yine kullanıyorum gerekli yani bence sende ser  öyle güzel desenli sade modelleri varki insanın içini aciyo onlardan bak 
0 oy
(774 puan) tarafından

Seriyorum iki bebeyle her hafta koltuk silemem :woot:

0 oy
tarafından
Oturma odasına seriyorum salona sermiyorum. Serdigim örtülerin kirlendigini görünce iyiki sermisim diyorum
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Oğlum ayaklanmaya başladığından beri seriyorum her hafta örtü yıkıyorum iyikide sermisim diyorum yoksa nerde sürekli koltuk silmekle mi ugrascam eline ne alsa direk koltugun üstüne yemek istiyor bazen kalemlerle boyuyor kolaylık oluyor çıkar makineye atmak
0 oy
(551 puan) tarafından
Ben sermiyorum canım örtüyü indir kaldır bindir düzelt zoruma gidiyor bişey dökülünce ki hergun meyve sürüyor oğlum hemen ardına ıslak bezle siliyorum tertemiz çıkıyor bu sayede hergun başka bı koltugumu siliyorum hazır başlamışken her yerini sileyim diyerek :D 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Çocuklu ev örtüsüz olmuyor ya. İki takım örtü var benim her hafta değiştiririm. Geçenlerde elektrik süpürgesi ile çektim koltukları hazne resmen kum doldu birde örtü sermesem ne olacak kim bilir
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Halıların koltukların iyisini güzelini gösterişlisini alıp sonra ölümüne örtü seren tek milletiz heralde :D 

0 oy
(12,498 puan) tarafından
Örtüyorum yoksa anası ağlar 
0 oy
tarafından
Seriyorum mecbur çocuklar var 
0 oy
(417 puan) tarafından
Ben örtüsüz kullanıyorum fermuarlı zaten minderleri bir sorun olduğun da çıkarıp yıkayabiliyorum 
0 oy
tarafından
Koltuklarım krem rengi ve 2 çocuk var mecbur seriyorum yoksa habire silmem gerek 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 513 göst.
0 oy
2 cevap 127 göst.
3 Mart 2024 Moda kategorisinde 29.07.2018 (2,417 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 304 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 538 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu